ارایشگر

 

ارایشگر

این یک اتفاق عادی است که وقتی کار موهایتان تمام شد، با موهایی کاملا متفاوت از آنچه می خواستید از زیر دستان آرایشگرتان در بیایید!

در مورد شخص من، خیلی وقت ها شده که می خواستم موهایم را مرتب کنم، اما کاملا کوتاه شده، یا می خواستم موهایم را ترکیبی از سایه‌های قرمز و قهوه‌ای سوخته رنگ کنم، اما چیزی خلاف انتظارم در آمده.

اما همین که آرایشگر مناسبی را پیدا کردم، فهمیدم که باید چه کنم تا به نتیجه‌ای که می‌خواهم برسم، دست پیدا کنم. دوست دارید بدانید چگونه؟

هم از رنگ و هم مدل مویی که می خواهید یک عکس در گوشی موبایل یا در مجله ای بهمراه خود ببرید. من به شخصه دوست دارم مدل موها و رنگ موهایی که در Pinterest می پسندم را در بوردم نگهداری کنم، بنابراین هر وقت بخواهم می توانم سریع گوشی ام را در بیاورم و تصویر آنرا از طریق اپلیکیشن Pinterest به آرایشگرم نشان بدهم.

به آرایشگرتان نشان بدهید که چه می خواهید، اما با اینحال از او بپرسید که با توجه به شکل صورت و رنگ پوستتان، چه مدل یا چه رنگ مویی درخور شماست. مثلا من همیشه خواهان رنگ های گرم بودم، تا اینکه آخرین آرایشگر مویم به من گفت که رنگ های سرد بیشتر به رنگ پوستم می‌آید، و دقیقا هم حق با او بود! آنها متخصصند، از سوال پرسیدن نترسید.

قبل از اینکه آرایشگرتان یک مرتبه کارش را شروع کند، برنامه‌ای که برای موهایتان دارید را به وی بگویید. بدین ترتیب وقتی فقط یک تر و تمیز کردن ساده و سریع احتیاج دارید، از کوتاه کردن ۸ سانتی‌متر از موهایتان جلوگیری خواهید کرد! حتی می‌توانید از عباراتی مثل «بلندیش رو حفظ کن» یا «فقط می خوام از شر موخوره ها راحت بشم» استفاده کنید.

از عباراتی مثل یک مدل فشن، یا زنانه، یا یک مدل ساده و شیرین استفاده کنید. این استراتژی، زمانی نتیجه می‌دهد که دقیقا نمی‌دانید می خواهید موهایتان را لیر کنید یا اینکه صاف و در یک ردیف کوتاه کنید. معمولا آنها می‌توانند از صحبت‌های شما علتی که بخاطرش به آرایشگاه آمده‌اید را بفهمند (مثلا وقتی می‌گویید یک مدل کوتاه و فشن می‌خوام، احتمالا منظورتان مدل‌های choppy layers است)

از حرف زدن نترسید! حتی بعد از اینکه کار موهایتان تمام شد، آنها باز هم می توانند آنرا تغییر دهند، پس اگر موهایتان دقیقا همانی نشده که می خواستید چیزی بگویید! آنها دلخور نمی شوند، چرا که می خواهند شما را یک مشتری راضی و خشنود نگه دارند.


مطالب مشابه :


عروس و میکاپ بسیار زیبا 2013

دنیای زیبایی و مد - عروس و میکاپ بسیار زیبا 2013 - زیبایی هر کجا و هر چه باشد آرامش می آورد؛ چه
جنون زیبایی در ایران

دنیای زیبایی زیبایی در مدل‌های مجله‌های زیبایی عمل كند. آرایشگاه‌های زنانه و
8- سایه چشم زیبا و مینیاتوری

دنیای زیبایی و مد - 8- سایه چشم زیبا و با این نوع سایه ها دیگه نیازی به آرایشگاه ندارید!!
انواع بافت مو در آرایشگاه سرمه رودسر

سالن آرایش و زیبایی انواع بافت مو در آرایشگاه بافتن موها در دنیای مد بسیار
گریم داماد

دنیای مد ، فشن آرایشی و زیبایی در جشن ازدواج، اغلب آنچه در آرایشگاه‌ها انجام می‌شود
بیشتر مدل ابروها برای بازیگراست و مدلها

آرایشگاه - بیشتر مدل ابروها برای بازیگراست و مدلها - مردانه زنانه بچه گانه
چند شينيون راحت و آسان براي شما در منزل !

دنیای زیبایی داشته باشید موهایتان را جمع کنید اما فرصت و وقت کافی برای رفتن به آرایشگاه
ارایشگر

زیبایی ظاهری از صحبت‌های شما علتی که بخاطرش به آرایشگاه آمده‌اید وب سایتهای دنیای
نظر سنجی عروس خانومی!! (1) انتخاب آرایشگاه عروس در ساری

♛تاج نقره راهنماي مراسم عروسي و جشن شما♛ - نظر سنجی عروس خانومی!! (1) انتخاب آرایشگاه عروس در
برچسب :