تمیز کردن سرامیک ها، تمیز کردن کاشی و سرامیک دیوار - پاک کردن کاشی

در این بخش از سایت برگزیده ها مطالبی درمورد تمیز کردن سرامیک ها را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از برگزیده ها: تمیز کردن هر بخشی از خانه فوت و فن های مخصوص به خودش را دارد و می توان با دانستن نکات خاصی خانه را کاملا تمیز کرد. از بخش های بسیار مهمی که بسیار دیده می شود سرامیک ها هستند که باید نحوه تمیز کردن و لکه برداری آن ها را دقیقا بدانید. با ما همراه شوید و این مقاله درمورد نظافت سرامیک ها را مطالعه کنید.

پاک کردن کاشی , برای تمیز کردن جرم حمام , پاک کردن رنگ از روی سرامیک

پاک کردن کاشی

نظافت سرامیک ها

تمیز کردن دیوارهای روغنی:
تمیز کردن دیوارهایی که رنگ روغنی دارند هم سریع تر و هم آسان تر از دیوارهایی است که رنگ پلاستیکی دارند. برای پاک کردن این دیوارها می توانید از محلول زیر استفاده کنید. یک لیتر آب گرم را با 2 قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی و 1 قاشق آمونیاک ترکیب کنید و با یک تکه ابر روی دیوارها بکشید. فقط توجه داشته باشید که هنگام استفاده از این پاک کننده از دستکش استفاده کنید.

تمیز کردن کاشی و سرامیک:
یک پیمانه آمونیاک، یک چهارم پیمانه جوش شیرین و یک دوم پیمانه سرکه را در یک سطل آب داغ مخلوط کنید و روی کاشی ها و سرامیک ها بکشید. از این فرمول برای پاک کردن دیوارهای رنگ روغنی نیز می توانید استفاده کنید.

پاک کردن سفیدک های روی کاشی و سرامیک:
برگزیده ها: اگر یک تکه لیمو ترش و یک پنبه آغشته به سرکه را روی این لکه ها بکشید از بین خواهد رفت.

تمیز کردن لکه شمع از روی کاغذ دیواری:
ابتدا با قرار دادن تکه ای یخ روی محل مورد نظر پارافین را جدا کنید. سپس یک تکه کاغذ مومی را روی پارافین باقی مانده قرار دهید و روی آن را اتوی گرم بکشید.

اگر اجاق گاز شما کثیف شده و نمی خواهید از مواد شیمیایی و محصولات آماده استفاده کنید، می توانید نیم پیمانه آب داغ را با نصف پیمانه جوش شیرین خوب مخلوط کرده و با یک برس نرم روی جرم های اجاق گاز بمالید. پس از 15 دقیقه نیز آن را با پارچه ای تمیز کنید. همچنین می توانید 3 قطره مایع ظرفشویی و 5 قاشق غذاخوری جوش شیرین و 5 قاشق سرکه سفید را مخلوط کرده و خوب به هم بزنید تا خمیری نرم درست شود. حالا این خمیر را به محلی که جرم گرفته بمالید و پس از 15 دقیقه آن را تمیز کنید. مطمئن باشید اجاق گاز شما تمیز و براق خواهد شد.

تلفن چه در خانه و چه در محل کار مورد استفاده افراد مختلف قرار می گیرد. بنابراین مکانی مناسب برای قرار گرفتن انواع آلو دگی و میکروب است اما برای این که گوشی تلفن شما پاک و تمیز باشد، می توانید یک یا دو مرتبه در هفته با استفاده از پنبه ای آغشته به الکل، تلفن را تمیز کنید.

گردآوری: بخش خانه داری برگزیده ها


برای تمیز کردن جرم حمام , پاک کردن رنگ از روی سرامیک