چگونه با لباس سورمه ای ست کنیم - رنگ آرایش با لباس سورمه ایشما را با راز پنهان در رنگی ساده اما پر کاربرد آشنا می کنیم! رنگ اصلی پیشنهادی ما سرمه ای است، اما قرار نیست در انتخاب لباس های تان صرفا سراغ این رنگ بروید. سرمه ای با تمام وقار و سادگی اش این خاصیت را دارد که در کنار رنگ های دیگر تبدیل به یک رنگ فانتزی، اسپرت و گاهی هم کاملا رسمی و باوقار شود. می بینید که تصیم گیرنده نهایی شمایید و بس!

 

شیک و مجلسی!
نشاندن رنگ صورتی چرک در کنار رنگ سرمه ای به عنوان رنگ اصلی وقتی به کارتان می آید که قرار است از رنگ سرمه ای به ترکیبی کاملا رسمی و مجلسی برسید.

ساده ترین راه برای رسیدن به ترکیب مجلسی با محوریت رنگ سرمه ای رفتن سراغ کیف و کفش ی به رنگ صورتی چرک است. شما می توانید با استفاده از یک پارچه مات به رنگ صورتی چرک به عنوان کمربند، درست مثل آنچه در تصویر می بینید خلاقیت تان را به رخ بکشید!

 

 

رنگ آرایش با لباس سورمه ای , رنگ موی متناسب با لباس سورمه ای , مدل آرایش با لباس سرمه ای

رنگ آرایش با لباس سورمه ای


یک انتخاب فانتزی
ترکیب سرمه ای با رنگ سبز وقتی به کارتان می آید که قرار است به یک ترکیب رنگ خوب، اما کاملا فانتزی برسید. وقتی خودتان را برای شرکت در یک مراسم رسمی آماده می کنید هرگز به ترکیب رنگ سبز و سرمه ای فکر نکنید! این ترکیب رنگ برای مجالس نیمه رسمی مثل تولد یا دورهمی های دوستانه به کارتان می آید.

در انتخاب رنگ زیورآلات می توانید غیر از رنگ سفید به رنگ طلایی هم فکر کنید البته اگر روی فانتزی شدن تاکید دارید بدون برو برگرد بروید سراغ گردنبند، گوشواره و حتی ساعت سبز رنگ!

چگونه با لباس سورمه ای ست کنیم

 

لباس عقد سورمه ای ست سفره , عکس ست لباس سورمه ای , ست آرایش با لباس سورمه ای

رنگ موی متناسب با لباس سورمه ای

 


ساده اما تاثیرگذار!
ترکیب رنگ سفید با تمام رنگ ها جواب می دهد و اتفاقا سرمه ای هم از این قاعده مستثنا نیست، بنابراین یکی از انتخاب های ساده و اتفاقا تاثیرگذاری که نباید از نظر دور کنید همین ترکیب سفید و سرمه ای است.

 

لباس سورمه ای

مدل آرایش با لباس سرمه ای


رنگ سفید شما را درشت تر از آنچه هستید نشان می دهد پس یادتان باشدبرای پوشاندن اختلاف سایز در قسمت بالاتنه و پایین تنه این رنگ را در قسمتی به کار بگیرید که باید بزرگ تر دیده شود. 

به خاطر خاصیت فراگیر رنگ سفید یعنی هماهنگی با همه رنگ ها در ترکیب این رنگ با سرمه ای در انتخاب رنگ کیف و کفش و زیورآلات تان کاملا آزادید!


لباس عقد سورمه ای ست سفره , عکس ست لباس سورمه ای