توستر

در این بخش از سایت برگزیده ها مطالبی در مورد توسترها را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از برگزیده ها: توستر از جمله لوازم آشپزخانه است که دارای نوع می باشد، توستر و آون توستر.از توستر برای  گرم کردن و برشته کردن نان و از آون توستر به عنوان یک فر کوچک برای گرم کردن و پخت و پز انواع نان و غذاهای مبتنی بر نان استفاده می شود، و می توانید با توجه به نیاز خود یکی از دو دستگاه را انتخاب نمایید.

توستر

توستر

توستر

برگزیده ها: اغلب توسترهای موجود در بازار در مجموع دارای عملکردهای مشابهی چون قابلیت گرم کردن مجدد، باگل (پخت یک طرف نان) و یخ زدایی می باشند.

نکات قابل توجه در هنگام خرید یک توستر نان به شرح زیر می باشند:

تعداد جایگاه نان: اکثر مدل های موجود در بازار از نوع 2 تایی می باشند درحالیکه برخی مدل های با 4 جایگاه نان هم وجود دارند. در صورتیکه تعداد افراد خانواده شما 3 یا 4 نفر می باشد و مایل هستید که صبحانه را به صورت دسته جمعی با یکدیگر میل کنید نوع 4 جایگاهی می تواند نیاز شما را بر طرف کند.

قابلیت یخ زدایی: در صورتیکه از نان های فریز شده استفاده می کنید، این قابلیت امکان آن را فراهم می کند تا قبل از توست کرن نان، عملیات یخ زدایی انجام شود.

قابلیت باگل (Bagel): این قابلیت به منظور توست کردن یک طرف نان به کار می رود. کارکرد این سیستم به این صورت می باشد که در صورت فعال کردن آن، المنت های یک طرف غیر فعال شده و موجب توست شدن تنها سمت دیگر نان می شود.

هنگام خرید توستر به این نکات توجه کنید

گنجایش

یکی از قابلیت توستر ها تعداد برش های نانی است که در هر بار قادر به گرم کردن آن می باشد معمولا این گنجایش به صورت 2-4-یا6 قطعه نان برای هر بار می باشد.

مواد سازنده و رنگ

این دستگاهها از مواد مختلفی همچون پلاستیک و کروم و ...  و در رنگ های مختلف ساخته شده است که می توانید به راحتی با سایر لوازم آشپزخانه رنگ آن را هماهنگ نمایید . ولی نکته ای که باید در مورد تمامی این دستگاهها در نطر بگیرید این است که باید آن ها را با دسنمال مرطوب تمیز نمایید و قابلیت شست و شو را ندارند.

تنظیم زمان

تنظیمات براونینگ ( میزان برشتگی) موجود به ترجیح شخصی و نوع نان یا آیتم های مبتنی بر نان در توسترها متفاوت است.

اندازه

مقدار فضای آشپزخانه در دسترس یک عامل مهم در اندازه توستر است. مدل های جمع و جور هنگامی مفید است که صرفه جویی در فضا یک اولویت است.

شیارهای قابل تنظیم

که به شما امکان می دهد با توجه به عمق نان خود شیار محفظه را تنظیم نمایید.

سینی م تحرک

برای تمیز کردن راحت تر و مناسب تر خرده نان ها.

عملکرد یخ زدایی سریع

این عملکرد به شما امکان می دهد در صورت استفاده از نان های فریز شده قبل از توست کردن نان آن را یخ زدایی نماید.

قابلیت باگل

این قابلیت به شما این امکان را می دهد که فقط از المنت های یک طرف دستگاه استفاده کرده و یک سمت آن را تست نمایید.

گردآوری: بخش خانه داری برگزیده ها


,