طاهری: منتظر جپاروف نمی‌مانیم/ درباره تبلیغات محیطی در سازمان لیگ جلسه‌ای نداشته‌ایم


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, باشگاه سپاهان

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان می‌گوید برای مذاکره با گزینه‌های مدنظر کرانچار منتظر کسی نمی‌ماند.

محسن طاهری در گفت‌وگو با ایسنا، ابتدا درباره جذب بازیکنان مدنظر زلاتکو کرانچار و این که گفته می‌شود قرار است یک بازیکن خارجی به زودی به سپاهان بپیوندد، توضیح داد: تا زمانی که با بازیکنی به توافق نرسیم، آن را اعلام نخواهیم کرد. با گزینه‌های مدنظر کرانچار صحبت کرده‌ایم و یک گزینه خارجی نیز مطرح است اما بر خلاف برخی از شایعات این بازیکن برزیلی نیست.

 

 مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره این  که گفته می‌شود کرانچار منتظر مشخص شدن تکلیف جپاروف است تا به جذب سایر بازیکنان بپردازد، گفت: ما منتظر کسی نمی‌مانیم. امیدواریم بازیکنی که مدنظر سرمربی است، جذب شود. در این زمینه با هر بازیکنی که کرانچار بخواهد مذاکره خواهیم کرد.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مذاکره با جپاروف از سر گرفته شده است یا نه؟ گفت‌: جپاروف ابتدا باید تکلیف خودش را با استقلال مشخص کند. تا زمانی که موضوع قرارداد این بازیکن با استقلال حل نشود نمی‌توانیم با او وارد مذاکره شویم.

 

طاهری در واکنش به خداحافظی جپاروف از استقلال در فضای مجازی، افزود: از مطلب این بازیکن در فضای مجازی خبر ندارم و برای اطمینان از این موضوع، حتما باید به طور رسمی به ما اعلام شود.

 

او همچنین درباره انتقاداتی که از سوی هواداران به عملکرد سپاهان در فصل نقل‌ و انتقالات و نتایج ضعیف در بازی‌های دوستانه به ایسنا، گفت‌: ما از نتایج راضی هستیم و در خصوص جذب بازیکنان نیز به خواسته‌های سرمربی تیم احترام گذاشته‌ایم.

 

طاهری که در هیات رییسه سازمان لیگ فوتبال نیز عضویت دارد، درباره واگذاری تبلیغات محیطی مسابقات لیگ برتر و زمان برگزاری مزایده، اظهار کرد: هنوز جلسه‌ای در سازمان لیگ نداشته‌ایم تا صحبت و هم فکری در این زمینه داشته باشیم. اطلاعی درباره این که چه زمانی مزایده قرار است برگزار شود، ندارم. مراحل قانونی برگزاری این مزایده به من که عضو هیات رییسه هستم، مربوط نیست و قطعا دبیر خانه سازمان لیگ این موضوع را پیگیری خواهد کرد. قطعا کارهایی انجام شده و امیدوارم این واگذاری هر چه‌ سریع‌تر انجام شود.