در مورد خانم دکتر نهضت فرنودی روانشناس بالینی ایرانی مقیم امریکا(لس آنجلس).


dr2.jpg

استاد فرهیخته و دانشمند خانم دکتر نهضت فرنودی.


-تلفنهای زیادی به مطب اینجانب میشود و ایمیلهای زیادی دریافت کردم مبنی بر اینکه (با این مضمون) آیا شما همان دکتر دارابی هستید که خانم دکتر نهضت فرنودی بارها در برنامه ماهواره ای خود شما را تایید و توصیه کردند ؟

-بله، دکتر نهضت فرنودی با نظر لطفی که به اینجانب داشته اند ، بارها در برنامه تلویزیونی خود (نگاهی به درون) اینجانب را برای مراجعینی که از ایران (تهران) تماس میگرفتند توصیه کرده بودند (سالهای ۸۷و۸۸).

-اینجانب ضمن تشکر از دکتر نهضت فرنودی ، افسوس میخورم که نمیتوانیم مستقیم از دانش و تجارب بالینی و مشاوره ای ایشان از نزدیک بهره مند شویم .  هزاران حیف که ایشان در ایران و در کنار ما نیستند .

-اینجانب به عنوان دکتر روانشناس و استاد دانشگاه در تهران(ایران)، برنامه های ماهواره ای  و نیز سی دیهای آموزشی دکتر نهضت فرنودی را برای عموم مردم  مفید و موثر دانسته و همگان را به استفاده از این برنامه ها توصیه میکنم.از این طریق بخشی از نبودن او در ایران و در کنار ما جبران شده و دانش و اطلاعات وسیع و همه جانبه ایشان مورد استفاده عموم مردم و حتی دانشجویان و اساتید روانشناسی و مشاوره قرار خواهد گرفت.

با احترام

دکتر جعفر دارابی

=================================================

در اینجا نظر چند تن از بینندگان وبلاگ در زیر می اید :

۱-سلام به شما و سلام به دکتر فرنودی که منو با شما اشنا کرد:
من به هردوی شما احترام زیادی قائلم و واقعا شما دو عزیز (دکتر دارابی و دکتر فرنودی) زندگی منو تغییر دادین من خوشبختی خودم را مدیون شما میدانم.من سال 87 از طریق برنامه دکتر فرنودی با شما اشنا شدم و بسیار نتیجه گرفتم.
لیلا.

================

۲-با عرض سلام
منم سال 87 از طریق برنامه های دکتر فرنودی با شما اشنا شدم و بسیار نتیجه گرفتم.
من عاشق دکتر فرنودی و برنامه هایش هستم.
با تشکر از شما و دکتر فرنودی
محمد باقری

==================

۳-سلام دکتر دارابی
من از بیمارای شما بودم که از طریق دکتر نهضت فرنودی پیش شما امدم و بعد از 12جلسه درمانی بسیار خوب خوب شدم.هم از شما و هم از دکتر فرنودی تشکر و قدردانی میکنم.
قربون شما م. م.

===================

۴-دکتر دارابی عزیز
نمیدونم من یادت هست
سال 88 از طریق دکتر فرنودی از امریکا پیش شما آمدم .
من افسردگی و مسائل زناشویی داشتم.
من از کارتون بسیار نتیجه گرفتم و الان خوشبختی

 خودمو مدیون شما هستم و دکتر فرنودی که منو با

شما آشنا کرد.برای هر دوی شما ارزوی سلامتی و طول عمر بیشتر دارم.آمین.
ل.اشتیانی.

====================

۵-سلام سلام

خوبی استاد

هم از کلاسای شما و هم از وبلاگهای شما نهایت استفاده را میبریم. تعریف دکتر فرنودی را زیاد شنیدیم ولی برنامه های او را ندیدم شبکه تصویر ایران را نداریم و گرفتنش سخته.
اردتمند شما
ل.اوتادی

==================

۶-سلام دکتر دارابی عزیز
من در سال 77 با نامه ای از طرف دکتر فرنودی پیش شما آمدم.با علائم افسردگی که شکر خدا تا حد زیادی خوبم الان کانادا پیش دخترم هستم دلم برا شما تنگ شده آمدم ایران حتما میام برای ادامه درمانم.داشتم در مورد مقالات دکتر فرنودی تو گوگل سرچ میکردم که شانسی سایت شما را دیدم و بسیار خوشحال شدم.موفق و سر افراز باشی.
خدا نگه دارت

===================

۷-با عرض سلام
با تشکر از مقالات ارزنده تان.من هم مس بقیه دوستان از طریق خانم فرنودی در سال 88با شما اشنا شدم که کتابهای شما را معرفی میکردند و خیلی از کارتون تعریف میکردند.با همسرم خدمت شما رسیدیم ولی متاسفانه او به مشاوره زناشویی ادامه ندادند.به دکتر شهر ارای هم مراجعه کردیم ولی هیچ نتیجه ای نداشت چون او کارش تعلیم و تربیت است نه مشاوره و رواندرمانی.دارم راضیش میکنم دوباره خدمت برسیم چون همون دو جلسه بسیار مفید بود.
با تشکر
زهرا


