هر هدیه همسرتان نشانه چیست؟ - هدیه دادن گردنبند نشانه چیستمجله ایده آلاز بهترین اتفاقاتی که ممکن است برای خانم‌ها پیش بیاید، گرفتن هدیه از همسر یا نامزد است. زن‌ها به طور فطری علاقه شدیدی به هدیه گرفتن دارند، چون این هدیه ‌های به ظاهر ساده در نظر زنان نشانی از علاقه و قدردانی به آنهاست. هرچند که فرایند هدیه گرفتن به اندازه کافی برای زنان نشاط‌آور است اما پشت این هدایای مخفی، یکسری جریانات غیرقابل پیش‌بینی پنهان شده است. گرفتن هدیه ‌های کوچک از قبیل یک شاخه گل در مواقعی که مناسبت خاصی ندارد، می‌تواند خیلی تاثیرگذار باشد اما وقتی روزهای خاصی مثل جشن تولد یا سالگرد ازدواج در پیش باشد در آن صورت یک شاخه گل کفایت نمی‌کند اما گذشته از این حساب کتاب‌های زنانه، بحث‌های شیرینی که میان زنان بعد از گرفتن هدایایشان مطرح می‌شود جالب توجه است. این بحث‌ها مبنی بر چند پرسش است؛ چه فلسفه‌ای پشت این هدیه پنهان شده؟ چرا شوهرم این هدیه را برایم خریده؟ و هزاران چرای دیگر.

هدیه دادن گردنبند نشانه چیست

هدیه دادن گردنبند نشانه چیست وقتی همسرتان به شما شاخه گل می​دهد

شاخه گل را مردانی به عنوان هدیه انتخاب می‌کنند که خسیس هستند و این خساست‌شان را پشت یک ادعای رمانتیک مملو از عشق و علاقه پنهان می‌کنند. او مردی است که می‌خواهد همه چیز را به‌راحتی به دست بیاورد و حاضر نیست برای پیش رفتن این رابطه، هیچ از خودگذشتگی‌ای نشان دهد. مردی است که بیشتر حرف می‌زند و اهل عمل نیست و آنقدرها هم که ادعا می‌کند به شما علاقه ندارد. علاوه بر این، فردی است که ذاتا تنبل است و نمی‌توانید روی او حساب باز کنید. اینگونه مردان در زمانی که شما ناراحت باشید فقط شما را سرزنش می‌کنند و برای احساسات شما ارزشی قائل نیستند. بهتر است به این مرد دل نبندید، چون هرقدر هم برایش فداکاری کنید، باز هم تغییری در او ایجاد نمی‌شود. او دارای یک اعتمادبه‌نفس کاذب است و خودش را تافته جدابافته‌ می‌داند. بسیار چرب‌زبان است و قابل اعتماد نیست.

هدیه ‌های فرعی و هدیه ‌های اصلی!

به طور کلی هدایایی که شما می‌گیرید به 2 دسته کلی تقسیم می‌شوند:

1- هدایای اصلی: طلا و جواهر، عطر، سبد گل و عروس ک

2- هدایای فرعی: شکلات، پاستیل، کارت پستال، یک شاخه گل هدایای فرعی به‌عنوان تزئین کادوی اصلی هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما شاید جالب باشد که بدانید این هدایا و این ریزه‌‌کاری‌های نه‌چندان مهم حرف‌های مهمی را در مورد رابطه شما می‌زند که شاید به‌راحتی قابل‌تشخیص نباشد.

