تلاش سایت حامی هاشمی برای احیای ناآرامی‌ها در جامعه

از سوی برخی خبرگزاری و سایتها انجام شد:
تلاش مشکوک رسانه‌ای برای احیای ناآرامی‌ها در جامعه

 


سایت حامی هاشمی رفسنجانی برای دستیابی به هدف خود و "تحریک آشوبگران"، در ابتدا شرایط کنونی جامعه را "ملتهب" خوانده و مدعی شده که نیروهای نظامی و انتظامی"فرسوده" هستند.
در حالی که رئیس جمهور، رئیس مجلس و نمایندگان دولت و مجلس بارها و بارها تاکید کرده‌اند که در راستای بحث هدفمند کردن یارانه‌ها، دولت به دنبال حذف یارانه‌ها نیست بلکه قصد هدفمند کردن‌ آن را دارد، برخی از رسانه‌های وابسته به جریان اصلاح طلب این روزها می‌کوشند تا با انتشار مطالبی، مردم را نسبت به اجرای این طرح دلسرد و چه بسا تحریک به مخالفت کنند.
در همین راستا سایت اینترنتی حامی خانواده هاشمی رفسنجانی در مطلبی، شرایط کشور را "ملتهب" خواند و مدعی شد که اجرای این طرح باعث "بحرانی‌تر" شدن کشور می‌شود.
پیش از این هاشمی رفسنجانی در خطبه های نماز جمعه پرحاشیه 26 تیرماه، وضعیت کشور را "بحرانی" خوانده بود.

*تلاش سایت حامی هاشمی برای احیای ناآرامی‌ها در جامعه
این سایت اینترنتی در مطلبی تحت عنوان "نتیجه حذف یارانه ها، زمینه ناامنی گسترده و بحران امنیتی"، با اشاره به اتفاقاتی که در برخی از نقاط کشور در واکنش به سهمیه بندی بنزین از جمله آتش گرفتن چند پمپ بنزین اتفاق افتاد، عواقب اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها را به مراتب شدیدتر از آن پیش‌بینی کرد.
اما در حالی که مسئولان و رسانه‌های مردمی درصدد آگاه‌سازی مردم از جزئیات این طرح هستند، سایت اینترنتی مذکور با یادآوری آشوبهای ساعتهای پس از آغاز طرح سهمیه‌بندی بنزین، در قالب هشدار، به "تحریک مردم" برای ایجاد ناامنی پرداخته و حوادث پیش رو را به مراتب شدیدتر از گذشته دانست.
سایت حامی هاشمی رفسنجانی برای دستیابی به هدف خود و "تحریک آشوبگران"، در ابتدا شرایط کنونی جامعه را "ملتهب" خوانده و حتی مدعی شده که آنان "فرسوده" هستند. بر پایه همین ادعاها نیز، نتیجه گیری کرده که "پیامدهای اجرای شتاب‌زده طرح مذکور ضربه مهلکی بر ساختار امنیتی، ‌سیاسی، ‌اجتماعی و اقتصادی کشور وارد کرده و احتمال وقوع هر رخداد نامطلوبی را فراهم می‌سازد."

 