کلمات کلیدی=دکتر نهضت فرنودی-برنامه های دکتر نهضت فرنودی در ماهواره-دکتر نهضت فرنودی روانشناس بالینی در امریکا-روانشناسان توصیه شده توسط دکتر نهضت فرنودی-بهترین روانشناسان ایرانی توصیه شده توسط دکتر نهضت فرنودی-روانشناسان تایید شده یا معرفی شده توسط دکتر نهضت فرنودی..نهضت فرنودی-مقالات دکتر نهضت فرنودی-مقالات دکتر فرنودی در زمینه ...روانشناسی و ...-دکتر فرنودی روانشناس ایرانی در امریکا-مقالات دکتر نهضت فرنودی-سایت دکتر نهضت فرنودی-دکتر فرنودی بهترین روانشناس ایران-دکتر فرهودی-دکتر نهضت فرهودی-روانشناسان مورد قبول دکتر نهضت فرنودی در ایران و تهران-بهترین روانشناس-از نظر دکتر فرنودی در تهران-روانشناسان تایید شده دکی که دکتر فرنودی تایید و توصیه کردند.تر فرنودی-روانشناسان خوب در برنامه های ماهواره ای دکتر نهضت فرنودی...دکتر دارابی که دکتر فرنودی تایید و توصیه کردند-دکتر نهضت فرنودی-مقاله...مقالات...


مطالب مشابه :


-ویژگیهای یک روانشناس بالینی و مشاور خوب چیست؟

یک روان‌شناس خوب علاوه بر دانش کافی در زمینه روان‌شناسی، می‌بایست دیدی خالی از ... تهران-روانشناس خوب در تهران بزرگ-روانشناس حاذق و موثر در تهران-روانشناس عالی
آدرس وتلفن کلینیک یا مطب دکتر روانشناس مرکزمشاوره قبل ازازدواج و مشاوره خانواده و هیپنوتیزم در تهران

... در تهران. -کلینیک رواندرمانی و مشاوره دکتر دارابی خدمات روانشناسی زیر را ارائه میدهد: ..... ناس-دکتر روانشانشناس خوب-روانشناس حاذق و با تجربه در تهران و شهرستان.
زندگینامه دکتر سعید شاملو بنیانگذار روانشناسی بالینی ایران.

از سال 1342 تا 1373 در دانشگاه تهران، سپس دانشگاه علوم پزشکی تهران با سمت های ... بالا-روانشناس خوب خوب و باتجربه بالا-بهترین مشاور-بهترین رواندرمان-بهترین
نشانی روان شناسان و مشاوران دارای پروانه تخصصی از سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ايرا

22 سپتامبر 2012 ... تهران- دانشگاه تربيت معلم: خيابان شهيد مفتح- پايين تر از سميه- شماره 49 - دانشکده روانشناسی و علوم تربيتی روان شناسی 112 آقای دکتر
-آدرس و تلفن دکتر روانشناس،رواندرمانی، مشاوره ازدواج و خانواده(زوج درمانی).

بهترین روانشناس و مشاور چه ویژگیهایی دارد؟بهترین مشاور خانواده و ازدواج در تهران- مشاور خوب در تهران-روانشناس خوب در تهران-بهترین روانشناس حال حاضر در تهران چه
در مورد خانم دکتر نهضت فرنودی روانشناس بالینی ایرانی مقیم امریکا(لس آنجلس).

-اینجانب به عنوان دکتر روانشناس و استاد دانشگاه در تهران(ایران)، برنامه های ماهواره ای و ... دکتر نهضت فرنودی پیش شما امدم و بعد از 12جلسه درمانی بسیار خوب خوب شدم.
مراکز مشاوره ی خوب

مهرداد آقاجانی، روانشناس و مشاور - مراکز مشاوره ی خوب - مشاور و روانشناس. ... برای دوستانی که در شمال تهران حضور دارند، مرکز مشاوره ی هانا رو معرفی می کنم. برای دوستانی
زندگینامه شعبان طاووسی ملقب به کابوک بنیانگذار هیپنوتیزم نوین ایران.

علم روانشناسی و هیپنوتیزم مدیون شعبان طاووسی(ملقب به کابوک) است. ... هیپنوتیزور در تهران-بهترین روانشناس وارد به هیپنوتیزم در تهران-هیپنوتیزور خوب و با
عوامل خیانت های زناشویی در تهران

19 نوامبر 2012 ... مرکز مشاوره و روانشناسی پرند - عوامل خیانت های زناشویی در تهران ... در ارتقا و افزایش سطح آگاهی مردم خوب کشورمان سهمی اندک و ناچیز را ایفا نماید.
از كجا يك مشاور خوب پيدا كنم؟ (راهنماي انتخاب مشاور/روانشناس)

27 نوامبر 2012 ... در گذشته اگر مشكلي شخصي براي كسي پيش مي‌آمد، به سراغ بزرگترهاي فاميل مي‌رفت تا با مشورت با آنها راه حل مشكلاتش را پيدا كند. نهايتاً اگر
برچسب :