معرفی سایت های تخصصی فیزیک

7- http://alpha.centenary.edu/

این سایت به بخش فیزیک کالج مرکزی ایالت لویزیانا در امریکا تعلق دارد. در سایت اطلاعاتی درباره کالج، دانشجویان، اساتید و مسئولان آن قرار داده شده است، هم‌چنین آموزش فیزیک، پروژه‌های انجام شده در کالج، link به سایت‌های مرتبط، تور تصویری از کالج و امکانات آن، لابراتوارهای مجهز و غیره را می‌توان در این سایت مشاهده کرد. 

8- http://www.pma.caltech.edu/

سایت pma به دانشگاه فیزیک و ریاضیات و نجوم کالیفرنیای امریکا تعلق دارد. در سایت امکان انتخاب موضوع مورد علاقه کاربر فراهم آمده است و می‌توان فیزیک، ریاضیات و نجوم را انتخاب کرده و درباره آن به کسب اطلاعات پرداخت. هم‌چنین مطالبی چون سمینارهای برگزارشده و در دست اقدام و امکانات جستجو در مطالب سایت را می‌توان از دیگر مطالب سایت نام برد. 

9- http://www.physics.ucla.edu/

دانشگاه UCLA که یکی از معروف‌ترین دانشگاه‌های امریکا بوده و در ایالت کالیفرنیا قرار دارد در این سایت به معرفی دپارتمان فیزیک و اخترشناسی خود می‌پردازد. در سایت امکان انتخاب یکی از سایت‌های فیزیک و یا اخترشناسی فراهم آمده است. هم‌چنین می‌توان در هر کدام از این سایت‌ها به اطلاعاتی درباره فعالیت‌های دانشگاه در زمینه منتخب دسترسی پیدا کرد. 

10- http://www.physics.berkeley.edu/

دانشگاه Berkeley که از معروفترین دانشگاه‌های کالیفرنیای امریکا می‌باشد در این سایت به معرفی دپارتمان فیزیک خود می‌پردازد. در سایت می‌توان اخبار و رویدادها، اطلاعاتی درباره دانشگاه و دپارتمان فیزیک، سرویس‌ها و امکانات ، مراتب تحصیلی، اساتید، تحقیقات، امکانات جستجوی مطالب سایت را مشاهده کرد. 

11- http://www.physics.colostate.edu/

این سایت متعلق به دانشگاه ایالتی Colorado در امریکا می‌باشد که به معرفی دپارتمان فیزیک خود می‌پردازد. در سایت می‌توان مطالبی از قبیل تحقیقات به عمل آمده در دانشگاه، اطلاعات عمومی درباره مؤسسه، آموزش فیزیک و link‌هایی در ارتباط با فیزیک را مشاهده کرده و از آن‌ها بهره برد.

12- http://www.colorado.edu/physics

دانشگاه Colorado در این سایت به معرفی یکی دیگر از دانشکده‌های خود در ارتباط با فیزیک می‌پردازد. این دانشگاه به خاطر گستردگی تحقیقات و مطالب علمی مورد بررسی در آن دارای دانشکده‌های متعددی در زمینه فیزیک می‌باشد. در این سایت می‌توان رویدادها، تحقیقات انجام شده و در دست اقدام و برنام ه‌های در دست انجام دانشکده را مشاهده کرد. 

13- http://www.mscd.edu/~physics

این سایت به مؤسسه آموزشی MSDC تعلق دارد که یک منبع آموزشی و تحقیقاتی برای مطالب مرتبط با فیزیک می‌باشد. در سایت مؤسسه می‌توان به مطالبی از قبیل امکان برقراری رابطه با مؤسسه، مطالب مورد بحث در این مؤسسه، آشنایی با امکانات و فضای مؤسسه به‌وسیله یک تور مجازی، پرسش و پاسخ به سؤالات و مسائل فیزیک، آشنایی با لابراتوارهای مؤسسه، تحقیقات به عمل آمده و منابع اطلاعاتی مؤسسه که در اختیار عموم قرار داده شده است دسترسی پیدا کرد.

14- http://www.western.edu/physics

دانشگاه WESTERN COLORADO در این سایت به معرفی بخش فیزیک خود می‌پردازد. در این سایت می‌توان به طور کلی با عملکردهای این دانشگاه آشنا شده و درباره آن به کسب اطلاعات پرداخت. 