*القای مخالفت با اصل طرح، پروژه‌ای مشترک
زمینه‌سازی این سایت برای احیای ناآرامی اخیر در کشور در حالی صورت گرفته که دیگر سایت‌های اصلاح‌طلب هم مطالب مشابهی را در مخالفت با طرح مذکور منتشر ساخته‌اند. در این راستا خبرگزاری ایلنا پا را از انتقاد به "نحوه اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها" فراتر گذشت و مدعی شد که "مردم" با اصل این طرح مخالف هستند.
ادعای خبرگزاری اصلاح طلبان در حالی است که احمدی نژاد با اعلام برنامه اش برای اجرای این طرح بود که پا به عرصه انتخابات گذاشت و توانست بیش از 24 میلیون رای ایرانیان را به خود اختصاص دهد.
با این حال متن خبر این خبرگزاری نشان می دهد که مدیران این مجموعه، عبارت "مردم" را پس از مصاحبه با "چهار نفر از مردم تهران" برای خبر اول خبرگزاری خود انتخاب کرده اند.
گفتنی است موضوع هدفمند کردن یارانه ها و یا نقدی پرداخت کردن آن، علیرغم تاکید کارشناسان اقتصادی در دولتهای سازندگی و اصلاحات بر لزوم اجرای آن، به دلیل عدم وجود عزم در مدیریت این دولتها، اجرایی نشد.  
در متن این خبرگزاری نکته جالب دیگری هم  وجود دارد و آن الهام گرفتن این رسانه ها از مواضع روزهای گذشته هاشمی رفسنجانی است.
خبرگزاری ایلنا در مطلب اخیر خود با اشاره به واژه "گداپروری" که تاکنون چندین بار از زبان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان شده است، از زبان آنچه"اکثر مردم" خواند، نوشت: این طرح ضمن گداپروری، باعث می‌شود افراد از تلاش برای پیشرفت اقتصادی دست بکشند. قشر ضعیف را از پیش ضعیف‌تر می‌کند، ضمن اینکه این حرف، نظریه نمایندگان مخالف را که معتقد به حذف طبقه اجتماعی متوسط در نتیجه اجرایی شدن این طرح و ایجاد تورم بیش از 60 درصد را تائید می‌کند.

 

*هشدار سایت حامی هاشمی، یادآور هشدار خود هاشمی
از سوی دیگر هشدار پایگاه اینترنتی حامی خانواده هاشمی درباره آنچه "ضربه مهلکی بر ساختار امنیتی" خوانده، هشدار هاشمی رفسنجانی در خصوص حوادث پس از انتخابات که در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب ارسال شد را تداعی می‌کند. درست چند روز پس از انتشار نامه رئیس مجمع تشخیص بود که ناآرامی‌های گسترده‌ای در جامعه بوجود آمد.
بر این اساس است که گفته می‌شود سایت مذکور به همراه برخی دیگر از سایت‌های تندرو در تلاش است تا زمینه را برای "احیای ناآرامی‌ها" فراهم کنند؛ ناآرامی‌هایی که آخرین نفس‌های خود را در روز 13 آبان کشیده است.

 

م. آقاملکی

جدیدترین شیطنت استعمار پیر

 

 

دختر سبزم! تو مقصر نيستي!

 

 

او که 13 ملیون را به 3 هزار باخت...!

 

 

 جمع آوری اعانه استاندار، برای فتنه گران!

 

    ارسال این مطلب به: :بالاترین :del.icio.us :دنباله :فریندفید :اویاکس :کلوب :تویتر :گوگل :استامبل :ارسال به فیس بوک :ارسال به دیگ :ارسال به مهندس :ارسال به سرویس های دیگر


مطالب مشابه :


شرایط صدور مجوز جایگاههای پمپ بنزین

شرایط صدور مجوز جایگاههای پمپ بنزین شرایط صدور مجوز با در نظر گرفتن استمرار
آیین‌نامه جدید شرایط اعطای نمایندگی بیمه تصویب شد

آیین‌نامه جدید شرایط اعطای تفویضی مانند سلب مجوز صدور روبروی پمپ بنزین
آموزش خصوصی تضمینی شنا در استخر منزل

آموزش تضمینی خصوصی شناهای قورباغه پروانه کرال سینه کرال پشت فقط در استخر منزل شما
تلاش سایت حامی هاشمی برای احیای ناآرامی‌ها در جامعه

در ابتدا شرایط کنونی جامعه از جمله آتش گرفتن چند پمپ بنزین اتفاق افتاد مجوز (خبرنگار
مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی

قرار گرفتن تسهيلات بانكي كه مجوز با تجمیع تمام مراحل احداث جایگاه پمپ بنزین و
گردشگر عزیز ، ایران خانه ما است

سوخت از پمپ بنزین)، به سخره گرفتن گویش دارای مجوز را ، نه و شرایط مناسب
علی پهلوان عضو گروه آریان

ولی در این حال پیام به دنبال گرفتن مجوز اصلا موفقیت بستگی به شرایط مسؤل پمپ بنزین
پله فرار

با این همه بر اساس شرایط موجود نفت، پمپ بنزین كه با مجوز شهرداری
برچسب :