راه های حذف نام همسر قبلی بعد طلاق از شناسنامه + قیمت -آکا - نحوه حذف نعوظ در نامزد

برگزیده ها: راه های پاک کردن نام شوهر از شناسنامه , چگونه اسم شوهر را از شناسنامه پاک کنیم , مبالغ دریافتی برای حذف اسم همسر قبلی بدون نامه پزشک قانونی باکره

این روز ها بخاطر رشد آمار طلاق در کشور شاهد به وجود امدن و یا رونق گرفتن یک سری از جرایم هستیم. ازجمله این جرم ها می توان به حذف غیر قانونی نام همسر سابق از شناسنامه اشاره کرد که این روزها بازار پردرامدی دارد.

به گزارش برگزیده ها: نحوه حذف نعوظ در نامزد

نحوه حذف نعوظ در نامزد

برگزیده ها: راه های حذف نام همسر قبلی بعد طلاق از شناسنامه + قیمت

راه های حذف نام همسر قبلی بعد طلاق از شناسنامه + قیمت

بسیاری از افراد حاضرند برای این کار پول های زیادی خرج کنند، به طوری که در برخی از موارد برای انجام این کار تا 10 میلیون تومان هم هزینه می شود.

در مقابل نیز افراد سودجویی هستند که حاضرند در قبال دریافت پول از مشتریان خود این کار غیرقانونی را انجام دهند. اتفاقی که برخی از وکلا که مایل نیستند از انها نامی برده شود ان را تایید می کنند.

یکی از این وکلا می گوید: این سودجو ها به دفاتر برخی از وکلا مراجعه کرده و می گویند در مقابل دریافت مبلغی این کار را انجام می دهند و به این شکل برای خود مشتری جمع می کنند.

وی ادامه میدهد و می گوید: این افراد می گویند این کار را از طریق رابطه هایی که دارند انجام می دهند و از مشتری هم می خواهند فعلا پول را نزد واسطه ای قرار دهد. تا زمانی که شناسنامه جدید درست شده به دست مشتری رسید و از اصل بودن اطمینان حاصل کرد به شخص واسطه اجازه پرداخت هزینه را بدهد.

در گفتگویی که یکی از وکلا با جام جم دارد اظهار می کند: برخی از موکلان خود بنده و یا همکارانم این کار را انجام داده اند و نام همسر سابقشان که فرزندی از او نداشته اند را از شناسنامه شان حذف کرده اند.

این وکیل درمورد نحوه انجام این کار توضیح می دهد و می گوید: این افراد از نامه پزشکی قانونی و حکم دادگاه را جعل کرده و از طریق رابطه هایشان این اسناد جعلی را به تایید میرسانند و در ادامه اداره ثبت احوال به صورت قانونی این کار را انجام می دهد.

باید توجه داشت بسیاری از وکلا با دریافت سود از این افراد برای انها مشتری هایی را جذب می کنند و خودشان هم به عنوان رابطه کار میکنند.


,