کرم ضد تعریق - کرم ضد عرق بدن

در این بخش از سایت برگزیده ها مطالبی در مورد کرم های ضد عرق را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از برگزیده ها: یکی دیگر از محصولات ضدتعریق، کرم های ضدعرق هستند که بسیار در کاهش تعریق اثرگذارند. در این مطلب توضیحاتی درباره محصولات ضدتعریق و معرفی یک کرم ضدعرق خوب را قرار داده ایم. با ما همراه شوید.

کرم ضد عرق بدن , پماد ضد عرق

کرم ضد عرق بدن

کرم ضدعرق

برگزیده ها: عرق کردن به ویژه در هوای گرم تابستان، مرد و زن نمی شناسد. عرق کردن با وجود اینکه نشانه سلامت بدن برای حفظ تعادل شیمیایی خون و خنک سازی بدن است اما دیدن لباس های خیس عرق اصلا منظره خوبی ندارد و معمولا باعث احساس ناخوشایندی می شود. دانستن تفاوت های اصولی بین دئودورانت ها و ضد تعریق ها برای انتخاب بهتر لازم است. برای حفاظت از سلامت پوست و جلوگیری از بروز حساسیت ها، مهم است که تفاوت بین محصولات بوزدا (دئودورانت ها) و ضد تعریق ها را از هم تشخیص دهید. انواع مختلفی از بوزداها و ضد تعریق ها در بازار موجود است، اما قبل از این که بر اساس مارکی خاص و رایحه ای که موردپسند شماست، خرید کنید، دانستن تفاوت های اصولی بین این دو محصول، برای انتخاب بهتر لازم است.

بوزداها (دئودورانت ها)

دئودورانت برای مخفی کردن بوی بد بدن کاربرد دارد، یا باکتری هایی که بو را تولید می کنند، از بین می برد. این ماده هیچ گونه مانعی در تعریق ایجاد نمی کند، اما در عوض بوی زننده ای که در اثر تعریق ایجاد می شود را از بین می برد. دئودرانتها ترکیباتی هستند که جهت کاهش بوی بدن به کار می روند.یک گروه از دئودرانتها به نام“Antiperspirant” یا ضد عرقها معروفند که از ایجاد بوی بد پیشگیری کرده و میزان تولید عرق را در آن نقطهبدن کاهش می دهند. ضد عرقها معمولا در ناحیه زیر بغل بکار می روند البته می توانند 

بر روی پا یا سایر نقاط بدن نیز استفاده  شوند. عرق به خودی خود دارای بو نیست مگر اینکه توسط باکتریها دچار بو شود. باکتریها درمناطق گرم و مرطوب فعالیت می کنند. ناحیه 

زیر بغل به عنوان یکی از گرمترین سطوح بدن انسان به حساب میآید و غدد عرق باعث ایجاد رطوبت شده و امکان اثر خنک کننده از لحاظ حیاتی را برای فرد فراهم می کند.

دئودورانت ها برای تمام نقاط بدن قابل استفاده اند و فقط مخصوص زیر بغل نیستند. اگرچه دئودورانت های مخصوص زیر بغل، پر مصرف ترین انواع آن هستند، اما دئودورانت ها برای هر نقطه از بدن - که بوی نامطبوعی را تولید می کنند - قابل استفاده هستند.

این ماده به شکل مایع، ژل، پودر، کرم و اسپری موجود است. دئودورانت پودری، بهترین گزینه برای پاهای شماست و نوع کرمی یا اسپری آن برای زیر بغل ها مناسب تر است.

ضد تعریق ها

ضد تعریق ها از زیر مجموعه های دئودورانت ها محسوب می شوند و همین امر، باعث ایجاد سوء تفاهم در مورد این محصول شده است.

دئودورانت ها بوی بد را از بین می برند و ضدتعریق ها روند تولید عرق را کند می کنند.

یکی از مواد اصلی تشکیل دهنده ضد تعریق ها، ترکیبات آلومینیوم هستند که در کاهش تولید عرق بسیار مؤثرند.

ضد تعریق ها از طریق مجاری عرق وارد بدن شده و سدی ایجاد می کنند که به طور موقت، از تعریق بدن جلوگیری می کند، درست مثل چوب پنبه ای که سر یک بطری می گذارند. ضد تعریق ها هم مثل دئودورانت ها در شکل های مختلفی عرضه می شوند : ژل، پودر، کرم و اسپری. اما این ماده بر خلاف دئودورانت ، بیشتر برای زیر بغل استفاده می شود و به ندرت در دیگر نقاط بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم ضد تعریق لامینین با ترکیبات  آلومینیوم  کلروهیدرات، سبب کاهش تعریق شده و محیط مرطوب رشد باکتریها را از بین می برد. ترکیبات با پایه  آلومینیوم  باعث تحریک الکترولیتهای 

عرق می شوند و در فرم کرم می توانند مجرای خروجی غدد عرق را ببندند. بسته شدن مجرای خروجی غدد عرق از خروج مایع از آن پیشگیری کرده به مرور از سطح پوست پاک 

می شود.

روش مصرف :

پس از استحمام و یا شستشوی محل مورد نظر جهت مصرف و خشک کردن موضع مقدار کافی ازدئودرانت را به محل های دارای تعریق زیاد (زیر بغل، کشاله ران، دست و پا و …) 

مالیده و ماساژ دهید تا پوشش یکنواخت حاصل گردد.

کرم ضد تعریق و دئودرانت لامینین با اثر طولانی مدت و رایحه دلانگیز بدون باقی گذاشتن اثر چربی یا لکه بر روی البسه به خوبی از بوی بد عرق جلوگیری می نماید و موضع دارای 

تعریق را خشک نگاه می دارد. محصول به سادگی پخش می شود و برای انواع پوست ها مناسب است. کرم ضد تعریق لامینین محصولی ایده آل برای کاهش تعریق کف دست ها 

و کشاله ران است و باعث خشکی پوست نمی گردد.

یادتان باشد:

1 - اگر تعریق شما زیاد است، باید به جای دئودورانت از ضد تعریق استفاده کنید، یا به دنبال دئودورانتی بگردید که حاوی مواد ضد تعریق نیز باشد.

2 - موقع ورزش  کردن، از ضدتعریق استفاده نکنید و اجازه دهید بدن به طور طبیعی عرق کند. باور کنید بوی عرق همیشه هم بد نیست.

3 - هر نوع تعریقی، بد به حساب نمی آید، زیرا بدن باید نفس بکشد و برای دفع سموم بدن، عرق کردن ضروری است.

4 - از پوشیدن لباس های تنگ با جنس مواد مصنوعی (مثل پلاستیکی) خودداری کنید، چون باعث حبس شدن بو و عرق در بدن و در نهایت، منجر بهخارش و حساسیت های دردناک می شوند.

5 – هرگز به طور مداوم از ضدعرق ها استفاده نکنید، زیرا این کار ممکن است باعث ایجاد حساسیت پوستی شود.

معرفی کرم ضد تعریق

کرم ضد تعریق مردانه لامینین

خواص کرم های ضدتعریق

پماد ضد عرق

خرید کرم ضد تعریق

توضیحات:

مناسب برای: آقایان - حجم: 50 میلی لیتر - کشور سازنده: ایران - سایر توضیحات: - حاوی آلومینیوم کلروهیدرات 20%

گردآوری: بخش خانواده برگزیده ها


خواص کرم های ضدتعریق ,