عکس رقص هندی

انتشار کلیپ رقص زنان هندی در صفحه امیرمهدی ژوله! + عکس

امیرمهدی ژوله ، دورهمی

امیرمهدی ژوله بازیگر مجموعه دورهمی در واکنش به انتقادات مردم نسبت به کپی بودن این برنامه کلیپی از رقص زنان هندی را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.


کلیپ مبتذل در صفحه شخصی امیرمهدی ژوله

در حالی هنوز انتقادات مردم نسبت به کپی بودن برنامه دورهمی ادامه دارد که امیرمهدی ژوله در اقدامی عجیب به این انتقادات پاسخ داد.

در حالی که انتظار می رفت بعد از تایید این کپی کاری از سوی مدیر شبکه "نسیم” و ذکر نام اقتباس روی آن عوامل برنامه هم زودتر از اینها نام منبع شباهت را در تیتراژ بیاورند اما همچنان این تلاش برای برائت از کپی کاری است که در رفتار دست اندرکاران تولید برنامه روی می دهد.

شباهت دورهمی و برنامه هندی

شگفت انگیزترین تلاش این چنینی چهارشنبه 11 فروردین از سوی امیرمهدی ژوله رخ داد که وی با قرار دادن کلیپی از برنامه منبع "دورهمی” در صفحه اجتماعی خود سعی کرد از اتهام کپی کاریبرائت جوید.

در این کلیپ چند زن هندی با پوششهای نامناسب در حال رقص بودند و ژوله ذیر این کلیپ به نقل از همکار نویسنده اش امیر وفایی نوشت:فرازی از یک شوی هندی که میگن دورهمی واو به واو از روی آن کپی شده. به نظر میرسه یه کم واو به واوتر از اونه که بشه کپی کرد!

 

کلیپ مبتذل در صفحه ژوله

 

استفاده از کلیپ مبتذل برای توجیه یک گاف؟

اینکه نویسنده ای که نامش در فهرست نویسندگان یک برنامه تلویزیونی در صداوسیمای جمهوری اسلامی، قبل از بقیه می آید در برخورد با گاف آشکار خود و همکارانش کلیپی با این مختصات را در صفحه اجتماعی اش بگذارد به شدت قابل تامل است.
ژوله یک کلیپ مبتذل را در صفحه اش قرار می دهد فقط برای اینکه بگوید وجود چنین صحنه هایی امکان کپی کاری را از ایشان گرفته اما درباره شباهتهای دکور، طراحی صحنه، نورپردازی و حتی شخصیت پردازی میان "دورهمی” و "شبهای کمدی با کاپل” چیزی نمی گوید.
جالب است که همین موضع ایشان هم ساعتی بیش دوام نمی آورد و با انتقادات مخاطبان صفحه شان، این مطلب اجتماعی حذف می شود.

عکس رقص و آواز 2 نفره محمدرضا گلزار و آیشواریا رای


عکس رقص و آواز 2 نفره محمدرضا گلزار و آیشواریا رای

عکس عاشقانه 2 نفره محمدرضا گلزار و آیشواریا رای

 

محمدرضا گلزار اولین بازیگر قطعی فیلم سلام بمبئى است كه قرار است در این فیلم هندی ، محصول سینمای بالیوود، به زبان انگلیسی صحبت كند.

 

محمدرضا گلزار وارد بالیوود شد

«سلام بمبئى» به كارگردانى قربان محمدپور و تهیه كنندگى جواد نوروز بیگى محصول مشترك سینماى ایران و بالیوود است كه به تازگى وارد مرحله انتخاب بازیگر شده است.

 

محمدرضا گلزار اولین بازیگر قطعی سلام بمبئى است كه قرار است در این فیلم به زبان انگلیسی صحبت كند.

 

عکس رقص و آواز 2 نفره محمدرضا گلزار و آیشواریا رای

 

محمدرضا گلزار و آیشواریا رای

این روزها کمپانی موشن پیکچر (The Motion Picture)  با بازیگران مد نظر کارگردان و تهیه کننده وارد مذاکره شده و طی روزهای آینده با آنها قرارداد امضاء خواهد کرد.

 

قرار است مدیر این کمپانی pahlaj nihalani روز جمعه شانزدهم مرداد وارد ایران شود .

 

طبق هماهنگی های انجام شده ویزای آنها توسط کنسولگری ایران در بمبئی صادر و هتل آنها نیز در تهران رزرو شده است.

 

در سلام بمبئی به جای رقص و آواز که معمول سینمای هند است چهار کلیپ طراحی شده و sonu nigam خواننده سرشناس هند قرار است چهار ترانه برای این فیلم بخواند.

 

عکس رقص و آواز 2 نفره محمدرضا گلزار و آیشواریا رای

 

فیلم سینمایی سلام بمبئی

عوامل ایرانی سلام بمبئی نیمه دوم شهریور عازم بمبئی خواهند شد و طبق برنامه ریزی انجام شده پانزدهم مهرماه فیلمبرداری را در بالیوود شروع خواهند کرد. تدوین همزمان فیلم در بمبئی انجام می شود تا اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر باشد