کویر گردانان میهمان ماه عسل شدند/ احسان علیخانی پای صحبت‌های دو اسیر شده در دریاچه نمک نشست.


اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,ماه عسل

دومین شب از برنامه تلویزیونی ماه عسل با میزبانی از دو نفر فرد کویر گرد که در دریاچه نمک اسیر شده بودند، روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت. .

 به گزارش میزان، دومین قسمت از برنامه تلویزیونی ماه عسل با حضور دو میهمان که داستان رفتن خود به کاشان را روایت کردند روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

 

این دو نفر با حضور در برنامه ماه عسل به این موضوع اشاره کردند که همراه با دو تن دیگر از دوستان خود تصمیم گرفته بودند که راهی کاشان شوند، اما به مرور که در مسیر پیش رفتند، در یک دو راهی بین کاروانسرا و دریاچه نمک گرفتار شدند و در این لحظه بود که آنتن تلفن همراه خود را از دست داده بودند.

 

در نهایت این چهار نفر بر اساس تابلوی راهنمایی که در آن محل قرار گرفته بود و به اشتباه افراد را راهنمایی می‌کرد به خیال این که به سمت کاروانسرا می‌روند مسیر را اشتباه رفتند و در نهایت به دریاچه نمک رسیدند.

 

سامان که یکی از افراد حاضر در آن سفر بود در استودیو ماه عسل گفت: در آن شب مسیر صاف بود و ما هم پیش می‌رفتیم به گونه‌ای که در مدت حدود ۱ ساعت و ربع با سرعت ۱۲۰ تا ۱۳۰ کیلومتر حرکت می‌کردیم، اما در نهایت به نقطه‌ای رسیدیم که نمی‌دانستیم کجاست، اما در آن لحظه ما روی دریاچه نمک قرار داشتیم و به سمت نقطه مرکزی این دریاچه پیش می‌رفتیم.

 

 این دو نفر در ادامه صحبت‌های خود به این موضوع اشاره کردند که به مرور پیش رفتن روی دریاچه نمک، در نهایت ماشین نمک‌ها را شکست و بین آن‌ها گیر افتاد و آن‌ها مجبور شدند که از ماشین پیاده شوند و در مدت نیم ساعت اول همه تلاش خود را به کار گرفتند تا ماشین را از آن وضعیت خارج کنند، اما وقتی متوجه شدند که این امر امکان پذیر نیست، تصمیم گرفتند تا صبح همان جا بمانند و چادر بزنند.

 

سامان در ادامه صحبت‌های خود گفت: ما چهار نفر دوست صمیمی بودیم و آن شب از این که در چنین فضایی قرار گرفته بودیم و می‌توانستیم ستاره‌ها را تماشا کنیم لذت بسیاری می‌بردیم تا این که تقریباً به ساعت ۷ صبح رسیدیم و هوا آرام‌آرام روشن شد، اما این سفر در نهایت تبدیل به دو روز ماندن در کویر شد.

 

در ادامه برنامه ماه عسل امشب تصاویری از زنده یاد عارف لرستانی پخش شد و پس از آن احسان علیخانی گفتگوی خود با میهمانان برنامه را ادامه داد.

 

دانیال دیگر میهمان حاضر در برنامه ماه عسل در ادامه صحبت‌های دوست خود اظهار کرد: در روز سوم دو نفر از بچه‌ها از ما جدا شدند و به دلیل اینکه به اندازه کافی آب نداشتیم که چهار نفری حرکت کنیم، بنا بر این شد تا آن‌ها بروند تا به محض دریافت کمک جمعه بعد از ظهر پیش ما و کنار ماشین برسند.

 

جمعه عصر فرا رسید، اما از مازیار و رامین خبری نشد و کسی سمت ما نیامد و به همین دلیل دانیال و سامان تصمیم گرفتند به سمت نقطه‌ای که به نظرشان از آن جا نوری تابیده می‌شد حرکت کنند، اما پس از این حرکت کردن دیگر نتوانستند ماشین را پیدا کنند.

 

سامان در ادامه این برنامه به این موضوع اشاره کرد که پس از گم کردن ماشین متوجه شدند که در تمام مدت ساعت ۳ بامداد تا ده صبح دور خود می‌چرخیدند تا این که نهایت توانستند ماشین را پیدا کنند.

 

در ادامه ماه عسل میهمانان این برنامه همچنین به این موضوع پرداختند که در آن مدت دو روز نیم بود که هیچ آبی نخورده بودند و حتی نفس کشیدن نیز برایشان سخت شده بود و به همین دلیل خود را برای مردن آماده کرده بودند و با گوشی‌های تلفن همراه خود تصاویری از وصیت کردنشان را ضبط کردند.