سریع ترین ماشین پلیس های دنیا - عکس ماشین ، عکس موتور - ماشینهای روز 2016

همشهری سرنخ: وقتی سریع ترین ماشین های پلیس جهان به تعقیب جنایتکاران می روند دیگر راه فرار برای آنها نیست. وجود این ماشین های پر سرعت در جاده ها، برای قانون شکنان یک کابوس به شمار می رود. اتومبیل هایی که سرعت آنها بیش از 250 کیلومتر در ساعت است و به ماموریت های مهم تعقیب و گریز اعزام می شوند.

گران بودن سریعترین ماشین های پلیس جهان، گاهی باعث می شود که تعداد آنها بسیار محدود باشد اما با همین تعداد کم باز هم از نظر بسیاری از ماموران پلیس، استفاده از آنها روش خوبی برای مبارزه با خلافکارها و انداختن ترس به جانشان است. گاهی اوقات این اتومبیل ها را در سطح شهر می توانید ببینید و بعضی وقت ها هم در بزرگراه ها دیده می شوند اما هر کجا که باشند همیشه به دنبال یک هدف هستند و آن شکار مجرمان است.

آئودی آر 8 جی تی آر

Audi R8GTR آلمان

سال 2011، اتومبیل آئودی مدل آر8 جی تی آر، زیر پای ماموران پلیس آلمان قرار گرفت. در ساخت قسمت هایی از این خودرو، از فیبر کربن استفاده شده تا وزن آن کاهش یابد. همچنین صندلی های آن مخصوص ماشین های مسابقه است. سرعت این ماشین پلیس در عرض 3.2 ثانیه از صفر به صد می رسد و 325 کیلومتر در ساعت سرعت دارد. به عقیده پلیس آلمان، استفاده از چنین خودرویی در کشوری که جنایتکاران آن پیشرفته ترین اتومبیل ها را سوار می شوند اهمیت بسیار زیادی دارد.

ماشینهای روز 2016

ماشینهای روز 2016شورلت کامارو اس اس

Chevrolet Camaro SS امارات متحده عربی

ماه می 2013 پلیس دبی یک دستگاه خودروی جدید به ماشین های پلیس خود اضافه کرد. این خودرو، یک شورت کامارو اس اس بود و امارات متحده عربی، اولین کشور در خاورمیانه بود که از کامارو به عنوان ماشین پلیس استفاده کرد.

,سریع ترین ماشین پلیس های دنیا سریع ترین ماشین پلیس ها,لامبورگینی,لکسوس آی اس – اف,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلاز نظر ماموران پلیس، کامارو از نظر امنیت و استانداردهای لازم برای ماشین پلیس دبی از دیگر خودروها بهتر بوده و مناسب جاده های این کشور است.
4.7 ثانیه طول می کشد تا سرعت این خودرو از صفر به صد برسد و 250 کیلومتر در ساعت سرعت دارد. قدرت آن 426 اسب بخار است و با موتور هشت سیلندری که دارد از سال 2009 تا 2012 درمجله های مخصوص خودرو، یکی از بهترین اتومبیل های دنیا به شمار می رفت.

کادیلاک سی تی اس – وی

Cadillac CTS-V آمریکا

از سال 2009، ماموران پلیس شهر بلومفیلد هیلز آمریکا می توانند سوار ماشین پلیس کادیلاک سی تی اس – وی شوند. پلیس شهر، ورود این مدل خودرورا مدیونگروهبان «نوئل کلاسون» است که با مسئولان جنرال موتورز آشنا بود و معامله ای برای ورود این مدل خودرو به اداره های پلیس شهر انجام داد. کادیلاک سی تی اس – وی در رژه ها، تعقیب و گرزیها و کلاس های آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

,سریع ترین ماشین پلیس های دنیا سریع ترین ماشین پلیس ها,لامبورگینی,لکسوس آی اس – اف,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلماموران پلیسی که سوار این مدل خودرو می شوند، معتقدند که کادیلاک به آنها کمک می کند تا با ساکنان شهر ارتباط بهتری برقرار کند. کادیلاک سی تی اس – وی، 556 اسب بخار قدرت داردو موتور آن هشت سیلندر است. صفر تا 100 آن در عرض 3.9 ثانیه پر می شود. طبق گفته سخنگوی کارخانه جنرال موتورز، نهایت سرعت این خودرو به 262 کیلومتر در ساعت می رسد.

