رنگ های دلربا برای خانه‌ای دلربا

بهترین، جذابترین و مناسبترین رنگ ها برای خانه، به نظر شما چه رنگ هایی هستند؟ شما برای دیوار خانه بیشتر چه رنگ هایی را می پسندید و انتخاب می کنید؟ اگر در جواب به این سوال ها کمی تردید دارید یا اگر قصد رنگ زدن خانه تان را دارید حتما این مطلب را بخوانید. این توضیحات درباره 10 رنگی است که می تواند فضای خانه شما را تازه جلوه دهند.
رنگ های دلربا!
آبی کمرنگ

رنگ آبی کمرنگ یخی یکی از زیباترین و عالی ترین رنگ ها به شمار می آید و مخلوط این رنگ با موج های سفید و قهوه ای مایل به زرد بسیار زیبا به نظر می رسد. همچنین این رنگ آبی با رنگ چوب طبیعی بسیار جذاب است. اگر می خواهید اتاقی بسیار آرامبخش داشته باشید بدون هیچ شکی این رنگ را انتخاب کنید.رنگ های دلربا!
قهوه ای متمایل به زرد، خاکی

این رنگ بهترین ردیف رنگی برای سالن پذیرایی به شمار می آید؛ رنگی که خیلی تیره نیست و می تواند برای فضایی که شما بیشتر وقتتان را در آن می گذرانید، عالی باشد. همچنین این رنگ به دلیل طبیعی بودنش، می تواند با هر رنگ و طرحی از مبلمان هماهنگ شود.رنگ های دلربا!
طلایی

طلایی رنگ بسیار خوبی برای فضای ورودی پذیرایی و آشپزخانه به شمار می آید. این رنگ ملایم با اینکه زیاد پر رنگ نیست اما رنگ بسیار شادی است. همچنین از آن می توانید برای سالن پذیرایی که رنگ اتاق خواب های آن متفاوت است، نیز استفاده کنید. طلایی، رنگ بسیار گرم و جذابی است و به دلیل براق نبودن زیاد، رنگی طبیعی جلوه می کندو می توان آن را با هر نوع رنگی هماهنگ کرد.

اگر می خواهید از این رنگ برای سالن پذیرایی استفاده کنید، بهتر است بدانید که مبلمان سفید یا مشکی با دیوارهای طلایی رنگتان بسیار همخوانی دارد. علاوه بر همه اینها طلایی رنگی سلطنتی و فاخر است و جلوه ای لوکس به خانه شما می دهد.


رنگ های دلربا!
آبی دریا

این آبی ملایم، بسیار برازنده و زیبا است. گاهی اوقات این نوع رنگ آبی می تواند بسیار ساده و بچگانه به نظر برسد اما شما می توانید با سایه روشن هایی که در آن ایجاد می کنید، به راحتی با آن کنار بیایید و از آن خسته نشوید. این رنگ را با مبلمان سفید هماهنگ کنید تا اتاقتان به فضایی مسحور کننده و بسیار متفاوت تبدیل شود.رنگ های دلربا!
قهوه ای مایل به قرمز

این رنگ قرمز، رنگی بسیار زیبا، باشکوه، جلوه گر و در عین حال، شیک و ملایم است. این رنگ را می توانید برای آشپزخانه یامکانی که در آن میز ناهارخوری قرار دارد، به کار ببرید. غذا خوردن در اتاقی که با طیف های مختلف قرمز رنگ آمیزی شده، بسیار دوست داشتنی و هیجان انگیز است. این رنگ قرمز با وسایلی که از چوب کاج و چوب بلوط ساخته شده اند، بسیار سازگاری دارد.


رنگ های دلربا!
سبز چمنی

این سبز زیبا، رنگی بسیار ملایم است، رنگ سبز چمنی، رنگی باشکوه، نافذ و تاثیرگذار است. این نوع سبز، رنگ مناسبی برای اتاق خواب ها، پذیرایی و آشپزخانه نیز به شمار می آید. سبز چمنی با لوازم چوبی، جلوه بسیار زیبایی دارد و همچنین با رنگ سفید، تازه و مدرن به نظر می رسد.


