اخبار مراكز و واحدهاي دانشگاه پيام نور استان كردستان

خانواده معظم شاهد و ايثارگران در لايه هاي مختلف دانشگاه پيام نور كردستان نقش و حضور ويژه اي دارند.

سرپرست دانشگاه پيام نور استان كردستان از تشكيل بيش از 3/1 كادر اعضاء هيأت علمي و كاركنان دانشگاه پيام نور كردستان توسط خانواده هاي معزز شهدا و ايثارگران خبر داد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور استان كردستان، محسن پيشوايي علوي در جلسه تخصصي امور شهدا و ايثارگران پيام نور استان كه با حضور مشاور استاندار در امور شاهد و ايثارگران، مسئولان بنياد شهيد و امور ايثارگران و بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس استان كردستان در سنندج برگزار شد از فعاليت بيش از نود نفر اعضاء هيأت علمي و كارمند شاهد و ايثارگر در اين دانشگاه خبر داد و اظهار داشت: خانواده معظم شاهد و ايثارگران در لايه هاي مختلف دانشگاه پيام نور كردستان نقش و حضور ويژه اي دارند.

وي افزود: ساماندهي امور خانواده هاي شهدا همواره از جمله تأكيدات امام راحل(ره) و مقام معظم رهبري(مدظله العالي) بوده و همه ما موظفيم به منظور قدرداني از ايثارگري ها و جانفشاني هاي خانواده هاي ايثارگران و شهدا با تمام توان خدمت كنيم.

سرپرست دانشگاه پيام نور استان كردستان، نشر ارزشهاي دفاع مقدس و آرمان هاي والاي شهدا و ايثارگران را از جمله مواردي دانست كه در هويت بخشي به جوانان و استحكام مباني اعتقادي و فرهنگي آنان بسيار مؤثر است.

پيشوايي علوي خاطر نشان كرد: هم‌ اكنون 57 نفر عضو هيئت علمي و 1200 استاد مدعو در 10 مركز و واحد تابعه پيام نور كردستان مشغول به فعاليت بوده و در راستاي بصيرت ‌افزايي و ارائه خدمات علمي و آموزشي به بيش از 23هزار دانشجوي استان گام برمي‌ دارند.

وي افزود: دانشگاه پيام نور كردستان با 10 مركز و واحد تابعه و بيش از 23 هزار دانشجو به عنوان بزرگترين دانشگاه استان از لحاظ جمعيت دانشجويي مطرح بوده و اين مهم وظيفه اساتيد، كاركنان و مسئولان اين دانشگاه را در گسترش فعاليت هاي فرهنگي و هويت ساز از جمله نشر آرمان هاي شهدا خطير تر مي كند.

سرپرست دانشگاه پيام نور استان كردستان تصريح كرد: با تمام توان در مسير نشر آرمان هاي شهدا و آشنايي دانشجويان با اهداف متعالي آنان گام برمي داريم و در اين راستا سعي مي شود همه اماكن آموزشي و فرهنگي پيام نور استان در مراكز و واحدهاي تابعه به اسامي شهداي گرانقدر استان مزين شود.

وي افزود: پيام نور كردستان در اجرا و عملياتي نمودن آئين نامه ها و دستورالعمل هاي صادره در خصوص خانواده معظم شاهد و ايثارگر در كوتاهترين زمان اقدام نموده است و همين مسئله موجبات طيب خاطر اين عزيزان را فراهم كرده است.

پيشوايي علوي بر ارائه خدمات مختلف به كاركنان و اساتيد شاهد و ايثارگر اين دانشگاه تأكيد كرد و از تمهيدات لازم براي ارائه خدمات ويژه در خصوص تبديل وضعيت ها و ارتقاي شغلي براي آنان خبر داد.

 

 

 

 حراست بايد با روش پيشگيري از اسيب عمل كند 

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور استان كردستان، در اين مراسم كه با حضور رئيس اداره كل حراست دانشگاه پيام نور استان كردستان، رئيس دانشگاه پيام نور مركز بيجار و جمعي از مسئولان و همكاران اين مركز برگزار شد، اصغر بسطامي به عنوان مسئول جديد حراست پيام نور بيجار معرفي و از تلاشهاي جمشيد نظام پور مسؤل قبلي حراست در طول دوران تصدي اين مسئوليت تقدير شد.

رئيس اداره حراست دانشگاه پيام نور كردستان در خصوص ارزيابي مثبت از نقش حراست در سازمانها اظهار داشت: در هر جامعه‏اي امنيت حرف اول را مي‏زند به ويژه در سازماني مثل دانشگاه كه دانشجويان در پناه امنيت و آرامش مي‏توانند به امر آموزش و تحصيل بپردازد.

ميرزايي در ادامه گفت: حراست بايد با روش پيشگيري از اسيب عمل كند و با ايجاد فضاي دوستانه مشكلات را بررسي نمايد.

وي افزود: حراست بايد بگونه اي عمل كند كه مخاطبين با اعتماد كامل مسائل را با آن در ميان بگذارند و از اين طريق ارشاد نمودن و هدايت كردن را فرهنگ ‏سازي نمايد.

ميرزايي طي سخناني از همكاري مركز بيجار در برگزاري اولين آزمون كنكور سراسري و آزمون هاي ترمي دانشگاه در طي ساليان اخير كه به نحو احسن برگزار شده بود تقدير و تشكر نمود.


مطالب مشابه :


تغییر در برنامه امتحانات نیمسال دوم 89-90دانشگاه پیام نور

سیستم جامع زمان انتخاب واحد در سیستم گلستان شده است سیستم گلستان تاریخ
زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 90-89 دانشگاه پیام نور

سیستم جامع سنندج ،انتخاب واحد و ثبت نام ترم سریعتر به سیستم گلستان
دانلود رایگان نمونه سوال پیام نور کلیه رشته ها نیمسال اول ۹۰-۸۹

سوال منابع کارشناسی ارشد انتخاب واحد گلستان پیام نور سنندج. سیستم جامع دانشگاهی
روش های مخ زنی استاد

مهندسی کشاورزی دانشگاه پیام نور سنندج, سیستم جامع دانشگاهی گلستان چون ما واحد هارو
اخبار مراكز و واحدهاي دانشگاه پيام نور استان كردستان

دانشگاه پيام نور واحد سیستم جامع گلستان كردستان در سنندج برگزار شد از
تاریخچه کامپیوتر

دانشگاه آزاد واحد سنندج سیستم جامع دانشگاهی گلستان پیام سامانه جامع آموزشی علمی
برچسب :