آب کردن شکم سوزاندن چربی شکم همه چیز در باره شکم - اب کردن شکم

برگزیده ها : در بدن انسان بافت چربی به صورتی که از حد طبیعی خود انباشته شود فرد را اصطلاحا چاق می گویند . به دلیل انباشته شدن بیش از حد بافت چربی باعث از دست بعضی از شاخص های سلامت ی و حتی کم شدن عمر و کاهش کیفیت زندگی می شود. دلایل متنوعی بر علل چاقی توسط پزشکان ارائه شده است اما مهمترین دلیل آن تمایل بیش از اندازه بدن ما به ذخیره انرژی به صورت چربی و به اصطلاحی خوردن زیاد است. اما این یک مشکل جدی برای یک فرد می باشد و بیشتر کسانی که با چاقی مبتلا شده اند احساس ناراحتی می کنند و درصدد رفع این معضل می باشند به همین منظور در این قسمت از سایت   سلامت برگزیده ها چند راه برای آب کردن شکم و سوزاندن چربی شکم به شما آ موز ش می دهیم و با رعایت این نکات چربی های اضافی بدن شما از بین رفته و دوباره اندامی عادی خواهید داشت.

 اب کردن شکم , آب کردن شکم , آب کردن پهلو و شکموگیاهان

اب کردن شکم

چاقی شکم

اگر احساس می کنید که شکمتان بزرگ شده است و کمربند اذیتتان می کند ممکن است در نتیجه ی جمع شدن هوای بیش از اندازه در روده ها باشد. برای کاهش تشکیل هوای زیاد در این بخش و صاف تر شدن شکم باید از مصرف مواد غذایی حاوی قندهای غیرقابل هضم بپرهیزید. توصیه می کنیم مصرف کلم ها مانند کلم برگ، گل کلم، بروکلی، پیاز، نخود، خیار ، حبوباتی مانند عدس، لوبیا قرمز و غیره را کاهش دهید. از نوشیدن آب گازدار، نوشابه ها و تمام نوشیدنی های گازدار دیگر بپرهیزید. تا حد امکان از جویدن  آدامس بدون قند نیز خودداری کنید؛ چون حاوی شیرین کننده هایی هستند که در لوله ی گوارش تخمیر می شوند.

در زیر به نکاتی که باعث کوچک تر شدن شکم می کند اشاره می کنیم :

قطع مصرف هله هوله
دکـتر "لزلی بونسی" از دانشگاه پترزبورگ، بخش پزشکی اظــهار می دارد: "بسیاری از آبنباتها و اسنک ها شامل گـلیسـیرین و شــکر بالایی هسـتند. در معده به طور کامل هضم نمی شوند و این امر سبب می شود که شکم شما نفخ کند."

بدوید (در حدود 2 کیلومتر)
دکتر "دیانا تیلور" از دانشگاه کالیفرنیا، ایالت سنفرانسیسکو، بخش حفظ سلامت ی معتقد است که: "ورزش های سنگین، فشار و تنش فراوانی را بر روی بدن شما وارد می آورند و همین امر موجب می شود که عضلات برای مدت زمان طولانی نرم و سست باقی بمانند. اما نرمش ملایم و متعادل (مثل یوگا و پیاده روی ) به آب شدن چربیها سرعت می دهد و مشکل شما را در مدت زمان کمتری حل می کند."

رژیم غذایی

به نقل از برگزیده ها : هرگاه اسم رژیم می آید ممکن است در ابتدا چیز سختی به نظر برسد در صورتی که اصلا اینگونه نیست. منظور از رژیم، نخوردن نیست که کاری سخت باشد بلکه رژیم یعنی درست خوردن. لازم نیست خیلی رژیم سفت و سختی را رعایت کنید، چراکه در این برنامه 6 هفته ای برای آب کردن شکم از ورزش هم استفاده می شود. پس صرفاً کارهای زیر را ظرف این 6 هفته انجام دهید:

اول: سرخ   کردن ی و روغن را به مدت 6 هفته فراموش کنید.

دوم: از هر نوع ماده قندی مصنوعی مثل آب نبات، قند و شکلات پرهیز کنید.

سوم: مصرف مواد نشاسته ای مثل نان، برنج، سیب زمینی و... را در حد توان به حداقل رسانده و مصرف آب را به حداکثر برسانید.