علت کادونخریدن همسر

علت کادونخریدن همسر  وقتی برایتان طلا و جواهر می​خرد

قبل از اینکه به رازهایی که پشت این هدایای گران‌قیمت و باارزش نهفته است اشاره کنیم، باید بدانید که طلا و جواهر مدنظر ما شامل وسایل تزئینی مثل ساعت، انگشتر، گردنبند و... است.اگر هدیه ‌ای که شما از همسر یا نامزدتان گرفتید جزو این گروه است، اجازه دهید پیش از هرچیز به شما تبریک بگوییم و اگر هنوز ازدواج نکرده‌اید وقت آن رسیده که لباس عروس ی‌تان را آماده کنید. مردی که این نوع هدایا را انتخاب می‌کند به هیچ وجه خسیس نیست و خیلی دست و دلباز است. این دست و دلبازی ریشه در علاقه‌اش نسبت به شماست و بالطبع علاوه بر علاقه‌ای که به شما دارد، ارزش خیلی زیادی هم برای شما قائل است و از همه مهم‌تر اینکه این رابطه برایش خیلی ارزشمند است. البته این به آن معنا نیست که فردی مادی‌گراست و شما را با مادیات مقایسه می‌کند بلکه سعی و تلاشش این است که ارزش این رابطه را حفظ کند و در یک مقایسه تطبیقی می‌توان به این نتیجه رسید که حاضر است بهای گزافی را برای این رابطه بپردازد.

هدیه همسر,همسر هدیه تهرانی,همسر هدیه تهرانی,[categoriy]  سبد گل که همسرتان گرفته نشانه چیست

سبد گل از جمله هدایایی است که هم می‌تواند به عنوان کادوی اصلی استفاده شود و هم می‌تواند یک هدیه فرعی در کنار دیگر هدایا به شما داده شود. هر کدام از این دو مطلب یک روانشناسی جداگانه دارد:

سبد گل به عنوان  هدیه اصلی: کسی که برای شما سبد گل را به عنوان یک هدیه انتخاب می‌کند یک مرد مبادی آداب، متشخص و در عین حال مهربان است. این مرد برای شما و رابطه‌ای که دارید ارزش قائل است اما خیلی رسمی است و این رسمی بودن نشان از صمیمیت کم رابطه‌‌تان دارد. رابطه شما روبه سردی است و باید بیشتر از گذشته به آن توجه کنید. علاوه بر این، اینگونه مردها، اهل حساب و کتاب هستند و محتاطانه برخورد می‌کنند، کمی هم زرنگی‌ در خون شان جریان دارد و علاوه بر اینها، بی‌گدار به آب نمی‌زنند و تمام واکنش‌هایشان بستگی به عمل شما دارد، یعنی به نوعی تمام واکنش‌هایشان،‌ عکس‌العملی است که در مقابل عمل‌های شما نشان می‌دهند.

سبد گل به عنوان یک هدیه فرعی: این مرد، در درجه اول خیلی دست و دلباز است و به هیچ عنوان مرد خسیسی نیست و شما را خیلی دوست دارد؛ به خصوص اگر گلی که برایتان خریده گل قرمز یا سفید باشد. گل‌های قرمز و سفید نشان‌دهنده علاقه او نسبت به شما و همچنین صداقت او در احساساتش است. علاقه این مرد به شما به حدی زیاد است که حاضر است هر کاری را برای جلب رضایت شما انجام دهد. به طور کلی علاقه او به شما همراه با احترام زیادی است که این احترام را به شما در بسیاری از مواقع نشان می‌دهد.

هدیه همسر,همسر هدیه تهرانی,همسر هدیه تهرانی,[categoriy] چرا همسرم برایم عروس ک خریده؟

مردی که برای شما یک عروس ک به عنوان کادو و هدیه انتخاب کرده شما را خیلی جدی نگرفته و بالطبع رابطه‌تان را هم خیلی جدی نمی‌بیند و فقط برای اینکه مسئولیت هدیه خریدن را از سر خودش باز کرده باشد این هدیه را انتخاب کرده است. به‌نظر او شما هنوز به بلوغ فکری نرسیده‌اید. او به هیچ عنوان قصد ندارد این رابطه را جدی کرده و احساسات مابین شما و خودش را عمیق‌تر کند. او به همین حد صمیمیتی که وجود دارد، قانع است و درضمن تلاشی هم برای به‌دست‌آوردن دل شما نمی‌کند. به طور کلی فردی است که نمی‌خواهد متفاوت باشد و به قول معروف اعتقاد دارد که «خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو!» این مرد به عنوان نمی‌خواهد با احساسات شما بازی کند و خودش و احساساتش را بیشتر از آنچه هست، نشان نمی‌دهد. اهل دغل‌بازی نیست و صادق است. فقط گاهی در ابراز احساساتش ناخواسته اغراق می‌کند و این اغراق کردن‌هایش ریشه در این دارد که جوگیر است و زود تحت شرایط جو و محیط قرار  می‌گیرد.

