آیا ساعت هوشمند جدید سامسونگ با قابلیت برقرای تماس تلفنی به صورت مستقل در راه است ؟ - ساعت هوشمند با امکان تماس

ساعت هوشمند با امکان تماس

ساعت هوشمند با امکان تماس

اخبار جدید روزنامه وال استریت ژورنال حکایت از ساخت یک ساعت هوشمند مستقل توسط سامسونگ که می تواند بدون نیاز به گوشی همراه، به طور مستقل تماس تلفنی برقرار کرده و اطلاعات را دریافت کند، حکایت دارد.

این ساعت هوشمند که انتظار می رود در ماه های آتی رونمایی شود به دوربین، جی پی اس و حسگر تشخیص ضربان قلب مجهز است و در خصوص امکانات اینترنتی نیز باید گفت که از عهده امور معمولی نظیر ارسال ایمیل، بر خواهد آمد.

این امر را نیز باید در نظر داشت که برنامه نویسان می توانند با ساخت نرم افزارهای مختلف امکانات بیشتری را برای این ساعت هوشمند به ارمغان آورند. با این حساب می توان اینطور برداشت نمود که سامسونگ امکانات اساسی یک گوشی همراه را در قالب ساعت هوشمند خود جای خواهد داد تا با استفاده از سیم کارت تماس تلفنی و ارتباط اینترنتی برقرار کند.

یکی از بزرگترین مشکلات ساعت هوشمند سامسونگ نیاز اتصال این محصول به گوشی همراه هوشمند بوده است که از قرار معلوم این مشکل با معرفی ساعت هوشمند جدید سامسونگ بر طرف خواهد شد. جالب اینجاست که ساعت هوشمند ذکر شده نیز همانند galaxy gear 2 به سیستم عامل تایزن مجهز می باشد.
گزارشات از عرضه ساعت هوشمند جدید سامسونگ در خرداد و یا تیر ماه جاری خبر دارند و اگر واقعا گزارشات منتشر شده صحت داشته باشند این ساعت سومین ساعت هوشمندی خواهد بود که از جانب سامسونگ معرفی می شود. با این حساب می توان این طور برداشت کرد که اقدام سامسونگ نشان از عزم این شرکت برای رقابت با ساعت هوشمند اپل که در سال جاری معرفی می شود، دارد.

منبع : theverge


,