کناف ایران

کناف ایران


سیستمهای ساخت و ساز خشک کناف ایران

گروه کناف

کناف در واقع نام خانواده و موسسه ای با فعالیت هایی در سطح بین المللی و ویژگی های ممتاز میباشد . این شرکت علاوه بر گستردگی و وسعت خود یک موسسه خانوادگی اصیل بوده که این موضوع عامل محمی در رشد و پیشرفت چشمگیر آن است .
از ویژگیهای این شرکت ، سرعت در تصمیم گیری ، ابداع و نوآوری در صنعت ساختمان ، سرمایه گذاری های پیوسته و حمایت از ایده های نوین کارکنان آن است که آن را از سایرین متمایز ساخته است .
این شرکت توسط برادران کناف ، کارل (Karl) و دکتر آلفونس (Dr.Alfons) در سال 1932 بنیانگذاری شد و هم اکنون فرزندان این دو یعنی نیکلاس (Nikolas) و بالدوین (Baldwin) کناف به طور مشترک و با هماهنگی سایر اعضای خانواده این گروه را رهبری میکنند .
کار این شرکت از تولید و عمل آوری گچ در منطقه سارلند در کشور آلمان (Saar and main rivers) شروع شده و با توسعه و تنوع بخشیدن به این تولیدات در سطح بین المللی در زمینه های زیر فعالیت دارد :

سیستمها و مصالحی که بر مبنای ماده معدنی گچ تولید میشوند . عایق های صوتی و حرارتی . استخراج سنگ آهک و تولید مصالح مرتبط با این ماده ساختمانی. تجهیزات و ماشین آلات تولید کننده مصالح فوق .
در دفاتر و کارخانجات این شرکت در سارسر جهان بیش از 18000 نفر فعالیت دارند که تلاش همگی آن ها حصول موفقیت شرکت و در نتیجه ایجاد امنیت اقتصادی و رشد و توسعه حرفه ای خود است .یکی از اصول این شرکت تاسیس واحدهای صنعتی در مناطقی است که مواد اولیه فراوان و بازار مصرف مناسب این تولیدات وجود داشته باشد . در این راستا واحدهای متعدد تولیدی این گروه در شرق اروپا و نقاط مختلف آسیا در حال احداٍ میباشد که نتیجه آن افزایش اشتغال و تولید مواد و مصالحی با کیفیت ممتاز برای برآورده کردن نیازهای فردای این جوامع میباشد .
تحقیق و توسعه


کنترل کیفیت و نوآوری

در این خانواده صنعتی یک اصل همواره مورد توجه بوده و بر اساس آن عمل میشود : پیشگیری از بروز مشکل مقدم بر حل مشکل است .
استفاده از تکنولوژی برتر در جهت آنالیز مواد خام ، کنترل کیفیت محصولات تولیدی حین و بعد از تولید در شرکت کناف نقش مهمی دارد و در این راه از شبیه سازی در جهت کنترل کیفیت مواد تولیدی استفاده میشود .
اصل دیگر در این گروه صنعتی ، نوآوری است . تاریخچه این شرکت نشان میدهد که گروه صنعتی کناف از این لحاظ بسیار غنی است . این شرکت نه تنها به دنبال الگو برداری و همانند سازی محصولات دیگر شرکتها نیست ، بلکه تلاش دارد با ارائه نوآوری ها و ابتکارات هوشمندانه در این صنعت در تمامی فعالیتهای عمرانی حضوری چشمگیر داشته و در جهت بهبود اجرای این پروژه ها گامی اساسی بردارد .همچنین در حال حاضر در ندوین استاندارد EN اروپا از امکانات فنی و تاییدیه های این شرکت در زمینه های مرتبط استفاده میشود.

پشتیبانی فنی

در دفاتر فنی این شرکت کمکها و اطلاعات لازم در رابطه با انتخاب ساختار ، نوع تولیدات ، جزئیات اجرایی خاص و جزئیات نصب ساختار ارائه میشود .این دفاتر قادر به پشتیبانی کارفرمایان ، طراحان و پیمانکاران در کمترین زمان ممکن و موثرترین روشها می باشد .اعضای این دفتر با آشنایی کامل به اقلام تولیدی و نیاز ساختارها به ارائه راهکار و توصیه های فنی لازم میپردازند.