از کادو خبری نیست!

مردی که به بهانه‌های مختلف از خرید هدیه خودداری می‌کند اصلا به شما فکر نمی‌کند و برای رابطه‌ای که بین شما وجود دارد ارزشی قائل نیست. بهانه‌هایی که این گروه از مردان برای نخریدن هدیه می‌آورند به 3 بخش تقسیم می‌شود:

مردانی که علاوه بر اینکه هدیه ‌ای برایتان نمی‌خرند این موضوع را به روی خودشان هم نمی‌آورند؛ این گروه از مردان خیلی پرتوقع هستند و به قول معروف آنها را مردان «پررو» می‌نامند. مردانی که حتی وظیفه خودشان نمی‌دانند که به شما ابراز علاقه کنند و خیلی به ندرت ممکن است که به شما ابراز علاقه کنند این دسته از مردان بسیار مغرور هستند و هیچ چیز برایشان مهم‌تر از غرورشان نیست.

 مردانی که به بهانه اینکه این بچه‌بازی‌ها را دوست ندارند از خرید هدیه طفره می‌‌روند؛ این گروه به هیچ وجه مردانی نیستند که احساس مسئولیت داشته باشند و بهانه‌جو هستند و به بهانه‌های مختلف سعی می‌کنند که شانه از بار مسئولیت خالی کنند. این گروه از مردان اصولا در سنین بالا ازدواج می‌کنند و بچه‌دار می‌شوند.

این گروه خودشان را فرهیخته می‌پندارند و گمان می‌کنند با دیگر افراد جامعه متفاوت هستند و خودشان را در قالب افراد روشنفکر جامعه نشان می‌دهند.

 مردانی که هدیه نخریدن‌شان را نشات گرفته از فراموشی یا شلوغ بودن سرشان می‌دانند.

 اینها به طور کلی افرادی بهانه‌جو و بهانه‌گیر هستند و پیشرفت در زمینه‌های کاری برایشان خیلی مهم‌تر از پیشرفت در رابطه احساسی‌‌شان است.

این گروه  انسان‌‌هایی سر به هوا هستند و هیچ کاری را نمی‌توانند تا به پایان رساندن آن ادامه دهند. همیشه قبل از به نتیجه رسیدن، کار را رها می‌کنند و نگاه‌شان به وظایف شما طوری است که انتظار دارند هر کاری را انجام دهید تا به پیشرفت آنها کمک کنید.

هدیه همسر,همسر هدیه تهرانی,همسر هدیه تهرانی,[categoriy]وقتی عطر هدیه همسرم است

کسی که به شما عطر هدیه می‌دهد از رابطه با شما راضی است اما این رابطه هنوز خیلی شکل نگرفته است. به طور کلی این یک رابطه معمول است و نه نقطه قوت خیلی محکمی در آن وجود دارد و نه ضعفی قابل توجه! این رابطه خیلی جای پیشرفت دارد. او مردی است که نسبت به رشد این رابطه و قوی‌تر شدن پیوندهای عاطفی میان شما امیدوار است و تلاش می‌کند. این مرد اصلا خرافاتی نیست و خیلی منطقی است اما باید این نکته را بدانید که شما نصف راه را تا تسخیر قلب او پیموده‌اید و فراموش نکنید بخش اصلی و سخت‌تر این کار، ادامه دادن راه است.

عزیزم چی احتیاج داری تا همون ر و برات بخرم...

