اگر می خواهید هواپیمای شخصی قسطی بخرید

نواجنوب:به نظر می رسد دیگر برگزاری میهمانی های رنگارنگ و لایی بازی در خیابانهای تهران با ماشین های مد روز و یا انجام سایر تفریحات پرهزینه جوابگوی نیاز آقا زاده ها، بچه پولدارها و خلاصه از ما بهترون ها نیست و این قشر اجتماع قصد دارند سینه آسمان را هواپیماهای شخصی خود بشکافند.

به گزارش سرویس اجتماعی «فردا» قشر مرفه جامعه وخصوصا جوانان دلگرم به حساب هاب پر پول والدینشان  همواره می خواهند متفاوت باشندو در این بین برخی افراد و شرکت ها بر آن شده اند تا با تدارک و  فروش هواپیمای اختصاصی ، دغدغه این گروه از افراد جامعه را جوابگو باشند.

تبلیغ فروش یک هواپیمای دو نفره ما را بر آن داشت تا به عنوان خریدار به تحقیق درباره ویژگی های این هواپیما و افرادی که اقدام به خرید این هواپیما کرده اند بپردازیم.

این هواپیمای دو نفره که وارداتی است و در داخل کشور مونتاژ می شود، از هواپیماهای فوق سبک بوده و با بنزین سوپر خودرو پرواز می کند که البته بعد از طی هزار کیلومتر، باید مجددا سوخت گیری شود.

برد پرواز این هواپیما هزار کیلومتر بوده و برای تیک آف و لندینگ (پرواز و فرود) 25 تا 30 متر لازم است. به گفته مسئولان این شرکت، برای پرواز این هواپیما با کلیه فرودگاه های کشور به جز پیام، مهرآباد و امام خمینی قرار داد بسته شده است، البته اگر کسی مایل باشد و مکان خاصی را نیز داشته باشد، با هماهنگی فرودگاه ها می تواند هواپیما را به ویلای خود ببرد! هزینه پارکینگ هم 100 تا 300 هزار تومن در ماه عنوان شده است.

خریداران این هواپیما 20 میلیون در ابتدای قرارداد و در 12 قسط هم مابقی مبلغ را پرداخت می کنند.

مسئولان این شرکت هنگام مراجعه حضوری خبرنگار «فردا» به عنوان یک خریدار می گویند: این هواپیما مختص افراد بالای 18 سال است و خرید و پرواز آن برای خانم ها و آقایان مجاز می باشد، خریداران هم به صورت رایگان در 2 ماه آموزش خلبانی دیده و گواهینامه رسمی بین المللی خلبانی UL از سازمان هواپیمایی کشوری دریافت می کنند.

گفته می شود که در حال حاضر تعداد زیادی از این هواپیما موجود است و برای خرید آن نیازی به انتظار نیست.تاکنون تعدادی از خانواده های مرفه برای تفریح تازه خود و فرزندانشان اقدام به خرید این هواپیما کرده اند. عده ای دیگر نیز پس از بازدید از هواپیما، وعده خرید آن را در عید نوروز داده اند.

همچنین شنیده شده که تعدادی از استانداران و فرماندارن نیز اقدامات اولیه برای خرید این هواپیمای 2 نفره را انجام داده اند اما برای رسانه ای نشدن این اقدام در همایش این شرکت حضور نیافته اند؛ این افراد به مسئولان این شرکت هواپیمایی گفته اند تدابیری اتخاذ شود که از این هواپیما به طور خصوصی بازدید کنند و سپس قرارداد خرید نوشته شود.

به گزارش «فردا» با مروری بر این موضوع و در کنار هم قراردادن مسائلی نظیر فاصله طبقاتی در جامعه و تفاوت فاحش در سطح زندگی اقشار مختلف مردم این نگرانی در اذهان ایجاد می شود ، که برخی دغدغه های ارزشمند برای برخورداری افراد جامعه از امکانات در مقابل شعارهای پر زرق و برقی نظیر "زیبایی جاده ها محدود است ، در هواپیمای شخصی خود از آسمان لذت ببرید" رنگ باخته است


مطالب مشابه :


شرایط خرید "خودرو" قسطی در"خارج کشور" چگونه است.

گروه اقتصادی: بازار داخلی خودرو چند وقتی است که مشوش و سردرگم شده است. از یک سو متقاضیان خرید
خرید قسطی موبایل

خرید موبایل در گروه موبایل قسطی - 43313 - 26209 - من یک خط و گوشی به صورت قسطی در خواست دارم - خرید
موبایل قسطی

پنجره upvc - موبایل قسطی - وبلاگ تخصصی موبایل خرید گوشی موبایل به صورت قسطی خرید گوشی موبایل
کتاب مرگ قسطی فردینال سلین

کتاب نایاب,خرید کتاب,فروش کتاب - کتاب مرگ قسطی فردینال سلین - خرید کتاب,فروش کتاب,کتاب نایاب
اگر می خواهید هواپیمای شخصی قسطی بخرید

اگر می خواهید هواپیمای شخصی قسطی این هواپیما و افرادی که اقدام به خرید این هواپیما
نمایندگی شرکت آمیکو در :قیمت روز کامیون کمپرسی آمیکو تک:قیمت روز آمیکو ۲۶۳۱

خرید کامیون قسطی - قیمت امیکو کمپرسی - قیمت انواع کامیونت کمپرسی - شرایت امیکو لیزینگی -
فروش قسطی اقساطی لپ تاپ تبلت کامپیوتر آریان سیستم

فروش قسطی اقساطی لپ تاپ تبلت کامپیوتر آریان جهت خرید اقساطی کالای دیجیتال
برچسب :