لکسوس آی اس – اف

Lexus IS-F انگلیس

سال 2009، پلیس هامبرساید در شمال انگلیس، خودروی لکسوس آی اس – اف را برای استفاده در نیروی پلیس خریداری کرد. 4.6 ثانیه طول می کشد تا سرعت خودرو از صفر به 100 برسد و نهایت سرعت آن 270 کیلومتر در ساعت است.

این خودرو، مجهز به دو رادیو با سیستم بسیار پیشرفته است، چهار دوبین دارد و یک کامپیوتر مسطح که به ماموران اجازه می دهد وقایع را ثبت کنند و هنگامی که در ماموریت هستند، به اطلاعات و آمارت پلیس دسترسی داشته باشند.

,سریع ترین ماشین پلیس های دنیا سریع ترین ماشین پلیس ها,لامبورگینی,لکسوس آی اس – اف,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلبه گفته ماموران پلیس، استفاده از این خودرو باعث ترس و وحشت خلافکارها می شود و به پلیس در دستگیری قانون شکنانی که از ماشین های مدل بالای پر سرعت برای فرار استفاده می کنند، کمک می کند.

اسکایپرسی 8 اسپایدر

Spyker C8 Spyder هلند

سال 2006 پلیس هلند خودروی اسپایکر سی 8 اسپایدر را وارد ناوگان پلیس این کشور کرد. این اتومبیل ابتدا در شهر فلیولند به طور آزمایشی مورد استفاده قرار گرفت. اسکایپر به شکل دیگر ماشین های پلیس رنگ شد و با قرار گرفتن چراغ های پلیس روی آن تبدیل به یکی از رعب آورترین ماشین های پلیس برای جنایتکاران شد.

,سریع ترین ماشین پلیس های دنیا سریع ترین ماشین پلیس ها,لامبورگینی,لکسوس آی اس – اف,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلقدرت این خودرو 400 اسب بخار است و موتور هشت سلیندر دارد. در عرض 4.5 ثانیه سرعت آن از صفر به 100 می رسد و 301 کیلومتر در ساعت، نهایت سرعت آن است. البته اسپایدر در هر ماموریتی مورد استفاده قرار نمی گیرد و فقط به ماموریت های تعقیب و گریز بسیار مهم اعزام می شود. همچنین این اتومبیل در رژه ها و مراسم عمومی نیز به نمایش گذاشته می شود.»

آستون مارتین وان 77

Aston Martin One-77 امارات متحده عربی

ماه می 2013، پلیس دبی 2 میلیون دلار برای خرید یک دستگاه اتومبیل آستون مارتین وان -77 پرداخت کرد. از این مدل خودرو، فقط 77 دستگاه در سراسر جهان وجوددارد. موتور آن 12 سیلندر است و با نهایت سرعت 354 کیلومتر در ساعت حرکت می کند. از آنجا که 3.5 ثانیه طول می کشد تا سرعت آستون مارتین وان از صفر به 100 برسد اتومبیل بسیار مناسبی برای تعقیب و گریز به شمار می رود.

,سریع ترین ماشین پلیس های دنیا سریع ترین ماشین پلیس ها,لامبورگینی,لکسوس آی اس – اف,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلماموران پلیس از این خودرو در ماموریت های تعقیب رانندگان خودروهای کورسی که به صورت غیرقانونی درجاده ها مسابقه برگزار می کنند و تصادف ات آنها از علل مهم تصادف جاده ای در دبی به شمار می رود استفاده می کنند.