این افراد با شما خیلی احساس راحتی و صمیمیت می‌کنند و دوست دارند تکیه‌گاه محکمی برایتان باشند. آنها سعی می‌کنند به شما کمک کنند تا پیشرفت کنید و نقاط ضعف شما را به نقطه قوت‌تان تبدیل کنند. از هیچ کمکی برایتان دریغ نمی‌کنند و خوبی و خوشی طرف مقابلشان برابر با خوبی و خوش بودن خودشان است. همسر خود را دوست دارند که این حس دوست داشتن برایشان یک مشوق است. او به شما و کارهایی که قصد دارید انجام دهید اطمینان دارد و شما بیش از اینکه یک همسر ایده‌آل برایش باشید یک دوست خیلی صمیمی هستید. به طور کلی این مردان، انسان‌های آینده‌نگری، علاوه بر اینکه صرفه‌جو هستند اما این صرفه‌جو بودن آنها دلیل بر خساست‌شان نیست. این مردها اصلا قصد آزار و اذیت کردن‌تان را ندارند و به‌راحتی شما بیش از هر چیز دیگری فکر می‌کنند.

هدایای فرعی

هدایای فرعی را بیشتر به عنوان تزئین هدیه اصلی به جعبه کادو اضافه می‌کنند و کمتر پیش می‌آید که کسی یکی از این هدایای فرعی را به جای هدیه اصلی به شما تقدیم کند.

شکلات

شکلات از محبوب‌ترین تنقلات انسان است که از بچگی تا سالمندی، انسان نسبت به آن علاقه دارد و از خوردن آن لذت می‌برد به همین دلیل شکلات از جمله عمومی‌ترین هدایای فرعی به‌شمار می‌آید. اما شکلات انواع مختلفی دارد که به 3 گروه کلی تقسیم می‌شود:

شکلات تلخ: کسانی که برایتان شکلات تلخ می‌خرند افراد بدبینی هستند که نسبت به خیلی از مسائل شکاک‌اند. علاوه بر این، بارزترین ویژگی‌شان این است که انسان‌های منطقی هستند و تلاش می‌کنند منطق‌شان بر احساس‌شان غالب شود.

شکلات شیرین: این گروه از افراد انسان‌هایی احساساتی هستند و به‌هیچ عنوان دوست ندارند منطقی نسبت به قضایا فکر کنند. اهل شادی هستند و از زندگی لذت می‌برند. این مردان خوش سلیقه و عاشق خواب هستند.

شکلات سفید: مردان خاصی هستند که سلیقه آنها با سلیقه عموم مردم متفاوت است. خودشان از این متفاوت بودن‌شان مطلع هستند و آن را از خصوصیات خوب خود می‌دانند که موجب منحصربه‌فرد بودن‌شان می‌شود.

نکته: بعضی از افراد هستند که ترکیبی از 3 نوع شکلات را انتخاب می‌کنند. این افراد در درجه اول شناخت کاملی نسبت به شما و سلیقه شما ندارند، بنابراین از هر سه نوع شکلات می‌خرند تا سرانجام شما از یکی از طعم‌ها خوش‌تان بیاید و نکته جالبی که وجود دارد این است که این گروه، افراد تنوع‌طلبی هستند و این تنوع‌طلبی‌شان در همه انتخاب‌های زندگی‌شان وجود دارد.

هدیه همسر,همسر هدیه تهرانی,همسر هدیه تهرانی,[categoriy]کارت پستال

کسانی که به شما کارت پستال هدیه می‌دهند، دوست دارند همیشه خاطره‌شان در فکر و زندگی شما بماند. از آنجایی که کارت‌پستال جای زیادی رادر کمد کسی اشغال نمی‌‌کند و عموما افراد کارت‌های پستال را به عنوان یادگاری نگه می‌‌دارند، بنابراین آنهایی که کارت پستال را به‌عنوان کادوی فرعی انتخاب می‌کنند افرادی احساساتی و مهربان هستند و اصولا جزو افرادی‌اند که برای شما خاطرات خوشی را می‌سازند.

