معرفی آژانس آیشم به عنوان برگزارکننده تورهای لوکس

معرفی آژانس آیشم به عنوان برگزارکننده تورهای لوکسآژانس خدمات مسافرتی آیشم با کادری مجرب و آزموده و متشکل از کارمندان خبره و مسلط و هم‌چنین مدیریتی که سال‌ها در سمت گرداننده شرکت‌های خدمات مسافرتی بنام و معتبر تهران بوده، با سال ها تجربه اهداف بزرگی را در صنعت گردشگری دنبال می‌کند.

اگر سفر کردن یکی از اصلی‌ترین لذت‌های زندگی‌تان باشد، بدون شک آیشم می‌تواند بهترین و مناسب‌ترین گزینه را در زمینه انتخاب تورهای لوکس در مسیرهای جدید و جذاب را به شما پیشنهاد کند تا شاید بتواند آن‌ها را جایگزین مسیرهای کسل‌کننده و تکراری امروزی کند.

از جمله این مسیرها می توان به اندونزی اشاره کرد که نوید یک ماجراجویی جذاب در آن‌جا، به خصوص تور بالی را می‌دهد. اگر به دنبال سواحلی آرام و هتل‌هایی لوکس می‌گردید، ما تور بالی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

"آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور بالی"
مالزی کشوری است در جنوب شرقی آسیا که پایتخت آن کوالالامپور می‌باشد که یکی از مهمترین شهرهای شرق آسیا است. این شهر دارای جاذبه‌های توریستی بسیاری می‌باشد و یکی از مهمترین مقاصد گردشگری دنیاست. لنکاوی، این جزیره بهشتی و فوق‌العاده زیبا در مالزی؛ پنانگ دارای موقعیت جغرافیای بسیار ویژه و خاص است تا جایی که آن را مروارید شرق می‌نامند.
"آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور مالزی"

مالدیو یکی از بهترین مقاصد برای سفر ماه عسل می‌باشد.
"آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور مالدیو و مدعی بهترین، لوکسترین و قدرتمندترین مجری تور مالدیو میباشد"

هند یکی از عجیب‌ترین کشورهای دنیاست، حدود یک چهارم از شبه جزیره هند جنگلی است. این سرسبزی در هند نوید یک طبیعت بکر و جاذبه‌های زیادی را برای گردشگرانی که به هند سفر می‌کنند را می‌دهد. "آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور هند (گوآ، دهلی، آگرا، جیپور و بمبئی )می‌باشد."

تایلند و پایتخت آن بانکوک که یکی از مهم‌ترین شهرهای شرق آسیا و هم‌چنین معابد زیبا و محله‌های دیدنی است. پوکت به صورت مجمع‌الجزایری است و بزرگترین جزیره تایلند نیز می‌باشد. پوکت بهشت غواصان و هم‌چنین دارای سواحلی با شن و ماسه سفید و بسیار زیبا می‌باشد.
"آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور تایلند می‌باشد."

سریلانکا دارای سواحل طلایی، امواجبلند، کوه‌های مه‌آلود، فیل بزرگ، پلنگ با عظمت، چای دوست داشتنی، لبخند گرم مردم سریلانکا
"آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور سریلانکا می‌باشد."

ویتنام سرزمینی است که با کوهستانها و جنگل‌های انبوه پوشیده شده است. دارای طبیعت زیبا با برگزاری فستیوال‌های سنتی که میتواند مقصدی فوق العاده جذاب برای گردشگران باشد.
"آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور ویتنام، تور کشتی کروز، تور هوشیمین، تور هانوی است"

قبرس با طبیعتی زیبا که همانند تابلو نقاشی است. مناظر زیبای قبرس در سراسر سواحل دل ‌فریب، کوه‌ها، جنگل معطر و پرتگاه ناهموار به چشم می‌خورد. از سواحل گرم قبرس، طبیعت بکر دست نخورده و رشته کوه ترودوس است. دوستداران طبیعت، هنرمندان، عکاسان و کاشفان همه در حال لذت بردن از این طبیعت ناب و دیدن گیاهان کمیاب قبرس هستند.
"آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور قبرس "

روسیه دارای هزاران مکان جذاب طبیعی، تاریخی و فرهنگی برای گردشگران بین‌المللی می‌باشد. هفده اثر فرهنگی و تاریخی روسیه در لیست یونسکو به عنوان میراث فرهنگی مشترک جهانیان ثبت شده است.
"آژانس آیشم مجری برگزاری تور روسیه، ویزا، بلیط و پرواز روسیه، تور مسکو، تور سنت پترزبورگ، تور سوچی و دیدنیهای روسیه می‌باشد."

ایتالیا دارای جاذبه گردشگری فوق‌العاده زیادی است اما در میان آن‌ها رم و فلورانس، گنجینه هنری و معماری ایتالیا هستند. از دیگر از جاذبه‎های مهم آن‌جا سواحل زیبا و جذاب ایتالیا است.
"تور اروپا، تور ایتالیا، تور فرانسه، تور اسپانیا، سفر به جزایر قناری تخصص آژانس آیشم است."

یونان سرزمین افسانه‌های کهن یونان، آکروپولیس یک ارگ باستانی، موزه ملی باستان‌شناسی شامل برخی از آثار مهم در سراسر یونان از ماقبل تاریخ تا اواخر دوران باستان می‌باشد.
"آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور یونان است"

کنیا کشوری با حیات وحش فوق العاده زیبا، تور طبیعت گردی، تور نایروبی، تور نایواشا، تور مومباسا، تور ماسای مارا یک کشو که یکی از بزرگترین و باشکوه ترین ذخایر طبیعی و جانوری در دنیا است.
"آژانس هواپیمایی آیشم مجری مستقیم تور کنیا است"