انهدام باند بزرگ هروئین در کرمان


دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: باند بزرگ هروئین که از خارج از کشور وارد و به داخل کشور قاچاق شده بود منهدم شد.

 سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام باند بزرگ هروئین که از خارج از کشور وارد و به داخل کشور قاچاق شده بود خبر داد.

 

وی گفت: در راستای مبارزه با عرضه و توزیع مواد مخدر به داخل کشور پس از دریافت گزارشاتی مبنی بر اینکه قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند محموله بزرگ مواد مخدر سنگین را که از خارج از کشور وارد و سپس به داخل کشور قاچاق و حمل نمایند، مبارزه با این باند در دستور کار قرار و به آن ضربه وارد شد. 

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان افزود: مامورین پلیس اطلاعات استان کرمان در این راستا با بکار گیری منابع و مخبرین و با انجام کار یک ماهه اطلاعاتی متوجه شدند که یک دستگاه کامیون کشنده ولوو محموله را بارگیری و در حال حمل است که پس از عملیات ویژه اطلاعاتی و پلیسی خودرو موصوف در محور جاده بم کرمان حسب دستور مقام قضایی شناسایی و متوقف شد.

 

این مقام قضایی در استان کرمان ادامه داد: در این عملیات تعداد ۱۱۹ بسته هروئین به وزن تقریبی ۱۳۳ کیلوگرم از این باند کشف و توقیف و برخی متهمین دستگیر و اقدامات لازم جهت شناسایی و دستگیری سایر اعضای باند ادامه دارد.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان در پایان ضمن تقدیر از عوامل انتظامی و مامورین پلیس اطلاعات بیان کرد دستگاه قضایی با حساسیت با همکاری عوامل انتظامی و اطلاعاتی با قاچاقچیان مواد مخدر مقابله خواهد کرد.