سخنان رشیدپور سه روز بعد از بی‌هوش شدن مقابل دوربین: چرا باید نسبت به هم بی‌مهر باشیم؟


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

رضا رشیدپور در قالب یک پیام صوتی از عارضه خود که باعث شد در برنامه زنده از هوش برود، سخن گفت و از پیگیری‌ها و لطف مردم تشکر کرد.

به گزارش مهر، رضا رشیدپور روز چهارشنبه ۶ بهمن در برنامه زنده «حالا خورشید» از هوش رفت و در بیمارستان بستری شد. وی روز گذشته هفتم بهمن از بیمارستان مرخص شد اما پزشکان چند روز استراحت مطلق برای وی تجویز کرده اند.

 

امروز پیگیر احوال رضا رشیدپور مجری تلویزیون شدیم و نظرات مردمی که در چند روز گذشته در قالب کامنت‌هایی در خبرهای خبرگزاری مهر منتشر شده بود به وی رساندیم.

 

رشیدپور این نکات را چنین پاسخ داد:

 

رشیدپور در این پیام صوتی درباره عارضه پیش آمده توضیح داده است: پزشکان محترم عارضه من را سنکوپ دانستند که در اثر حجم زیاد استرس و فشار عصبی باعث می شود آریتمی در قلب به وجود آید و بر این اساس انسان دچار دردی عجیب در قفسه سینه و بیهوشی مقطعی می شود.

 

رشیدپور در ادامه گفت: بعد از لحظه ای که این اتفاق برای من رخ داد، بیهوشی من چند دقیقه طول کشید و تقریبا هنگام در ورودی بیمارستان به هوش آمدم که بعد از آن هم به سمت اورژانس و سی سی یو رفتیم.

 

چند روز استراحت مطلق

 این مجری تلویزیون که این روزها برنامه «حالا خورشید» را به آنتن می برد درباره اجرای دوباره آن بیان کرد: من هم اکنون هم که با شما سخن می گویم اشتیاق بسیاری دارم که به احترام مردم و مخاطبان عزیزمان برنامه را هر چه زودتر شروع کنیم با این حال پزشکان محترم چند روز استراحت مطلق تجویز کرده اند ولی خود من علی رغم این تجویز آمادگی اجرای برنامه را دارم تا ببینم خدا چه می خواهد و چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 

تمام قد در مقابل مردم نجیب ایران تعظیم می کنم

 رشیدپور در واکنش به سوالات و احوالپرسی های مخاطبانش که این چند روز جویای سلامتی وی بودند، تصریح کرد: من می خواهم از لطف بی اندازه مردم تشکر کنم که آنقدر بزرگواری کردند و من را شایسته محبت خود دانستند که به شدت شرمنده شدم، تاکید می کنم که من فقط یک مجری ساده تلویزیون هستم که به لطف و محبت مردم غرق در شرمندگی شده ام. بنابراین تمام قد در مقابل مخاطبان فرهیخته و نازنین تلویزیون، مردم نجیب ایران تعظیم می کنم و ای کاش می توانستم دست تک تک آنها را ببوسم. همچنین از رسانه ها، خبرگزاری ها و شبکه های مختلف تلویزیونی نیز تشکر می کنم و برای من خیلی دوست داشتنی بود که رسانه ها با گرایش های فکری و سیاسی مختلف ابراز محبت و پیگیری کرده بودند.

 

چرا باید نسبت به هم بی مهر باشیم

 وی یادآور شد: این خیلی خوب است که ما فارغ از گرایش های مختلف فکری و سیاسی زمان هایی به یکدیگر محبت کرده و مهربان باشیم و همچنین هوای یکدیگر را داشته باشیم.

 

این مجری تلویزیون یک بار دیگر به اتفاق پیش آمده برای خود اشاره و عنوان کرد: یک بار دیگر تاکید می کنم لحظه ای که به زمین افتادم و دست خود را به دسته صندلی گرفتم ظرف یک یا دو ثانیه احساس کردم همه چیز تمام شد و باید به پایان (زندگی) سلام کنم. در آن یکی، دو ثانیه تمام زندگی ام مقابل چشمانم ظاهر شد و تمام دنیا دور سر من چرخید و این فکر که چرا اینقدر نسبت به هم بی مهر و بی اعتنا هستیم.

 

مجری «دید در شب» در پایان تصریح کرد: کار ما به ثانیه ها و به تار مویی بسته است، امیدوارم هیچ گاه خدایی نکرده برای کسی اتفاق بدی رخ ندهد و همیشه همه مردم ایران سربلند و پیروز باشند. از خبرگزاری مهر و خبرنگاران پیگیر آن و همچنین اخبار منتشر شده تشکر می کنم.