درباره جنس پارچه لباس عروس بدانید - انواع جنس تورلباس عروس

پارچه لباس عروس

پارچه لباس عروسبرگزیده ها به نقل از مدآنلاین : اگر در مرحله خرید لباس عروس هستید، حتما با سر زدن به مزون های مختلف متوجه شده اید که پارچه های مختلفی برای دوختن لباس عروس به کار می روند و گاهی حتی از ترکیب چند پارچه گوناگون برای دوختن یک لباس استفاده می شود. نو عروس نوشت: فکر می کنید کدامیک از این پارچه ها برای شما و مدل دلخواه تان مناسب است؟ اصلا به این قضیه فکر کرده اید که بعضی از پارچه ها برای مراسمی که قرار است در باغ یا فضای باز برگزار شود مناسب نیستند و بعضی دیگر برای عروس ی های فضای باز بسیار مناسب اند؟ اگر می خواهید بیشتر بدانید این راهنمای جمع و جور را از دست ندهید.
انواع جنس تورلباس عروس

انواع جنس تورلباس عروس


   -  پارچه ابریشمی گل برجسته
    برای عروس ی های سنتی و کلاسیک، لباسی با جزئیات فراوان بسیار مناسب است ولی به درد عروس ی های ساده و دوستانه و هوای گرم نمی خورد.
    شیفون:
    حالتی نرم و لخت دارد و برای عروس ی های فصل تابستان و مراسمی که در شهرهای شرجی برگزار می شود، مناسب است.
    کرپ:
    پارچه نسبتا سبکی است اما اصلا برای لباس های تنگ و چسبان مناسب نیست.
    ساتن دوشس:
    پارچه ای سفت و براق است و چون شق و رق می ایستد به درد لباس هایی می خورد که تزئینات زیاد و سنگین دارد.
    تور:
    برای هر عروس ، هر جشن عروس ی در هر آب و هوا و شهر و کشوری ایده آل است.
    ارگانزا:
    تقریبا شبیه شیفون بوده اما کمی از آن سنگین تر است. البته بهتر است فقط دامن لباس تان از این جنس باشد چون اگر کل لباس تان را از ارگانزا بدوزند راه رفتن با آن کمی مشکل می شود.
    ساتن:
    پارچه نرم و سبکی است که اگر قرار ا ست لباس تان مدل لخت و شل باشد انتخابی خوب محسوب می شود، اما اگر اندام چاقی دارید که می خواهید آن را در چین های لباس عروس بپوشانید بهتر است دور پارچه ساتن را خط بکشید.


,