چهارم: هنگام گرسنگی سعی کنید بیشتر از میوه و سبزی جات استفاده کنید.

چه چیزهایی برای آب کردن چربی شکم بخوریم , معجون اب کردن پهلو شکم , چه دارویی چربی شکم رااب می کند

آب کردن شکم

 

سوزاندن چربی شکم

_ ماهی  ما از مطالعات روی جانوران می دانیم که اگر رژیم غذایی فقیر از امگا ۳ باشد، ریتم طبیعی غده پینه آل (غده صنوبری شکل به اندازه نخود فرنگی که در مرکز مغز قرار دارد) مختل می گردد، و ترشح ملاتونین، یعنی هورمون خواب دچار تغییر می شود. اگر برنامه غذایی تان کمبود امگا 3 داشته باشد در این صورت در زمان های طبیعی استراحت خود نمی خوابید و در نتیجه بیدار می مانید. از سوی دیگر، تغذیه غنی از امگا ۳ می تواند باعث افزایش سلامت قلب و کاهش خطر زوال عقل ، و بهبود سلامت عمومی شود. در رابطه با کاهش وزن ، بسیاری از غذاها ی حاوی امگا ۳ غنی از پروتئین هستند و تحقیقات بسیاری نشان می دهند که پروتئین باعث احساس سیری می شود. حتی کالری بیشتری هم برای هضم و جذب پروتئین به نسبت چربی و کربوهیدرات سوخته می شود. _ آجیل اگر بهانه دیگری برای آجیل خوردن نیاز دارید، باید بگوییم که این خوراکی های چرب منبعی عالی برای منیزیم هستند که باعث بهبود روحیه می شود. کمبود منیزیم در بدن باعث می شود قسمتی از مغز که ترشح ملاتونین را تنظیم می کند از کار باز مانده و خواب شما مختل می گردد. در ما انسان ها کمبود منزیم می تواند باعث اختلالات فصلی (SAD)، افسردگی و حالت اشتیاق به خوردن کربوهیدرات ها در تاریکی زمستانه شود. شیر  هرچند که هنوز ارتباط کلسیم و کاهش وزن ثابت شده نیست ( در برخی بررسی ها به عنوان عامل مؤثر در کاهش وزن معرفی می شود و در برخی برعکس )، اما آشکار شده که در مورد برآمدگی شکم، شیر اثر مثبتی دارد.
یک بررسی توسط محققین دانشگاه آلاباما در بیرمنگام در سال ۲۰۱۰ نشان داد، در گروهی ۱۰۰ نفره از زنان غیر یائسه، در آن هایی که رژیم غذایی پرکلسیمی داشتند، چربی به طور قابل ملاحظه ای کمتر بود. در واقع به ازای هر ۱۰۰ میلی گرم کلسیمی که آن ها در روز مصرف می کردن د 3 سانت از چربی زیر شکمی (چربی بدی که دور اندام های داخلی شکم را می گیرد و باعث افزایش خطر بیماری های قلبی و سرطان می شود) آنها کمتر شده بود. همانند منیزیم، کلسیم هم می توانند کمک کند که بهتر بخوابید و اگر زیاد پیش می آید که با بی حسی یا گرفتگی عضلات از خواب بیدار شوید، کمک می کند که عضلات، فیبرها و اعصاب راحت تری داشته باشید.
خواص کیسه اب گرم در/لاغری , برنامه غذایی برای اب کردن شکم , برای آب کردن شکم

آب کردن پهلو و شکموگیاهان

 

سوزاندن چربی شکم

لوبیا

جایگزین کردن پروتئین های گیاهی مانند لوبیا با پروتئین های حیوانی در رژیم غذایی،می تواند به سلامت ی قلب شما بسیار کمک کند.

در سال2011 مطالعه پزشکان نشان داد چنانچه مدت شش ماه از یک رژیم گیاهی مناسب استفاده شود، کالری آن باعث می شود چاقی رو به افزایش افراد به خوبی کنترل شود و منجر به کم شدن وزن افراد مبتلا به دیابت شود.

رژیم غذایی گیاهی باعث سوزاندن چربی بیش از حد شکم می شود.