رنگ های دلربا!
شکلاتی تیره

رنگ شکلاتی تیره، رنگ بسیار مناسب و فوق العاده ای برای اضافه کردن تغییرات زیبایی روی دیوار اتاق است. رنگ کردن تنها یک دیوار از اتاق با این رنگ بسیار جذاب و بی نظیر است، حال چه دیوار بالای تخت تان باشد یا دیوار پشت اسباب. شما حتی می توانید از این رنگ در سالن پذیرایی نیز استفاده کنید، به طور مثال دیوار پشت مبلمان یا دیوار شومینه و برای سه دیوار دیگر رنگی طبیعی مانند کرم یا قهوه ای روشن مایل به زرد انتخاب کنید.


رنگ های دلربا!
خاکستری

خاکستری، رنگ گرم و جذابی است که امروزه از آن در طراحی داخلی بسیار استفاده می کنند. این رنگ زیبا و ملایم برای اتاق خواب و سالن پذیرایی رنگ بسیار فوق العده ای است.

 درخشندگی این رنگ با رنگ سفید، برای یک اتاق خواب بسیار مناسب است. خاکستری روشن با رنگ ارغوانی تیره، آبی ملوانی یا زرد براق هماهنگی دارد. خاکستری رنگی خنثی است و در عین حال، می تواند محیط خانه شما را به فضایی جذاب و متفاوت تبدیل کند.رنگ های دلربا!
آبی ملوانی

این رنگ زیبا و جذاب، به هر اتافی نمای کلاسیکو زیبا می دهد. شما بعد از رنگ آمیزی بخشی از یک دیوار یا یک دیوار کامل از اتاقتان به سرعت، راحتی و دنج بودن فضا را احساس می کنید. رنگ آبی ملوانی با رنگ سفید و رنگ چوب، فوق العاده جذاب می شود.رنگ های دلربا!
کرم کاراملی

رنگ کرم کاراملی، رنگی مکمل برای سالن پذیرایی به شمار می آید. این رنگ بسیار گرم و جذاب است که موجب بیشتر شدن نور در فضای خانه می شود.رنگ های دلربا!
گل بهی

این رنگ که در طیف صورتی های روشن قرار دارد در کنار کرم و سفید، فضایی روشن و زیبا به خانه شما می دهد.


//www.bargozideha.com/static/portal/76/767756-900156.gifمنبع:هفت صبح


مطالب مشابه :


سوالات در مورد رنگ مو

معمولا من موهام را رنگ کارامل هایلایت میکنم ولی حالا بیرون بهش از کرم های مو استفاده
رنگ مو

کرم دودی : c8 و خود را نشان دهد البته از رنگ ۰۰۰ برای مش استفاده نمی شود فقط برای هایلایت یا
رمان به من نگاه کن 19

یک پالتوی کرم کاراملی پوشیده بود و موهای نسکافه ای هایلایت شده اش از شالش بیرون زده بود.به
روش های مناسب هایلایت موومش

استفاده کنید و اگر پوست روشن دارید از رنگهای بلوند طلایی، کاراملی یا هایلایت کرم (کاهی
رنگ موی ایگورا رویال Schwarzkopf IGORA ROYAL

ایرانی و خارجی انواع پنکک کرم پودر بهمراه ضد آفتاب کرم هایلایت کاراملی ، طلایی خاص
رنگ های دلربا برای خانه‌ای دلربا

هایلایت (149) کرم کاراملی رنگ کرم کاراملی، رنگی مکمل برای سالن پذیرایی به شمار می آید.
جدیدترین آموزش رنگساژ...رنگ..مش..ماسک مو

کرم چرک : ۹٫۱۶ مارک رنگ طلایی، قرمز برای هایلایت کردن اضافه کنید. کاراملی. a10 – g10 – یایه 9.
برچسب :