وضع فجیع شعبه اصفهان کانون زبان ایران

جمعه(دیروز) آزمون SCE داشتم. برنامه‌ریزی کرده بودم که در یک هفته تعطیلی قبل از آن کتابها را دوره کنم اما این روزها هم خوش به علافی گذشت!انگارپوست کلفت شده‌ام. خوشم می‌یاد نخونده امتحان بدم ببینم همین طوری چی میشه. ولی خب حق بدید، وقتی عزیزی بعد از چند ماه اومده باشه، آدم نمی‌تونه بره بشینه درس بخونه. باید از مینیمم لحظه‌ها برای دیدنش و لذت بردن از حضورش استفاده کنه.

 اما در این پست می خوام از وضع افتضاح شعبه اصفهان(ILI) بگویم اعتراض شفاهی که تاثیری نداشت حداقل آدم این جا می‌تونه حرفهاش را بزنه و عصبانیتش کمی کمتر بشه.


آزمونSCE در شعبه خواهران، ساعت 3:20 دقیقه برگزار شد، صرف نظر از تاخیر 20 دقیقه‌ای، فضای افتضاح آزمون حسابی اعصاب همه را خورد کرد، محل آزمون، یکی از بدترین کلاس‌های ساختمان قدیمی و درحال ریزش شعبه‌ی خواهران بود که هیچ پنجره و تهویه‌ای نداشت، کولر و پنکه‌ی سقفی را روشن کرده‌بودند و 18 نفر داوطلب آزمون، را چپونده بودند توی این کلاس.


ضبطی که مسئولیت پخش listening را بر عهده داشت، مربوط به عصر دایناسورها بود با صدای به جان خودش، دالبی!!

نیم ساعت مانده به پایان جلسه، برق رفت و 5 دقیقه بعد، برق اضطراری را وصل کردند.خلاصه با این شرایط افتضاح امتحان دادم، تازه بدبختی این که سرما هم خورده بودم و ...

ما که مردیم از  بس اعتراض کردیم به این اوضاع ولی کو گوش شنوا؟!...البته بچه‌ها و استادها می‌گویند که این مشکلات فقط در شعبه اصفهانه و شعبه‌های تهران بسیار شیک و مدرن‌اند و به دانشجوها اهمیت می‌دهند (احتمالاً به خاطر رقابت)... رئیس شعبه اصفهان، آقای حکیمی است که اساتید خیلی ازش تعریف می‌کنند و یک بار هم که خودم شخصاً بِهِش اعتراض کردم با خوشرویی برخورد کرد ولی توجیه چه فایده‌ای دارد؟!


با توجه به این که هنوز هم با وجود تکثیر قارچ گونه‌ی مؤسسات زبان، ILIطرفداران خاص خودش را دارد و کلاسهاش شلوغ است و هر ترم پول هنگفتی به جیب مسئولین محترم سرازیر می‌کند، چرا ساختمان درخور و وسایل کمک آموزشی مناسبی تهیه نمی‌کنند؟ این سؤالی است که خیلی‌ها از خود می‌پرسند!


پی‌نوشت: تقریباً 5 سال از انتشار این پست در وبلاگم گذشته. تقریباً 4 سال پیش از کانون زبان ایران فارغ‌التحصیل شدم. در این مدت کاربران زیادی با جست و جوی نام «کانون زبان ایران» و «شعبه اصفهان» به وبلاگ من و این پست رسیده‌اند و نظرات مختلفی هم پای این پست نوشته‌اند. از اوضاع بازدیدها و کامنت‌ها این طور استنباط می‌شود که متاسفانه هنوز وضع به همان منوال 5 سال پیش است. دارم فکر می‌کنم باید به عنوان یک روزنامه‌نگار، کاری بکنم...


مطالب مشابه :


وضع فجیع شعبه اصفهان کانون زبان ایران

خبرنگار افتخاری نیویورک تایمز - وضع فجیع شعبه اصفهان کانون زبان ایران -
اطلاعيه جذب وتربيت مدرس کانون زبان ايران پاییز 1388

کانون زبان ایران _ شعبه زنجان - اطلاعيه جذب وتربيت مدرس کانون زبان ايران پاییز 1388 - اطلاع رسانی
نتایج قبولی های کانون قلم چی درچه درکنکور سراسری 92

کانون فرهنگی آموزش قلم چي شهر درچه - نتایج قبولی های کانون قلم چی درچه درکنکور سراسری 92
مقاله ی نخست - چیستی شعر .

کانون نخبگان شعر استان اصفهان - مقاله ی نخست - چیستی شعر . - نمایی از فعالیت های کانون نخبگان
برچسب :