شاهزاده ویلیام

بیوگرافی شاهزاده ویلیام - دوک کمبریج

شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج (به انگلیسی: Prince William, Duke of Cambridge) (زادهٔ ۲۱ ژوئن ۱۹۸۲) بزرگترین فرزند چارلز، شاهزاده ولز و دایانا، شاهدخت ولز و نوهٔ الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرا می‌باشدشاهزاده ویلیام، دوک کمبریج (به انگلیسی: Prince William, Duke of Cambridge) (زادهٔ ۲۱ ژوئن ۱۹۸۲) بزرگترین فرزند چارلز، شاهزاده ولز و دایانا، شاهدخت ولز و نوهٔ الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرا می‌باشد. وی بعد از پدرش دومین نفر در خط دودمان پادشاهی بریتانیا می‌باشد. همسر او کاترین میدلتون است.مراسم ازدواج
مراسم ازدواج در تاریخ ۲۹ آوریل ۲۰۱۱ در کلیسای وست‌مینستر شهر لندن برگزار شد.

دانستنی‌ها
وی مالک شرکتی به نام (به انگلیسی: APL Anglesey) است


اولین عکس ها از دختر پرنس ویلیام و کیت میدلتون


اولین عکس ها از دختر پرنس ویلیام و کیت میدلتون اولین تصاویر دختر تازه به دنیا آمده شاهزاده انگلیس و همسرش کیت میدلتون

به گزارش اولی ها جدیدترین عضو خانواده سلطنتی بریتانیا که هنوز نامش اعلام نشده است، در ساعت 8:34 صبح روز شنبه به دنیا آمد.نوزاد جدید دختر است و دوک و دوشس کمریج درست 12 ساعت پس از رسیدن به بیمارستان ، دخترشان را به خانه بردند.

این زوج ساعت 6 بعد ازظهر در پلکان درب خروجی بیمارستان لیندو وینگ ظاهر شدند در حالی که می شد نمای کوچکی از نوزاد جدیدشان که در پتوی سفیدی پیچیده شده بود ، مشاهده کرد.

پرنس ویلیام بعد از ظهر این روز پسرکوچکشان جورج 21 ماهه را با خود به بیمارستان آورد تا با خواهر جدیدش ملاقات کند و در حقیقت این اولین بار پس از به دنیا آمدن جورج است که وی در یک مکان عمومی دیده می شود.

کیت پیراهنی از طراحی های جنی پکهام پوشیده بود که طراح آن می گوید این لباس تنها مخصوص کیت دوخته شده است.

این دختر کوچولو در ردیف چهارم سلطنت قرار خواهد گرفت و لقب او، پرنسس (نام) کمبریج خواهد بود.

در زیر عکس هایی از لحظه باشکوه اولین دیدار دختر شاهزاده انگلیس و مسرش کیت میدلتون را مشاهده میفرمایید .

 

خوشحالی ملکه انگلیس از تولد نوه دختر

خوشحالی ملکه انگلیس از تولد نوه دختر

دختر شاهزاده انگلیس و کیت میدلتوندختر شاهزاده انگلیس و کیت میدلتوندختر شاهزاده انگلیس و کیت میدلتوندختر شاهزاده انگلیس و کیت میدلتوندختر شاهزاده انگلیس و کیت میدلتوندختر شاهزاده انگلیس و کیت میدلتوندختر شاهزاده انگلیس و کیت میدلتونعکس های لو رفته کیت میدلتون همسر شاهزاد ویلیام در تعطیلات

ممتازنیوز: مجله کلویز در سایت اینترنتی خود دراین باره نوشته است «عکس های انحصاری و دور از انتظار را در مجله کلویز مشاهده کنید: دوشس کامبریج با اندام برهنه در بالکن خانه اش در لوبیرون».

عکس های برهنه کیت میدلتون

این مجله که اخبار شخصیات های مشهور را منعکس می کند در شماره چاپ امروز جمعه اعلام کرد در صدد است عکس هایی متعلق به دوشس کامبریج را با اندام  برهنه در کنار همسرش شاهزاده ویلیام منتشر کند و افزوده است که این عکس ها زمانی از این زن و شوهر گرفته شده بود که آنها در حال گذراندن تعطیلات خود در منطقه لوبیرون فرانسه بودند.

عکس های برهنه لو رفته کیت میدلتون همسر شاهزاد ویلیام

عکس های برهنه کیت میدلتون

مجله کلویز در سایت اینترنتی خود دراین باره نوشته است «عکس های انحصاری و دور از انتظار را در مجله کلویز مشاهده کنید: دوشیزه کامبریج با اندام برهنه در بالکن خانه اش در لوبیرون».

این مجله درباره شاهزاده ویلیام و دوشس کیت که یک سال و نیم از ازدواج آنها می گذرد نوشته است :»کیت و ویلیام برای گذراندن دومین ماه عسل خود منطقه پروانس را در فضایی رمانتیک برگزیدند و آن دو گویی در این جهان تنها هستند تا جاییکه هوای مه آلود لندن و حتی لباس های شنای خود را در چمدان فراموش کردند.»

عکس های برهنه لو رفته کیت میدلتون همسر شاهزاد ویلیام

در حالیکه پرنس ویلیام و کیت میدلتون از اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا در ادامه سفر خود در جنوب شرق آسیا به مالزی وارد شدند، مجله کلوسر چاپ فرانسه تصویر شماره یک خود را به عکسی خصوصی از این خانواده سلطنتی اختصاص داده که آنها را در تعطیلات در جنوب فرانسه نشان می‌دهد.

اگرچه تاکنون هیچگونه واکنشی از سوی خانواده سلنتطی مطرح نشده اما سردبیر مجله کلوسر اعلام کرده است انتشار این تصویر، آسیبی به خانواده سلطنتی نخواهد زد.

این تصویر که چندان شفاف نیست، در زمان سفر کوتاه کیت و ویلیام به منطقه لوبرون درجنوب فرانسه گرفته شده است.

روی وب سایت و در کنار تصویر نوشته شده است، “تصویری از زوجی که شما هیچگاه آنها را اینگونه ندیده بودید. خبری از لبخندهای ملیح و لباس‌های سنگین نیست. کیت در تعطیلات همه چیز را فراموش می‌کند.”

برچسب: , jazab, دختر, دختران جذاب, زنان زیبا, عکس های برهنه کیت میدلتون, عکس های جنجالی کیت میدلتون, عکس های کیت میدلتون