رولت ماهی، رولت سبزی و ماهی

 

در این پست از سایت برگزیده ها به شما طریقه ی درست کردن رولت ماهی را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

 

رولت ماهی

رولت ماهی

درست کردن رولت ماهی

 

مواد لازم رولت ماهی :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

ماهی قزل آلا

1 عدد کوچک

100 گرم / 112 کالری

ادویه

جمعا یک قاشق سوپ خوری

100 گرم / 0 کالری

نمک و روغن

به میزان لازم

100 گرم / 900 کالری

تخم مرغ

3 عدد

100 گرم / 147 کالری

نمک، فلفل سیاه

به میزان لازم

100 گرم / 0 کالری

آرد سفید

1 قاشق سوپ خوری

100 گرم / 341 کالری

آب لیمو

2 قاشق سوپ خوری

100 گرم / 26 کالری

سبزی کوکو

500 گرم

نامشخص

روغن سرخ کردنی

به میزان لازم

100 گرم / 900 کالری

 

روش تهیه رولت ماهی :

*. به نقل از برگزیده ها : ماهی قزل آلا را به همراه آب لیمو و ادویه و نمک با مقداری روغن داخل تابه سرخ کنید تا مغز پخت شود.سپس استخوان های آن را جدا نموده و ماهی را ریش ریش کنید.

*. در ظرفی جداگانه، سبزی کوکو را با تخم مرغ ، نمک، فلفل سیاه و آرد ترکی ب کرده و داخل تابه ای بزرگ سرخ کنید.پس از آنکه تخم مرغ آن پخته شد؛ شعله را خاموش نمایید.

*. حال، ماهی های ریش شده را در وسط کوکو قرار دهید و سبزی را رول کنید و داخل فویل آلومینیوم بپیچید و در فر با دمای 200 درجه سانتی گراد یا 400 درجه فارنهایت به مدت 20 دقیقه قرار دهید تا پخته شود و فرم بگیرد سپس برش بزنید.

 

خواص تخم مرغ :

*. تخم مرغ حاوی تمامی املاح برای تأمین سلامت ی فرد است. به خصوص اینکه منبع بسیار خوب ید و فسفر می باشد که ید برای ساخت هورمون تیروئیدی و فسفر برای رشد بهتر و سلامت ی استخوان های بدن لازم می باشند.

*. املاح مهم دیگری که در تخم مرغ وجود دارند شامل: روی، سلنیم، آهن و کلسیم می باشند.روی باعث بهبود زخم، بلوغ و رشد بهتر می شود و عفونت را نیز از بین می برد.

 

اختصاصی برگزیده ها

 


,