مراسم تشییع جنازه استاد همایون خرم + دانلود صوتی + گزارشِ تصویری

مراسم تشییع جنازه استاد همایون خرم صبح روز یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۱ از مقابل تالار وحدت با حضور هنرمندان و خانواده ایشان برگزار شد.در این مراسم که با حضور گسترده مردم همراه بود هنرمندان بسیاری هم حضور یافتند که در بخشی از این برنامه استاد محمد رضا شجریان به اجرای قطعه ای به صورت زنده پرداختند و به خانواده ایشان هم تسلیت گفتند.

مراسم تشییع پیکر همایون خرم اول بهمن ماه با حضور جمع گسترده‌ای از هنرمندان عرصه موسیقی و مردم از مقابل تالار وحدت برگزار شد.

در این مراسم که سید عباس سجادی مدیر مرکز موسیقی معاون هنری شهرداری تهران اجرای آن را برعهده داشت‌، محمدرضا شجریان پس از خواندن یک رباعی از خیام در مقابل پیکر همایون خرم در سخنانی مطرح کرد: این ضایعه بزرگ را واقعا تسلیت می‌گویم و سپاس از شما که اینگونه قدر هنرمندانتان را می‌دانید و با مهر، نهال وجودشان را آبیاری می‌کنید.

استاد شجریان: باورم نمی‌شود،جسم همایون از بین ما رفت

استاد آواز ایران در ادامه سخنانش یادآور شد: با استاد همایون خرم بیش از 45 سال دوست بودیم و چه شب‌هایی که در استودیو‌های رادیویی کنار هم حضور داشتیم و به تهیه برنامه‌های رادیویی می‌پرداختیم. آن شب‌ها را فراموش نمی‌کنم و چهره پرمهر همایون خرم را از یاد نخواهم برد، او انسانی با اخلاق ‌، با حوصله و پر مهر بود.

استاد شجریان در بخش دیگری از سخنانش گفت: هنوز باورم نمی‌شود که جسم همایون از بین ما رفت. یک نفر آمد جلو و به من تسلیت گفت و بیان کرد: «خاکش بقای عمر شما باشد.» می‌خواهم بگویم چه بقایی که آدم دوستانش را از دست بدهد و کسی دیگر نمی‌تواند جای آنها را پُر کند.

وی تصریح کرد: وقتی وارد مجلس شدم، فخرالدینی را با چشمان پر از اشک دیدم که می‌گفت این عزیز ما هم رفت. متاسفم که هنرمندان یکی پس از دیگری ما را ترک می‌کنند و زندگی بدون این عزیزان دیگر لطفی ندارد.

دانلود کلیپ صوتی اجرای استاد شجریان  لینک سرور اول    لینک سرور دوم   لینک سرور سوم


عکسهای مراسم تشییع پیکر استاد همایون خرّم

عکسهای مراسم تشییع پیکر استاد همایون خرّم


مطالب مشابه :


مراسم تشییع جنازه استاد همایون خرم + دانلود صوتی + گزارشِ تصویری

مراسم تشییع جنازه استاد همایون خرم + دانلود صوتی + گزارشِ تصویری
فردین - سلطان قلبها

دانلود اهنگ فیلم بازی وبا یک تشییع جنازه بی سابقه در قطعه در مراسم
جوک انگلیسی با ترجمه فارسی

I was stuck in ELEVATOR for 3 hrs Due to electric failure Mr.Bean: Ya me too I was stuck on ESCALATOR for 5 hrs. جک مستربین از زمانی که برق
برچسب :