سایت همزادیاب مایکروسافت -آکا - سایت همزاد یابی مایکروسافت

برگزیده ها بسیاری از افراد بر این باورند که در این دنیا یک همزاد دارند. حالا نرم افزار جدید مایکروسافت به شما کمک می کند همزاد خود را در اینترنت پیدا کنید. برای آشنایی با این نرم افزار همزادیاب با ما همراه باشید. سایت همزاد یابی مایکروسافت

سایت همزاد یابی مایکروسافت

برگزیده ها: سایت همزادیاب مایکروسافت

پلتفرم کلاد Azure که متعلق به شرکت مایکروسافت است، برای تشخیص سن افراد از روی عکسشان، به اندازه کافی قدرتمند است؛ اما در حال حاضر شرکت مایکروسافت قدرت خود را در حوزه ارزشمند دیگری به نمایش گذاشته است؛ پیدا کردن همزاد افراد. یک سایت جدید به نام Twins Or Not، تصویر صورت دو شخص را با هم مقایسه کرده و امتیازی برای میزان شباهت بین این دو نفر تعیین می‌کند.

سایت Twins Or Not همانند سایت How-old.net، از ابزارهای Machine Learning مایکروسافت استفاده می‌کند که ظاهراً میزان پیچیدگی و زمان توسعه پروژه را به حداقل رسانده است. یکی از مهندسان نرم‌افزار مایکروسافت به نام Matt Velloso موفق شد این سایت را در عرض ۴ ساعت از یک اتاق هتل در جمهوری چک راه‌اندازی کند. وی در یک پست وبلاگ نوشته است: «بله این کار به همین سادگی است. ما می‌توانیم سایت‌ها و اپلیکیشن‌های بسیار شگفت‌انگیز، سرگرم‌کننده و مفید را یکی پس از دیگری، به هر تعدادی که می‌خواهیم ایجاد کنیم».

به گزارش برگزیده ها سایت Twins Or Not ممکن است جنبه مهم رابط‌های جدید برنامه‌نویسی نرم‌افزاری مختص کلاد را که در کنفرانس Build اخیر مایکروسافت به نمایش گذاشته شدند، نشان ندهد؛ اما این سایت، قابلیت بسیار مهمی را به نمایش گذاشته است. سایت How-old.net، علی‌رغم بی‌دقتی که دارد، سروصدای زیادی در رسانه‌های اجتماعی ایجاد کرد. طبق گفته Velloso، این سایت توسط میلیون‌ها نفر مورد استفاده قرار گرفت.

حالا باید ببینیم سایت Twins Or Not نیز به اندازه سایت How-old.net مورد استقبال قرار گرفته و پربازدید می‌شود یا خیر. با این حال، با توجه به نتایج به دست آمده از به اشتراک‌گذاری عکس‌های این سایت، پیش‌بینی می‌شود کاربران توییتر و فیس‌بوک از این سایت استقبال کنند.

اگر دوست دارید کامپیوتر‌های مایکروسافت به شما بگویند به نظر آن‌ها تا چه اندازه شبیه به یک غریبه در اینترنت هستید یا شاید ترکیب‌های مضحکی از افراد مشهور، سیاستمداران و اعضای خانواده‌ که به فکر شما می‌رسد را با یکدیگر مقایسه کنند، پس نگاهی به صفحه Twins Or Not بیندازید. با این حال، مطمئن شوید که وقت کافی و اضافی در اختیار دارید؛ زیرا ممکن است شما هم مانند ما، در نهایت زمان بیشتری را در آنجا صرف ‌کنید.
 

,