مراحل تولید صفحات روکش دار گچی

صفحات روکش دار گچی در طی یک فرآیند به هم پیوسته تولید میشود . دو غاب گچی که مخلوطی از گچ استاکو (Stucco) ، آب و سایر افزودنیهای مورد نیاز است پس از مخلوط شدن در مخلوط کن بوسیله خروجی های متعدد در روی کاعذ مخصوص پخش میشود . در این وضعیت کاغذ زیرین ، سطح رویی و کاغذ فوقانی ريا، سطح پشتی صفحات تولید شده را تشکیل میدهد . صفحه تولیدی با عبور از قطعات و مراحل مختلف دارای نوع لبه و ضخامت مورد نیاز خواهد شد .کاغذ رویی علاوه بر سطح بیرونی صفحه قسمت های دیگری نظیر لبه ها و بخش کوچکی از پشت صفحه را نیز میپوشاند .
بعد از شکل پذیری این صفحه نیز از تعدادی قطعات تنظیم کننده عبور کرده که در این مرحله ضخامت صفحات تعیین میشود .در مرحله برش نوار پیوسته صفحات تولید شده به طول های مورد نیاز و استاندارد برش داده شده و پس از آن به سمت کوره خشک هدایت و آب اضافی آن به آرامی تبخیر میشود . این صفحات پس از خشک شدن ، بسته بندی شده و به محل انبار یا پروژه حمل میشود . __________________
پروژه های کار شده با سیستم کناف

نام پروژه : تالار بزرگ اشراف

تالار بزرگ اشراف(کوشک) نام پروژه : فروشگاه مرسدس بنز

فروشگاه مرسدس بنزنام پروژه : مسکونی

مسکونی (بوستان آئینه خانه)نام پروژه : فروشگاه دلونگی

فروشگاه دلونگی(خیابان طالقانی)نام پروژه : مدرسه شهید امینی

مدرسه شهید امینینام پروژه : ایستگاه مترو کاوه

ایستگاه مترو کاوهنام پروژه : نمایشگاه اتومبیل تام

نمایشگاه اتومبیل تام _ خیابان منوچهری سقف کاذب تیپ: D 112 Aنام پروژه : نمایشگاه مبل

نمایشگاه مبل خیابان سعادت آبادنام پروژه : نمایشگاه مصالح ساختمانی 1384

نمایشگاه مصالح ساختمانی سال 1384 غرفه شرکت آویژه تجهیزنام پروژه : مصلی شاهین شهر

محراب مصلی شاهین شهر سقف کاذب تیپ: D 112 A __________________


مطالب مشابه :


ساختمان و معماری (1)ARM

Qualcomm's Snapdragon و Krait,اسنپدراگون های شرکت نام ابزارهای پردازنده های ARM را بفروشد. معماری ARM
انواع شرکت‌ و روش ثبت آنها

مهندسی عمران و معماری این نوشتار که راجع به ثبت شرکت های تجاری در نام شرکت تضامنی
کتاب اموزش اتوکد

بهترین های معماری نام محصول و قدرتمند ترین نرم افزار در شرکت های معتبر طراحی معماری
کناف ایران

معماری به مثابه ساخت فنی و تاییدیه های این شرکت در زمینه 1384 غرفه شرکت آویژه تجهیز نام
آغاز ثبت نام ازمون نظام مهندسی

در رشته های معماری کلیه متقاضیان شرکت در آدرس سایت های اعلام شده جهت ثبت نام
سبک های معماری

سبک های معماری شومی و شرکت جهت تامین سرمایش ساختمان، را نام برد. 2- معماری
اسامی شرکت های طراحی و اجرای نمای ساختمان - شماره 4

اسامی شرکت های طراحی و اجرای نمای ساختمان 15- شرکت معماری آرتیمان ثبت نام پیام
دانلود کتاب های معماری

دانلود کتاب های معماری این جایزه که به نام "جیمز استرلینگ" معمار شرکت بی‌آی‌جی نیز
برچسب :