استخدام در سازمان تأمین اجتماعی


اخبار,اخبار اجتماعی,تامین اجتماعی

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در استانهای بوشهر و مرکزی در سالجاری خبر داد..

به گزارش  فارس، رحیم اردلان با اعلام این خبر گفت: سازمان تأمین اجتماعی به منظور تکمیل کادر بیمارستان عسلویه و درمانگاه دلیجان، نیروی انسانی مورد نیاز خود را به دلیل نگهداشت و وضعیت جغرافیایی با رعایت اصل بومی گرایی از بین متقاضیان با اولویت بومی شهرستان و در صورت عدم تکمیل ظرفیت از متقاضیان بومی استان از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می کند.

 

وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی که متعاقبا از طریق سایت رسمی سازمان به نشانی WWW.Tamin.ir و روزنامه‌های محلی منتشر خواهد شد، نسبت به ثبت نام از روز چهارشنبه مورخ 20 بهمن 1395 لغایت یکشنبه مورخ 24 بهمن 95 اقدام و مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی های مندرج در آگهی ارائه نمایند.

 

اردلان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تأمین اجتماعی در روز جمعه مورخ 29 بهمن 1395 به صورت همزمان در مرکز استان‌های فوق الذکر برگزار خواهد شد.

 

(داوطلبان گرامی توجه فرمایند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است)