عامل جنایت شهرک آزادی جنون دارد +عکس


هیات سه‌نفره کارشناسان پزشکی‌‌قانونی نظر دادند که عامل جنایت خانوادگی در شهرک آزادی تهران جنون دارد و باید در بیمارستان روانی بستری شود.

 به گزارش جام‌جم، فرزانه 34 ساله 14 آبان سال گذشته در پی اختلاف و درگیری‌هایی که با شوهرش داشت، او را در خانه‌شان در شهرک آزادی تهران از پای درآورد. او سپس جان دختر و پسر خردسالش راگرفت و دختر ده ساله‌اش را مجروح کرد.

 

این زن قصد خودکشی داشت که همسایه‌ها سررسیدند و نجاتش دادند. او در جریان تحقیقات قضایی ـ پلیسی به قتل‌ها اعتراف کرد و مدعی شد شوهرش می‌خواسته سرش هوو بیاورد که همین موضوع باعث شده دیگر نتواند این زندگی را تحمل کند بنابراین او تصمیم گرفته خود و اعضای خانواده‌اش را از بین ببرد که با چاقو سه عضو خانواده‌اش را کشته و دختر دیگرش را زخمی کرده و گمان می‌کرده او بمیرد که زنده مانده است. بعد هم تصمیم داشته خودکشی کندکه ناکام مانده است.

 

او همچنین اعلام کرده بود سال‌ها تحت درمان بوده و نزد روانپزشک می‌رفته و روزی که جنایت را انجام داده به وی جنون دست داده است. از سوی قاضی محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران، برای او قرار قانونی صادر و روانه زندان شد.

 

این زن برای بررسی سلامت روانی‌اش به پزشکی‌قانونی منتقل شد تا این‌که با گذشت بیش از شش ماه از وقوع این جنایت هولناک، دیروز هیات سه‌نفره کمیسیون پزشکی قانونی که متشکل از یک کارشناس پزشکی‌قانونی و دو روان‌شناس بود، نظر دادند عامل جنایت شهرک آزادی جنون دارد.

 

آنها نظر دادند وی سوابقی از ابتلا به اختلال خلقی همراه با علائم روان‌پریشی دارد. همچنین در زمان ارتکاب جرم نیز مبتلا به اختلال روان‌پریشی بوده به نحوی که در زمان ارتکاب به قتل قوه تشخیص و اراده از وی سلب بوده است.

 

او بالقوه خطرناک بوده و لازم است تا زمان رفع حالت خطر از وی، در یک مرکز درمانی روانپزشکی بستری شود بنابراین قرارشد با هماهنگی قضایی فرزانه از زندان به بیمارستان روانی رازی منتقل شود.

اخبارحوادث,خبرهای   حوادث,حوادث روز

 

اخبارحوادث,خبرهای   حوادث,حوادث روز