سخنگوی وزارت خارجه: زوال و شکست تروریسم تکفیری قطعی است


اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,سخنگوی وزارت امور خارجه

سخنگوی وزارت امور خارجه با محکومیت حملات تروریستی امروز در استانهای کربلا و بابِل در عراق که به کشته و مجروح شدن ده‌ها انسان بی گناه انجامید، با دولت و ملت عراق و خانواده قربانیان این حوادث اندوه‌بار ابراز همدردی کرد.

 به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی تصریح کرد: شکست های سنگین و پی در پی تروریست های تکفیری در عراق و سوریه  موجب از هم گسیختگی فکری و تشکیلاتی آنان شده است. آنان  در تلاشی مذبوحانه برای بازسازی روحیه اندک مزدوران انسان کش خود، عملیات کور انتحاری را در اقصی نقاط منطقه و جهان در دستور کار خود قرار داده اند، اما زوال و نابودی شان حتمی است.

 

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به جری شدن ته مانده تروریست های تکفیری پس از گردهمایی های نمایشی اخیر حامیان تروریسم، آن هم به نام مبارزه با تروریسم، دولت‌ها و ملت‌های منطقه و جهان را به هوشیاری هر چه بیشتر  دعوت و خاطرنشان کرد: غفلت از پرداختن به مبانی فکری و منابع مالی تروریسم و دادن آدرس‌های غلط و اشتباه، تروریسم را در اشکال مختلف همچنان به عنوان خطر اول منطقه و جهان باقی می‌گذارد.

 

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همچون همیشه خود را مصمم می‌داند در کنار دولت‌ها و ملت‌های منطقه برای مبارزه  بی امان با خشونت و تا نابودی کامل تروریسم بایستد.