طرز تهیه پنه آل پولو - طرز تهیه پنه خوشمزه

  در این پست از سایت برگزیده ها به شما طریقه ی درست کردن پنه آل پولو را آموزش میدهیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.   طرز تهیه پنه , طرز تهیه پنه خوشمزه , طرز تهیه پاستا پنه

طرز تهیه پنه

طرز تهیه پنه آل پولو

 

مواد لازم پنه آل پولو :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

پنه

به میزان لازم

نامشخص

روغن زیتون

20 گرم

100 گرم / 900 کالری

سیر

5 گرم

100 گرم / 120 کالری

سینه مرغ گریل شده

40 گرم

100 گرم / 200 کالری

فلفل سبز نگینی

15 گرم

100 گرم / 22 کالری

زیتون

10 گرم

100 گرم / 140 کالری

ریحان تازه

20 گرم

100 گرم / 40 کالری

پنیر پارمزان

به میزان لازم

100 گرم / 452 کالری

نمک و فلفل

به میزان لازم

100 گرم / 0 کالری ش

 

طرز تهیه پنه آل پولو :

*. سیر و فلفل سبز را در روغن زیتون تفت می دهیم، سپس زیتون و سینه مرغ گریل شده و پنه را به مواد درون ماهی تابه می افزاییم و به اندازه دلخواه نمک و فلفل به آن زده و هنگام کشیدن، پاستا را با ریحان تازه و پنیر پارمزان سرو می کنیم.

 

روش گریل کردن مرغ :

*. مقدار کمی سس خردل، خامه، روغن زیتون ، سرکه بالزامیک و همچنین کمی نمک، فلفل و جوز هندی را با هم میکس کرده و سپس سینه تمیز شده و برش خورده مرغ را با این مواد آغشته کرده و اجازه دهید 3 تا 4 ساعت در این سس بماند، سپس در ماهی تابه یا مایکروویو یا حتی روی توری های سنتی کباب پزی نیز می توانید مرغ را گریل کنید.

 

فوت آشپزی :

*. در پخت این غذا از مقدار کمی سرکه بالزامیک استفاده کنید تا طعمی متفاوت به غذایتان بدهید.

 

خواص سیر :

*.  سایر مصارف سیر شامل استفاده از آن برای درمان تب، سرفه، سردرد ، شکم درد، احتقان سینوسی، نقرس، روماتیسم ، هموروئید، آسم ، برونشیت، تنگی نفس، فشار خون پایین، قند خون پایین، قند خون بالا و جای گزیدگی مار استفاده می شود. همچنین از سیر برای مبارزه با استرس و خستگی و حفظ سلامت کبد نیز استفاده می گردد.سیر برای درمان نسیان و فراموشی مفید است.مالیدن سیر بر روی گل مژه و جوش پلک چشم باعث برطرف شدن آنها می شود.گذاشتن سیر پخته در طی چندین روز بر روی میخچه و زگیل باعث رفع آنها می شود.

 

اختصاصی برگزیده ها

 


طرز تهیه پنه خوشمزه , طرز تهیه پاستا پنه