نحوه کادو کردن

این بخش تدارک هدیه ، مهم‌ترین بخش آن است.‌ نحوه کادو کردن از محتویات داخل آن ارزش بیشتری دارد و به طور کلی 3 نوع کادو کردن وجود دارد:

1- استفاده از جعبه کادو

2- استفاده از کاغذ کادو

3- استفاده از ساک

  جعبه کادو: کسانی که از جعبه کادو استفاده می‌کند، توجه زیادی به خرید خودشان ندارند و بالطبع وقت زیادی را هم صرف خریدن کادو و تزئین زیبا انجام نداده‌اند.

  کاغذ کادو: کسانی که از کاغذ کادو استفاده می‌کنند خودشان به 2 دسته تقسیم می‌شوند:

1-کاغذ کادو با تزئین روبان: افرادی این روش را برای بسته‌بندی هدیه ‌شان انتخاب می‌کنند، بی‌صبرانه در انتظار هستند که هدیه را به شما بدهند و برایشان مهم است که به شما نشان دهند که ارزش زیادی برایتان قائل هستند.

2- کاغذ کادو بدون تزئین (ساده): اینها افرادی بی‌سلیقه هستند و نسبت به خیلی از مسائل بی‌اهمیت. درکل معتقد به این جمله هستند «که هرچه پیش آید خوش آید.»

استفاده از ساک:احتمالا بارزترین ویژگی این افراد خودخواهی آنان است. این دسته از افراد برایشان مهم نیست که دیگران چه فکری در موردشان می‌کنند بلکه فقط مهم است که خودشان راحت باشند و احساس راحتی کنند.
گردآوری راهنمای ازدواج برگزیده ها

