تشکر از برادرمان جومونگ

 

     شاید شنیده باشید که زیباترین مثلث عشقی که در آثار نمایشی به تصویر کشیده شده است مربوط به فیلم کازابلانکا است که در آن همفری بو گارت و اینگرید برگمان به ایفای نقش پرداختند.

این رومانس عالی بعد از نزدیک به شش  دهه همچنان از جمله فیلم های دوست داشتنی علاقمندان سینماست.

مثلث عشقی معمولا در آثار هنری بر اساس رقابت عشقی میان دو زن و یک مرد و یا بالعکس شکل می گیرد و کشمکش های ایجاد شده در بستر داستان و همذات پنداری با دوضلع از این سه ضلع ،همواره یکی از دلایل جذب مخاطب تا به انتهای داستان است.

خب این چه ربطی به جومونگ دارد؟ خیلی هم مرتبط است. به نظر می رسد که یکی ازدلایل جذب مخاطب دراین سریال مربوط به همین رقابت های عشقی است اما یک تفاوت اساسی این اثر کره ای با سایر آثار هندسی- عشقی(حق ثبت این اصطلاح جدید با غرغر میرزا است22.gif ) این است که  اضلاع آن به شکل تصاعدی افزایش پیدا می کند .

به عنوان مثال اول ژنرال "هه موسو" (به خاطر اسامی عذر خواهی می کنم بر خلاف اینکه در مورد حفظ اسامی تقریبا حافظه خوبی دارم اما متاسفانه این در مورد اسامی کره ای اصلا صدق نمی کند) عاشق بانو "یوها" می شود سپس "گوموا" وارد می شود و این مثلث با کشته شدن "هه موسو" یک ضلعش کم می شود و "یوها" با امپراتورگوموا ازدواج می کند از طرفی بانو "یوم یور" همان پیشگوی اعظم ، دیوانه وار گوموا را دوست دارد ولی از همه اینها گذشته خود گوموا متاهل است و با بانوی اول که اسمش را نمی دانم مدتها است که ازدواج کرده است!

بعد جومونگ و "ته سو "هر دو عاشق سو سانو خانم می شوند، د رحالیکه ندیمه مادر جومونگ که از امور پزشکی هم سر رشته دارد به جومونگ دل می بندد.

تااینجا نفسی تازه کنید!23.gif

بعد یکی از برادران قسم خورده جومونگ عاشق دلخسته همان دختر طبیب می شود. از طرفی برادر "اوته" عشق پاکی در دل نسبت به سوسانو دارد و سرانجام هم او با سوسانو ازدواج می کند، "ته سو" هم با دخترفرماندار "زوانگ تو" ازدواج می کند .

جومونگ هم با سویا پیوند زناشویی می بندد و همینطور که داستان پیش می رود این مثلث به مربع ، مخمس ، مسدس ، مسبع و ... 07.gifتبدیل می شود و این جاست که بر خلاف اساسنامه وبلاگ در این پست خبری از غرو لند نیست و قصد تشکر از برادر جومونگ و سایر دست اندرکاران این سریال را داریم، زیرا کمر خدمت َبه علم هندسه ، ادبیات و "سرهم بندی سازی"( که از قضا در کشورمان طرفداران بسیار دارد ) بسته اند.   

 


مطالب مشابه :


رکستون به زودی جایگزین موسو می شود

مشخصات فنی خودرو و قیمت خودرو در ایران - رکستون به زودی جایگزین موسو می شود - مشخصات انواع خودروهای داخل کشور و به همراه قیمت خودرو - عکس.
مشخصات و تجهیزات خودروهای موسو

مشاوره تخصصی خودروهای موسو و پاژن - مشخصات و تجهیزات خودروهای موسو - کارشناسی فنی خودروی ... شکل ظاهری و مشخصات خودرو · نقاط قوت خودرو · متفرقه · قیمت موسو
موسو (سانگ یانگ)

اما در سطح کشور تنها دو خودروی SUV ديگر وجود دارد ، رونيز و سرانزا ، كه اين دو خودرو به هيچ عنوان قابليت رقابت با موسو ( ۶ سيلندر ) را ندارند و حتی از لحاظ قيمت نيز
قیمت روز خودرو ها در سال 88

11 آوريل 2009 ... وبلاگ خودرو - قیمت روز خودرو ها در سال 88 - قیمت روز خودروها,مقایسه ی خودرو ها,معرفی جدیدترین خودرو های ... قیمت کف بازار .... موسو فول اتوماتیک.
تشکر از برادرمان جومونگ

به عنوان مثال اول ژنرال "هه موسو" (به خاطر اسامی عذر خواهی می کنم بر خلاف اینکه در مورد حفظ اسامی تقریبا حافظه خوبی دارم اما متاسفانه این در مورد اسامی کره ای اصلا صدق
قیمت روز خودرو ها

20 سپتامبر 2007 ... قيمت روز(تومان) نقره اي ، خاكستري LX 12.600.000 تا 12.700.000 نقره اي ، خاكستري ، بژ 10.750.000 ساير رنگها 10.550.000 موسو مشخصات
هرکی میخواد ماشین بخره بیاد اینجا

چون متاسفانه در كشور ما، طيف قيمت ماشين نو، پلكاني است، نه خطي. .... سنگ يانگ موسو (دنده اي): بين 2/39 تا 3/39 ميليون تومان (۶ سيلندر) و 36 ميليون تومان (۴
بررسی وانت بارهای موجود در کشور

اين در حاليست که بدليل تنوع زياد توليد وانت بارهای نيم تنی با قيمت زير ۱۰ ... مشکل چندانی نداشته و بدليل قيمت بالا نيز همگان توان خريد آنرا ندارند و وانت موسو که
برچسب :