تست هوش روانشناسی...

تست هوش روانشناسي

IQ EQ Test

شما می توانید با پاسخ دادن به این سوالات از میزان بهره ی هوشی خود مطلّع شوید ... این تست شامل ۱۰ سوال هوش است که در آخر با شمارش و جمع کردن امتیاز ها رده ی خود رامشخص می کنید ... امتیازات به این شرح است :

الف) ۵ امتیاز ب) ۱۰ امتیاز ج) ۱۵ امتیاز د) ۲۰ امتیاز

حالا بریم سراغ سوالات :

۱. آیا شما با هوش هستید ؟ (خواهش می کنم به این سوالات جواب بدهید ... خیلی از افراد با خواندن اولین سوال این تست فکر می کنند که سر کاری است و بقیه ی سوال ها رو جواب نمی دهند ... ولی من به شما دوستان ۴۰ قول می دهم که هیچ شوخی ای در کار نیست ... پس جواب بدهید و به من اعتماد کنید ... )

الف) البته که بله ... شک داری ....؟ ب) فکر کنم بله !

ج) نه زیاد ... د)اصلآ هوش من در حد چقندر پخته است !!!

۲.اگر با ۱۰ تست هوش مواجه شوید به چند سوال می توانید پاسخ درست دهید ؟ (بازم بهتون قول می دهم که شوخی نیست ...!!!! )

الف) هر ۱۰ تا رو ... باور نداری ؟ تست ها رو بده ... ب) به گمونم ۷ تایی جواب بدم !

ج) ۵ تا ... تازه بعضی هاش شانسی د) اگه من به یک سوال جواب بدم خودم رو می بوسم

۳. اگه یک سوال ریاضی بسیار سخت به شما بدهند در چه مدت می توانید به آن پاسخ دهید ؟ ( آخرش می فهمید که این تست ها الکی نیستند ... فعلآ جواب بدید ...!!!!! )

الف) ۳ سوت ب) چند روزی وقت می برد ج) بستگی به سوالش دارد ... شاید اصلآ نشود اون رو حل کرد د) بسیار سخت ؟ اگه آسون هم بود شاید در دیار باقی جواب سوال رو بهت می دادم!!!

۴. اگه احیانآ سوال هوشی پیدا شود که شما نتوانید به آن پاسخ دهید آیا شخص دیگری قادر به حل آن خواهد بود ؟ ( دیگه سفارش نمی کنم ... همین طوری به سوالات جواب بدهید و امتیاز های خودتون رو حساب کنید ... )

الف) شک نکن سوالی رو که من نتوانم حل کنم حتمآ سر کاری است ... ب) شاید هیچ کس نتواند حل کند ج) حتمآ یکی پیدا می شود د) تو یک سوال پیدا کن که من بتوانم حل کنم ... بعدآ درباره ی اون هایی که نمیتونم حل کنم بحث می کنیم !!!!

۵ . تا حالا احساس کرده اید که توی کلاس فرد دیگری از شما با هوش تر است ؟

الف) نه بابا ... همه اسکولند !!! ب) آره ... ولی تعدادشان کم است ج) خیلی ها از من با هوش ترند د) بدون استثناء همه از من با هوش ترند

۶ . فرض کنید در یک امتحان به تستی مواجه شده اید که جواب شما با جواب بغل دستی تان که با هوش ترین فرد کلاس هم هست متفاوت است . در این شرایط چه عکس العملی نشان می دهید ؟

الف) از من که با هوش تر نیست ... جواب خودم ۱۰۰٪ درسته ب) سوال رو دوباره حل می کنم ج) چون خیلی با هوشم کتاب رو قاچاقی باز می کنم !!!! د) دیگه هوشم خیلی هم کم نیست ... هر چی اون نوشته می نویسم ...!!!!!!

۷ . اگر با ادیسون در یک مسابقه ی هوش رقابت می کردید فکر می کنید نتیجه ی مسابقه چه می شد ؟

الف) فکر کردی چون برق رو برامون اختراع کرده میگم که اون می برد؟! عمرآ اگه می توانست حریف هوش من بشه !!!! ب) اون مخترع بزرگی بوده ... ولی شاید هوشش خیلی زیاد نبوده ج) به هر حال اون یک مخترع بوده و باید خیلی با هوش باشی که تا بتونی اون رو ببری د) لطفآ من رو با این آدم ها رو به رو نکنید ... نکنه می خواهید آبروی منو ببرید ؟!!!!!!!

