واکنش ناجا به ادعاهاي سرهنگ نصراللهي


اخبار,اخبار فرهنگی,فوق سری

تنها 3.5 دقيقه از مجموعه «فوق سري» اصلاح شد

معاون اجتماعي ناجا در واکنش به اظهارات اخير مهدي فخيم زاده در خصوص تغييرات گسترده و سانسور بخش هايي از سريال «فوق سري» ، تنها از اصلاح 3.5 دقيقه از اين سريال توسط نيروي انتظامي خبر داد.

 

سردار منتظر المهدي در نشستي خبري به برخي اظهارات منتسب به مهدي فخيم زاده کارگردان سريال «فوق سري» پاسخ داد و گفت: اين اثر متعلق به ايشان است و تنها 3.5 دقيقه از آن به دليل عبور از خط قرمزهاي ناجا و پخش سيما اصلاح شده است. لذا با اين حجم از تغييرات کسي نمي‌تواند مدعي شود که اثر متعلق به من نيست و تغييرات گسترده‌اي‌ در آن ايجاد شده است. وي نمايش بازداشتگاه‌هاي غير رسمي در اين سريال را مرتبط با طنز بودن سريال دانست و تاکيد کرد :نشان دادن چنين بازداشتگاه هايي دليل بر وجود آنها نيست و تنها به دليل حفظ روحيه طنز سريال در فيلم نامه استفاده شده است.

 

معاون اجتماعي نيروي انتظامي همچنين از روي آنتن رفتن سريال‌هاي پليسي «ميکائيل» و «آمين» در آينده‌اي‌ نزديک خبر داد و گفت: تصويربرداري سريال «ميکائيل» با بازي کامبيز ديرباز، کامران تفتي، عليرضا خمسه و لادن طباطبايي به پايان رسيده است و سريال 26 قسمتي «آمين» نيز در مراحل پاياني تصويربرداري و تدوين موازي قرار دارد. توفيقي کارگرداني اين مجموعه را برعهده دارد و داريوش فرهنگ، امين حيايي، هادي ساعي و آشا محرابي نيز در اين مجموعه نقش آفريني مي‌کنند.

 

اخبار فرهنگی - خراسان