ابربرچسب : جدیدترین لباس عروس 2014 ، لباس عروس ی استین دار ، لباس عروس گیپوری ، عکس لباس عروس های زیبا و جدید ، لباس عروس دانتلی ، لباس عروس جدید و زیبا ، مدل لباس عروس گیپور آستین دار ، عکس مدل لباس عروس 2015 ، لباس عروس آستین دار شیک ، جدیدترین لباس عروس 2012 ، لباس عروس آخرین مدل ، لباس عروس استین دار شیک ، لباس مجلسی بچه گانه ایرانی ، لباس عروس گیپور ، لباس عروس استین دار دانتل ، لباس عروس گیپور دنباله دار ، شیک ترین مدل لباس مجلسی بچه گانه ، لباس عروس بچه گانه ایرانی ، لباس عروس یشیم ، لباس عروس دانتل 2015 ، لباس عروس جدید و شیک ، جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی ، لباس عروس جدیدترین ، مدل جدیدترین مدل لباس عروس پوشیده ، عکس جدیدترین زیباترین لباس عروس مدل ماهی ، لباس عروس پوشیده شیک ، مدل لباس عروس دانتلی ، لباس عروس مدل ماهی دنباله دار ، جدیدترین لباس عروس با دانتل ، مدل لباس عروس آستین دار جدید ، جدیدترین مدل لباس عروس ایرانی 92 ، لباس عروس ی گیپوری ، مدل لباس عروس پوشیده ایرانی ، لباس عروس بچه گانه دنباله دار ، جدیدترین لباس عروس دانتل ، لباس عروس آستین دار گیپوری ، جدیدترین لباس عروس استین دار ، لباس عروس آستین دار جدید ، مدل لباس عروس آستین دار گیپوری ، جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی 2014 ، لباس عروس جدید ایرانی ، لباس عروس آستین گیپور ، جدیدترین مدل لباس شب دانتل ، لباس مجلسی بچه گانه شیک ، مدل لباس عروس استین دار جدید ، لباس عروس جدید ، عکس لباس مجلسی شیک بچه گانه ، مدل جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی ، لباس عروس ی جدید ، لباس عروس مدل ماهی شیک ، مدل لباس عروس دانتل آستین دار ، جدیدترین مدل لباس عروس آستین دار ، لباس عروس مدل ماهی جدید ، لباس عروس دانتل جدید ، لباس عروس جدید با دانتل ، جدیدترین لباس عروس مدل ماهی ، عکس جدیدترین لباس عروس مدل ماهی 2013 ، عکس مدل لباس زمرد عروس ی یشیم ، جدیدترین مدل لباس عروس گیپور ، مدل جدیدترین مدل های لباس عروس دانتل ، لباس عروس گیپور آستین دار ، مدلهای جدید و زیبای لباس عروس ، شیک ترین لباس عروس استین دار ، جدید ترین و زیباترین لباس عروس ، جدیدترین لباس عروس مدل ماهی 2013 ، جدیدترین لباس عروس دانتل 2015 ، جدیدترین مدلهای لباس عروس ایرانی ، لباس عروس بچه گانه کوتاه ، لباس عروس دانتل مدل ماهی ، مدل لباس مجلسی شیک و جدید بچه گانه ، لباس عروس ی ، لباس مجلسی بچه گانه دخترانه شیک ، لباس عروس بچه گانه با الگو ، جدیدترین مدل لباس عروس 2014 ، مدل لباس عروس آستین دار شیک ، جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی 2013 ، لباس عروس مدل ماهی ، جدیدترین لباس عروس پوشیده 2014 ، لباس عروس جدید اروپا ، لباس عروس بچه گانه شیک ، جدیدترین مدل لباس عروس اروپا ، لباس مجلسی بچه گانه با الگو ، مدل لباس عروس بچه گانه ایرانی ، لباس عروس ی یشیم ، مدل لباس مجلسی ایرانی بچه گانه ، مدل های جدید لباس عروس پوشیده ، مدل لباس عروس ی یشیم ، لباس عروس 2015 ، لباس عروس دانتل ، عکس مدل لباس عروس یشیم ، لباس عروس دانتل دنباله دار ، لباس عروس دانتل آستین دار ، لباس عروس آستین دار ، لباس عروس گیپور دار ، عکسهای جدید لباس عروس پوشیده ، جدیدترین لباس عروس پوشیده ، لباس عروس ی گیپور ، لباس عروس گیپور جدید ، عکس مدلهای جدید لباس عروس اروپایی ، جدیدترین لباس عروس مدل 2013 ، جدیدترین مدل لباس عروس دانتل ، لباس عروس ی دانتل ، لباس عروس یشیم عمر گل لاله ، مدل لباس عروس یشیم ، لباس عروس جدید اروپایی ، جدیدترین لباس عروس سال ، لباس عروس پوشیده اروپایی ، عکس جدیدترین لباس عروس 2013 ، لباس عروس پوشیده و شیک ، مدل لباس مجلسی بچه گانه شیک ، لباس عروس پوشیده ایرانی ، لباس عروس ی یشیم وچنار ، لباس عروس پوشیده ، لباس زمرد عروس ی یشیم ، جدیدترین مدلهای لباس عروس آستین دار ، لباس عروس پوشیده جدید ، لباس عروس بچه گانه جدید ، جدیدترین مدل های لباس عروس دانتل ، مدل لباس عروس بچه گانه همراه با الگو ، عکس مدل عکس لباس عروس ی یشیم ، جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی 2012 ، جدیدترین لباس عروس ها ، عکس لباس عروس یشیم ، جدیدترین لباس عروس ایرانی ، لباس عروس ی مدل ماهی ، جدیدترین مدلهای لباس عروس گیپور ، شیکترین لباس مجلسی بچه گانه ، جدیدترین مدل لباس عروس ایرانی ، مدل لباس عروس جدید زیبا ، جدیدترین مدلهای لباس عروس ، لباس عروس گیپور دار2015 ، جدیدترین مدل لباس عروس 2012 ، مدل لباس عروس پوشیده اروپایی ، لباس عروس جدیدترین مدل ، مدل لباس مجلسی بچه گانه دخترانه شیک ، لباس عروس آستین دار گیپور ، لباس زمرد در عروس ی یشیم ، لباس عروس بچه گانه

گردآوری راهنمای ازدواج برگزیده ها
,