۸ . فرض کنید شخصی که خودش خیلی با هوش است شما رو به عنوان یک نابغه پذیرفته است و سوالی را که خود قادر به حل آن نبوده برای حل پیش شما می آورد و از شما می پرسد . عکس العمل شما چه خواهد بود ؟

الف) چند تا کاغذ رو الکی سیاه می کنم و آخرش بهش میگم که با اینکه با هوش هستید ولی این سوال از سطح شما خیلی بالاتر است ب) می گویم من هم مثل شما از حل این سوال عاجزم ... چون خیلی خیلی سخت است ج) می گویم تو با این هوشت نتونستی حل کنی اونوقت از من چه توقعی داری؟!! د) حتی اگه جوابش رو هم بلد باشم انقدر چرت و پرت براش توضیح می دهم که خودم هم گیج می شوم !!!!!!!

۹ . اگر دستگاه گران قیمتی دچار نقص فنی شود که شما کمی با اجزای درونی آن آشنایید آیا حاضرید که دست به تعمیر آن دستگاه بزنید؟

الف) من خیلی با هوشم ... کاری نداره که ... ب) با استفاده از اطلاعاتم و هوشم و چند تا کتاب می توانم ج) چون با هوشم اگه خیلی گران باشد بهش دست نمی زنم د) هوش و عقل حکم می کند که تعمیر کارش بیاید

و سوال آخر ...

۱۰ . اگر دستگاهی
IQ شما را بسیار پایین اندازه گیری کند چه نظری دارید ؟

الف) دستگاهتان خراب است ب) خیلی تعجّب می کنم ج) شاید درست بگه د) هنر کنه ... خودم هم می دونستم ...!!!

به شما تبریک میگم ... شما جزء معدود ترین افرادی هستید که این تست روانشناسی رو تا انتها مطالعه کردید و پاسخ دادید ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
امتیاز هاتون رو که حساب کرده اید که ... حالا نتیجه رو بخوانید :

نتیجه ی تست روانشناسی :

علاوه بر حوصله ی بالای شما در دنبال کردن متن هایی که تقریبآ به سرکاری بودن آن ها مطمئن هستید چند ویژگی دیگر در شخصیت شما وجود دارد که به عرضتان می رسانم :

از ۵۰ تا ۸۸ امتیاز : (خود ۸۸ امتیاز برای گروه بعدی است !) شما خیلی زیادی بیش از اندازه اعتماد به نفس دارید ... و این اعتماد به نفس بالای شما در بسیاری از مواقع به سود شما است !! اما بهتره که این نکته رو هم بدانید که نوع کاذب آن باعث رنجش اطرافیانتان و ضایع شدن خودتان در نزد دیگران می شود ...!!

از ۸۸ تا ۱۲۵ امتیاز : میزان اعتماد به نفس شما در حد معقولی قرار دارد و باعث موفقیت شما در زمینه های مختلف خواهد شد ... شما تلاش می کنید تا هر کاری را با در نظر گرفتن میزان توانایی خویش انجام دهید و از ادعای بی مورد هم دوری می کنید ... آفرین ...!!!!!!

از ۱۲۵ تا ۱۶۳ امتیاز : شما اندکی نسبت به خود بی اعتماد هستید و به علت کمبود اعتماد به نفستان از بر عهده گرفتن مسئولیت ها واهمه دارید ... بهتر است که بیشتر به خود اعتماد کنید !!

از ۱۶۳ تا ۲۰۰ امتیاز : نمی دانم ... شاید در هنگام پاسخ دادن به سوالات داشتید مسخره بازی در می آوردید ... شاید هم واقعآ اعتماد به نفس شما انقدر افتضاح است ...!!!!!!! بدانید که اگر شما بهتر از بقیه ی آدم ها نباشید از آن ها بدتر هم نیستید و چه کسی بهتر از شما که بتواند مسئولیت کار ها رو بر عهده بگیرد و یا یک گروه را پیش ببرد ...؟!!!!!! سعی کنید کمی خوش بین تر باشید و به خودتون اعتماد کامل داشته باشید ...!!!!!


مطالب مشابه :


تست هوش واقعاً جالب 18 نمره ای

«آزمون هـــوش» , با اين حال، پس از پنج سال با اينکه اگر اين سوال را نتوانستيد جواب
آزمون هوش با جایزه یک میلیون دلاری!!!

«آزمون هـــوش» , «تست هـــوش» , «iq» آ ن شخص این سوال رو با پرتاب سکه جواب
تست هوش روانشناسی...

این تست شامل ۱۰ سوال هوش است که در آخر با شمارش و جمع از من که با هوش تر نیست جواب خودم
دانلود نمونه سوالات درس هوش مصنوعی با جواب

نمونه سوال هوش مصنوعی نیمسال تابستان ۹۱ با جواب تستی نمونه سوال هوش مصنوعی نیمسال دوم ۹۱
آزمون هوش با جایزه یک میلیون دلاری!!!

سوالات هوش،آزمون هوش،معما،تست هوش - آزمون هوش با سوال رو با پرتاب سکه جواب جواب صحیح
چند تا سوال ساده هوش

چند تا سوال ساده هوش به آن جواب درست را بدهید بزند وقتی با صدای زنگ
برچسب :