شماره "هشت"برای استقلالی شدن شرط گذاشت؛کاپیتانی!


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, استقلال

مطلعین از استقلال می‌گویند منصوریان به پژمان منتظری گفته تا به جباری بگوید او را نمی خواهیم! 

به گزارش خبرآنلاین؛ مجتبی و جباری در آستانه بازگشت به استقلال قرار دارند و در روزهای گذشته هم اخباری در این خصوص روی خبرگزاری های مختلف منتشر شد اما هر بار منصوریان مصاحبه کرد و گفت:«مجتبی را نمی خواهم و او در پازل من جایی ندارد.»

 

جباری 34 سال دارد و فصلی نبوده که مصدوم نشود.به همین دلیل یکی از مهمترین فاکتورهایی که منصوریان را برای جذب این بازیکن مردد کرده مصدومیت های پی در پی این بازیکن است.درتفکر علی منصور،جوانگرایی حرف اول را می زند و در پست مجتبی بازیکن خوبی مثل فرشید اسماعیلی را دارد که هم جوان است و هم با انگیزه.با این حال از گوشه کنار خبر می رسد که مهمترین دلیل مخالفت منصوریان برای جذب جباری بحث بازوبند کاپیتانی است که شرط اصلی مجتبی برای بازگشت محسوب می‌شود.

 

جباری که قبل از حضور در سپاهان و سپس الاهلی قطر، بازوبند کاپیتانی استقلال را در حضور بازیکنانی نظیر مهدی رحمتی، جواد نکونام و آندرانیک تیموریان به بازو می‌بست، علاقه‌مند است تا پس از بازگشت دوباره بازوبند را ببندد و جلوی همه بازیکنان استقلال وارد زمین شود.

 

 این خواسته جباری با مخالفت منصوریان مواجه شده و به همین دلیل سرمربی استقلال علاقه‌ای به جذب جباری نشان نداده.منصوریان در صحبت با جباری تاکید کرده که نمی‌تواند از مهدی رحمتی بگذرد و بی شک او کاپیتان اول استقلال در فصل آینده خواهد بود.

 

به همین دلیل هم بازگشت جباری به استقلال، در هفته‌های گذشته فقط در حد شایعه باقی مانده و شکلی جدی به خود نگرفته است. این اختلاف‌ها حتی به جایی رسیده که جباری مصاحبه می‌کند و مدعی می‌شود پس از تغییر کادر فنی به استقلال برمی گردد و پیراهن این تیم را می‌پوشد.البته خیلی بعید است که با شرایط فعلی آبی ها تغییری در کادر فنی شان ایجاد کنند.ضمن اینکه منصوریان از طریق پژمان منتظری به گوش جباری رسانده که این بازیکن جایی در استقلال نخواهد داشت.