تفاوت های اینستاگرام محمدرضا گلزار و لئوناردو دی کاپریو - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها - اینستا گرام دیکاپریو

اینستا گرام دیکاپریو , اینستاگرام لیوناردو دی کاپریو

اینستا گرام دیکاپریو


محمدرضا گلزار یکی از محبوب ترین بازیگران ایرانی است و لئوناردو دی کاپریو یکی از محبوب ترین بازیگران دنیا! قصد داریم به مقایسه صفحه اینستاگرام این دو بازیگر بپردازیم.

مقایسه محمدرضا گلزار و لئوناردو دی کاپریو

امروزه با گسترش هر چه بیشتر نفوذ اینترنت در زندگی روزانه مردم، شبکه های اجتماعی ی نقش مهمی در ارتباط افراد مشهور با مردم بازی می کنند. یکی از شبکه های اجتماعی ی پرطرفدار در ایران اینستاگرام است. این اپلیکشن که بستری برای اشتراک عکس است، افراد بسیار زیادی را به خود جذب کرده است. استقبال از این شبکه اجتماعی به گونه ای است که در برخی موارد هنرمندان ایرانی حاضر در اینستاگرام از همتایان خارجی خود، دنبال کننده های بیشتری دارند.

برای نمونه می توان محمدرضا گلزار بازیگر سینمای کشورمان را با لئوناردو دی کاپریو بازیگر مطرح هالیوود مقایسه کرد. گلزار با 1 میلیون نفر دنبال کننده در اینستاگرام، دی کاپریو را که 963 هزار نفر دنبال کننده دارد، پشت سر گذاشته است.

دی کاپریو خود را در اینستاگرام اینگونه معرفی می کند: بازیگر و فعال محیط زیست. او 16 نفر را در این شبکه اجتماعی دنبال می کند و تا کنون 79 پست در اینستاگرام گذاشته است. تنها 2 عکس از این 79 پست اینستاگرامی عکس های خود این بازیگر است. سایر عکس ها به محیط زیست و مسائل اجتماعی اختصاص دارد.

محمدرضا گلزار خود را در اینستاگرام اینگونه معرفی می کند : محمدرضا گلزار ، لا اله الا الله محمد رسول الله. او 21 نفر را در اینستاگرام دنبال می کند و تا کنون 411 پست در اینستاگرام گذاشته است که اغلب آنها عکس های خود این بازیگر است.اینستاگرام لیوناردو دی کاپریو ,