تجاوز جنسی به بازیگر جوان فیلم های آمریکایی + عکس - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها - ژاله علو هنرپیشه

برگزیده ها “جاناتان پل” ۳۳ ساله پس از ورود غیر قانونی به منزل مسکونی در لس آنجلس “کیرستی مک” ۲۳ ساله یکی از ستارگان فیلم های آمریکایی وی را وحشیانه مورد ضرب و شتم و تجاوز قرار داد.

ژاله علو هنرپیشه

ژاله علو هنرپیشه

برگزیده ها: تجاوز جنسی به بازیگر جوان فیلم های آمریکایی + عکس

به گزارش پلیس لس آنجلس پس از دستگیر شدن جاناتان پل وی با رد اتهامات وارده مبنی بر تجاوز و ضرب و شتم از “کیرستی” اعاده حیثیت کرد.

بنابر شواهد و مدارک موجود ارائه شده به دادگاه جاناتان متهم به ضرب و شتم و تجاوز شناخته شد. بر اساس گزارش پزشکی قانونی ارائه شده به دادگاه جاناتان متهم به شکستن ۲۳ استخوان و ۲ دندان شد.
در جلسه دادگاهی که در لس آنجلس برگزار شد در شرایطی که “کیرستی مک” از رفتار وحشیانه و ضرب و شتم قرار گرفتن خود را بازگو می کرد، “جاناتان” بی شرمانه می خندید.

,تجاوز جنسی,تجاوز جنسی به بازیگر,عکس تجاوز جنسی,[categoriy]

همچنین “کیریستی” اظهارداشت: در لحظه ای که جاناتان وی را نیمه جان رها کرده بود موهای وی را در آخرین لحظه قبل از خارج شدن از منزل مسکونی “کیرستی” بریده بود.
دادگاه جاناتان که در خبرگزاری ها لقب ماشین جنگی مبارز را به خود اختصاص داد به دلیل صحبت های ضد و نقیض به تعویق افتاد. وی پس از بازجویی مجدد که بر اساس خواسته دادستان دادگاه مطرح شده دوباره محاکمه خواهد شد.


,