کوچک کردن شکم با 5 خوراکی خوشمزه - شکم تخت با سماق

شکم تخت با سماق , اب کردن شکم با سماق

شکم تخت با سماق


یکی از مشکلاتی که بیشتر افراد با آن درگیر هستند بزرگی شکم و کوچک کردن آن است. اگر میخواهید به آسانی شکم تان را موچک کنید کافی است این 5 ماده خوراکی را در رژیم غذایی تان قرار دهید.

چاقی و بویژه بزرگی شکم از مشکلاتی است که بسیاری را درگیر خود کرده است اما شما با پنج غذای معجزه آسا می‌توانید شکم خود را کوچک کنید.

1 - روغن کانولا

کانولا بهترین روغن برای پخت و پز جهت داشتن قلبی سالم و کاهش وزن و کوچک کردن شکم است.

 

2 - لوبیا

جایگزین کردن پروتئین ‌های گیاهی مانند لوبیا با پروتئین ‌های حیوانی در رژیم غذایی، می‌تواند به سلامت ی قلب شما بسیار کمک کند . همچنین رژیم غذایی گیاهی باعث سوزاندن چربی بیش از حد و کوچک کردن شکم تان می شود.

 

3 - شیر کم چرب

شیر (و دیگر محصولات لبنی کم چرب) به شما در ساخت استخوان‌های قوی کمک خواهد کرد، اما اگر شما می‌خواهید کمر خوش تراشی داشته باشید و سعی در کوچک کردن شکم تان دارید، نیاز به افزایش سوزاندن کالری عضلات خود برای رسیدن به آن خواهید داشت.

 

4 - غلات سبوس دار

غلات سبوس دار احساس سیری طولانی مدتی به شما می دهند و در این صورت شما غذای کمتری میل می کنید. این قضیه به کوچک کردن شکم تان کمک می کند.

 

5 - فلفل قرمز

محققان تصور می‌کننداز آنجا که بتا کاروتن و لیکوپن‌ها، جزو آنتی اکسیدان‌های قوی هستند، نسبت به ترکیبات مضر که باعث ذخیره سازی چربی در بدن می‌شوند مفید و پاک‌تر هستند. فلفل نیز که حاوی ویتامین C می‌باشد، مواد مغذی مورد نیاز برای سوزاندن چربی را دارا است.

 

 


اب کردن شکم با سماق ,