انهدام شبانه باند حرفه ای مواد مخدر در غرب تهران - موده مخدره تهران شهریار

موده مخدره تهران شهریار

موده مخدره تهران شهریار

برگزیده ها: انهدام شبانه باند حرفه ای مواد مخدر در غرب تهران

برگزیده ها >ماموران نیروی انتظامی موفق شدند در عملیات پیچیده اطلاعاتی شب گذشته یک باند حرفه ای مواد مخدر را در غرب تهران منهدم کنند.

ماموران نیروی انتظامی موفق شدند در عملیات پیچیده اطلاعاتی شب گذشته یک باند حرفه ای مواد مخدر را در غرب تهران منهدم کنند.

به گزارش برگزیده ها به گزارش شفاف، فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: در پی دریافت گزارشاتی در خصوص فعالیت یک باند حرفه ای مواد مخدر در غرب تهران ماموران ویژه مواد مخدر در بررسی های خود دریافتند این باند قصد انتقال مواد مخدر به غرب تهران را دارد.

سردار خانچرلی افزود: اعضای این باند برای اطمینان از انتقال مواد به مقصد مورد نظر، از دو دستگاه خودروی اسکورت استفاده می کردند که ماموران در عملیات شبانه ابتدا موفق شدند خودروهای اسکورت این باند را در بلوار شهریار به شهرقدس شناسایی و پس از اقدامات اطلاعاتی بیش از یک تن مواد مخدر از نوع تریاک که در پوشش صیفی جات بار یک دستگاه خودروی سواری نیسان شده بود را کشف کردند.

وی افزود: در این عملیات سه نفر از اعضای اصلی این باند که سابقه تهیه و توزیع مواد مخدر دارند را ماموران بازداشت کردند و تحقیقات در خصوص این باند در پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه ماموران مبارزه با مواد مخدر در غرب تهران سال گذشته 10 تن مواد مخدر را کشف کرده اند ، افزود: براساس اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته امسال ماموران حداقل دو برابر میزان مواد مخدر کشف شده سال قبل را کشف خواهند کرد.

وی از اجرای طرح های ویژه مبارزه با مواد مخدر در غرب استان تهران خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از یک تن و 135 کیلوگرم مواد مخدر در غرب استان تهران کشف شده است که در این ارتباط 870 نفر خرده فروش و اعضای 5 باند مواد مخدر بازداشت و روانه زندان شده اند.


,