هان کالوا از پزشکان محقق در موسسه پزشکی بالینی و تجربی پراگ است، او در خصوص لایه اضافی زیر پوست که چربی نام دارد این سوال را مطرح می کند که بهترین نوع پروتئین برای سلامت خود و محیط زیست چیست؟ که پاسخ آن را لوبیا ی سیاه عنوان می کند.

غلات سبوس دار

هنگامی که محققان از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا داوطلب شدند در برنامه های کاهش وزن به مدت سه ماه شرکت نمایند دستور غذایی آنها بدین صورت بود که یک گروه فقط غلات سبوس دار استفاده نمایند و گروه دیگر نیز تنها غلات تصفیه شده (تماما بدون سبوس) مصرف کنند، در حالی که دریافتند فیبر موجود در غلات سبوس دار، برخی فوائد انحصاری دارد متوجه شدند که با خوردن آنها چربی در ناحیه شکم به میزان قابل توجهی ذوب شده است، همچنین پژوهشگران متوجه شدند که غلات سبوس دار سرشار از منیزیم هستند، که یک ماده معدنی در تنظیم متابولیسم چربی است.

این حرکات را هر روز انجام دهید

خیلی مهم است که انجام برخی حرکات مربوط به لاغری موضعی را تبدیل به عادت روزانه تان بکنید. توصیه می کنیم هر روز صبح، زمانی که از خواب بیدار می شوید همانطور که به پشت دراز کشیده اید، عضلات شکمتان را منقبض کنید. پس از پنج ثانیه صبر، با نفس عمیق عضلات تان را شل کنید. هر قدر که وقت دارید و می توانید این حرکت را تکرار کنید.

حرکت دیگری که برای آب کردن چربی پهلوها موثر است، این است که به پهلو دراز بکشید، زانوهایتان را روی هم بگذارید و کمی جمع کنید؛ سپس بالاتنه را به آرامی از زمین جدا کنید و سپس به حالت اول بازگردید.

این حرکات را برای هر پهلو ۲۵ تا ۳۰ بار تکرار کنید؛ سپس در همان حالتی که به پهلو خوابیده اید، پاهایتان را دراز کنید و هر دو را با هم از زمین بلند کرده و پس از چند ثانیه به حالت اول بازگردید.

راه حل های خانگی وموثر برای آب شدن چربی شکم , منشا چربی شکم چیست , معجون گیاهی برا کوچک کردن شکم

چه چیزهایی برای آب کردن چربی شکم بخوریم

 

آب کردن شکم

ماساژ را دریابید

برای اینکه از شر شکم نفخ کرده خود خلاص شوید و چربی های دور کمر و پهلوهایتان آب شود، از روغن گیاهی تر خون استفاده کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که شکم و پهلوهایتان را با این روغن گیاه ماساژ دهید.

توصیه می کنیم ۱۰ قطره روغن گیاهی تر خون را با ۱۰ قطره روغن فندق مخلوط کنید و بعد از هر وعده غذای اصلی روی شکم و پهلوهایتان بمالید. پوستتان را به آرامی ماساژ بدهید تا روغن جذب آن شود.
صبور باشید و تلاش کنید

احتمالا در اطرافتان افرادی هستند که لاغری موضعی را غیرممکن می دانند و معتقدند نمی توان چربی های دور کمر را نابود کرد. به باور این افراد، جراحی زیبایی تنها راه از بین بردن چربی های اضافی است. برای همین این روزها اکثر آقایان و خانم ها روش سریع را انتخاب می کنند و خیلی زود خود را به تیغ جراحی می سپارند؛ زیرا تصور می کنند سریع ترین و بهترین روش را انتخاب کرده اند؛ در حالی که باید بدانید با صبر و تلاش می توانید با روش های طبیعی و کم خطر، سوخت و ساز بدنتان را بالا ببرید و این چربی های اضافی را آب کنید.

برای رهایی از چربی های شکم و پهلوها تا می توانید ورزش هایی مانند دو، شنا یا دوچرخه سواری انجام دهید. با این ورزش ها می توانید چربی های کل بدنتان را آب کنید که چربی پهلوها و دور شکم نیز از این امر مستثنی نیستند.


معجون اب کردن پهلو شکم , چه دارویی چربی شکم رااب می کند