پاناسونیک دوربین لومیکس G7 را با تمرکز روی فیلمبرداری 4K معرفی کرد - راهنمای خرید دوربین دیجیتال - قیمت دوربین لومیکس G7

قیمت دوربین لومیکس G7

قیمت دوربین لومیکس G7

لومیکس G7

پاناسونیک نسل جدیدی از دوربین سری لومیکس را معرفی کرد. دوربین G7 با یک سنسور 16 مگاپیکسلی همراه شده، اما این تمام قابلیت های دوربین جدید پاناسونیک نیست. برای جزئیات بیشتر همراه زومیت باشید.

پاناسونیک امروز از دوربین جدید خود با عنوان G7 تحت سری لومیکس رونمایی کرد. این دوربین از وجود سنسور MOS با رزولوشن 16 مگاپیکسل بهره می برد. حساسیت ISO در این سنسور 25٫600 بوده و در آن از تراشه ی Venus Engine برای پردازش تصویر استفاده شده است. ایین پردازنده دارای ۴ هسته ی پردازشی است.

پاناسونیک در این دوربین بدون آینه تمرکز بالایی روی قابلیت فیلمبرداری با رزولوشن 4K قرار داده است. این دوربین قادر است تصاویر ویدیویی را با رزولوشن 3٫840 در 2٫160 پیکسل و نرخ 24 تا 30 فریم در ثانیه ضبط کند. در کنار فیلم برداری با این رزولوشن امکان ثبت تصاویر ویدیویی با رزولوشن 1080p نیز فراهم شده است.

این دوربین از قابلیتی با عنوان Photo بهره می برد که با استفاده از آن می توان از ویدیوهای 4K با نرخ 30 فریم بر ثانیه، تصاویر مورد نظر خود را استخراج کرد. تصاویر ثبت شده در این حالت رزولوشنی 8 مگاپیکسلی خواهند داشت. این دوربین با قیمت 800 دلار به فروش می رسد و یک لنز 14-42 میلی متری نیز به همراه آن عرضه می شود.

حسین خلیلی صفا


,