مزرعه خصوصی پولدارترین زن سیاهپوست در جزیره هاوایی +تصاویر - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها - جزیره هاوایی با زنهای لخت

به گزارش برگزیده ها به نقل از روزگارنو: "اپرا وینفری" با درامد افسانه ای خود لقب ثروتمندترین آمریکایی آفریقایی‌تبار قرن بیستم را ازآن خود کرد و همچنین او نخستین بیلیونر سیاهپوست در جهان است. کارشناسان ثروت اپرا را در حدود ۲/۴ میلیارد دلار تخمین زده اند.

جزیره هاوایی با زنهای لخت

جزیره هاوایی با زنهای لخت

به گزارش مجله فوریس درآمد اپرا در سال ۲۰۱۰ میلادی ۳۱۵ میلیون دلار بوده‌ است و این بیشترین درامد در بین برنامه‌های تلویزیونی امریکایی است.
وی که بر اساس برخی ارزیابی‌ها، با نفوذترین زن دنیا محسوب می‌شود به کارکنان یک مجله اجازه داده است که برای اولین بار از وی در مزرعه شخصی اش گزارشی را تهیه کنند.
وی حدود 780 هکتار مزرعه در جزیره هاوایی دارد که به گفته خودش اوقات فراغتش را در آن می گذراند و به این کار عشق می ورزد.او می گوید:برای او هر محصولی که از زمین می روید انگار جواهری است که از زمین بیرون آمده است.
اپرا وینفری از محبوب ترین و مشهورترین مجری های حال حاضر دنیا که گذشته ای باور نکردنی داشته است. در کودکی سختی های فراوانی دید و توانست با پشت سرگذاشتن سختی ها به آینده ای درخشان دست پیدا کند.
اپرا درآمدی افسانه‌ای داشته و ثروتمندترین آمریکایی آفریقایی‌تبار قرن بیستم است همچنین او اولین بیلیونر سیاهپوست در جهان بوده است. ثروت اپرا را در حدود ۲/۴ میلیارد دلار تخمین زده اند.

,عکس زنان سیاه پوست,بیوگرافی اپرا وینفری,خانه اپرا,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

,عکس زنان سیاه پوست,بیوگرافی اپرا وینفری,خانه اپرا,اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها


,