فراری اف اف

Ferrari FF امارات متحده عربی

فراری اف اف اولین خودروی پرسرعتی نیست که برای مبارزه با جرم و جنایت به ادارات پلیس دبی راه پیدا کرده است، این خودرو فقط توسط ماموران پلیس زن رانده می شود. فراری اف اف، آوریل سال 2013 به مجموعه اتومبیل های پلیس دبی افزوده شد. سرعت آن 335 کیلومتر در ساعت است و در عرض 3.7 ثانیه از صفر به 100 می رسد. این خودرو برای سرکشی به محل های توریستی و نقاط پر رفت و آمد شهر خریداری شده است.

,سریع ترین ماشین پلیس های دنیا سریع ترین ماشین پلیس ها,لامبورگینی,لکسوس آی اس – اف,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیللامبورگینی گالاردو ال پی 4-560

Lamborgini Gallardo LP560-4 ایتالیا

ماه می سال 2004، کارخانه لامبورگینی در صد و پنجاه و دومین سالگرد تاسیس خود یک دستگاه لامبورگینی گالاردو به پلیس این کشور هدیه داد و یک سال بعد دوباره از همین مدل خودرو به پلیس اهدا کرد. سال 2008، پلیس ایتالیا آخرین مدل از این خودرو را گرفت که لامبورگینی گالاردو ال پی 4-560 نام داشت. این خودرو به پلیس بزرگراه لاتزیو داده شد تا بیشتر و بهتر بتواند در جاده های کشور ماموریت انجام دهد. با ورود این خودرو در بخش پلیس ایتالیا، آمار جرائم جاده ای تا حدود چشمگیری کاهش یافت.

,سریع ترین ماشین پلیس های دنیا سریع ترین ماشین پلیس ها,لامبورگینی,لکسوس آی اس – اف,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلسرعت گالاردو 327 کیلومتر در ساعت است و 3.7 ثانیه طول می کشد تا از صفر به 100 برسد. 560 اسب بخار قدرت دارد و اتومبیل بسیار ایده آلی برای تعقیب خلافکارها به شمار می رود. این خودرو مجهز به پیشرفته ترین سیستم ویدئویی است، از همه مهمتر اینکه در این اتومبیل، یخچالی تعبیه شده که برای حمل و نقل اعضای اهدایی بدن مورد استفاده قرار می گیرد و به وسیله آن می توان اعضای اهدایی کشته شدگان حوادث را به سرعت از بیمارستان های معمولی به بیمارستان های مجهز انتقال داد.

لامبورگینی آونتادور ال پی 4-700

Lamborghini Aventador LP700-4 امارات متحده عربی

آوریل سال 2013 خودرو آونتادور ال پی 4-700 نگین ماشین های پلیس دبی در تعقیب قانون شکنان شد. این اتومبیل 349 کیلومتر در ساعت حرکت می کند و 2.9 ثانیه طول می کشد تا سرعتش از صفر به صد برسد. درباره این مدل خودرو اختلاف نظرهای گوناگونی وجود دارد. بعضی ها می گویند که فقط برای گاز دادن ساخته شده و عده ای هم عقیده دارند آونتادور یک خودروی نمایشی است.

,سریع ترین ماشین پلیس های دنیا سریع ترین ماشین پلیس ها,لامبورگینی,لکسوس آی اس – اف,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلباراباس راکت

Brabus Rocket آلمان

باراباس سی ال اس وی 12 راکت، سال 2006 با نمایش در آلمان شروع به کار کرد. این اتومبیل، زیبایی محسورکننده ای دارد و برای ویراژ دادن در جاده ها ساخته شده است. پلیس آلمان از این خودرو نیز در مجموعه اش استفاده کرده است که البته در سطح شهر نمونه ای از این باراباس را نخواهید دید.

,سریع ترین ماشین پلیس های دنیا سریع ترین ماشین پلیس ها,لامبورگینی,لکسوس آی اس – اف,عکس ماشین،گالری عکس ماشین، تصاویر ماشین، تصویر ماشین های گران، عکس خودرو، عکس اتومبیلمحل انجام ماموریت باراباس، جاده های خارج شهری است و همچنین برای جابجایی شخصیت های مشهور نیز از آن استفاده می شود. سرعت این خودرو 362 کیلومتر در ساعت است و 3.2 ثانیه طول می کشد تاس رعت آن از صفر به 100 برسد.