15- http://phy.asu.edu/

این سایت به بخش فیزیک و نجوم دانشگاه ایالتی آریزونا در امریکا تعلق دارد. در سایت می‌توان با استفاده از سیستم INDEX مطالب مورد نظر را جستجو کرد. هم‌چنین مواردی چون آشنایی با دانشگاه و امکانات آن، مکان دانشگاه، تحقیقات به عمل آمده، اخبار و رویدادهای فیزیکی و نیز خبرهای دانشگاه، امکانات جستجو در سایت و تقویم کاری دانشگاه در این سایت جهت اطلاع‌رسانی عمومی قرار داده شده است. 

16- http://www.fiu.edu/physics

دانشکده فیزیک دانشگاه بین‌المللی فلوریدای امریکا این سایت را تأسیس کرده است. در سایت می‌توان مطالبی از قبیل برنامه‌های دانشکده، خبرها و رویداها، امکانات عضویت در سایت و تازه‌های جهان فیزیک را مشاهده نمود.

17- http://www.physics.ucf.edu/

دانشگاه مرکزی فلوریدا در این سایت به معرفی دپارتمان فیزیک خود می‌پردازد. در سایت مطالبی چون سمینارها، تحقیقات به عمل آمده و در دست اقدام، LINK به سایت‌های مرتبط، مباحث تحقیقاتی درباره اتم، مولکول‌ها، آموزش فیزیک، فیزیک لیزر، نانو فیزیک، سوپر کنداکتورها، مواد فوق سبک و تئوری‌های جدید در زمینه کوانتوم، امکانات جستجوی مطالب در سایت و نیز آشنایی با امکانات مرکز تحقیقاتی دانشگاه به چشم می‌خورد. 

18- http://www.physics.armstrong.edu/

این سایت به بررسی و معرفی برنامه‌های فیزیک دانشگاه AASU در ایالت آتلانتای امریکا می‌پردازد. در این سایت امکان برخورداری از اطلاعات زیادی در زمینه فیزیک و تحقیقات به عمل آمده در این زمینه فراهم آمده است. هم‌چنین می‌توان با امکانات و نیز محیط این دانشگاه در سایت آشنا شده و اطلاعات لازم را در این زمینه‌ها به‌دست آورد.

19- http://www.cau.edu/

در این سایت می‌توانیم با دانشگاه کلارک در آتلانتای امریکا آشنا شویم و درباره دپارتمان فیزیک این دانشگاه به کسب اطلاعات بپردازیم. سایت مطالبی چون تحقیقات مؤسسه، معرفی دانشجویان و اساتید، همکاران مؤسسه در بخش‌های تحقیقاتی و صنعتی، آخرین اخبار و اطلاعات در زمینه فیزیک، آرشیو اخبار و امکانات جستجو را برای مراجعه‌کنندگان فراهم می‌آورد. 

20- http://www.physics.uiuc.edu/

دانشکده فیزیک دانشگاه ایلینویز در امریکا در این سایت به معرفی خود و تشریح فعالیت‌های این مؤسسه در راستای شناخت و تحقیقات در زمینه علم فیزیک می‌پردازد. در سایت امکان جستجوی مطالب وجود دارد، هم‌چنین می‌توان مطالبی چون آموزش فیزیک، آخرین اخبار و رویدادها، امکان برقراری ارتباط مکاتبه‌ای با مؤسسه، کتابخانه دیجیتالی مرکز، سمینارهای برگزار شده در آن دانشکده و LIKN به سایت‌های مرتبط را در این سایت مشاهده نمود. 

21- http://www.physlib.com/

این سایت به مؤسسه‌ای که خود را مرکزآموزشی فیزیک و اخترشناسی می‌نامد، تعلق دارد. در سایت می‌توان مطالبی چون تمرینات فیزیک، تئوری‌های فیزیک، LINK به منابع اطلاعاتی در ارتباط با فیزیک و امکان پرسش و پاسخ با مسئولان سایت را مشاهده نمود.

22- http://www.vjquantuminfo.org/

این سایت با نام VJ به ژورنال تخصصی و تصویری کوانتوم تعلق دارد. این ژورنال در سایت خود به ارائه آخرین اخبار، مقالات و تحقیق‌های به عمل آمده در زمینه کوانتوم و فیزیک می‌پردازد. در سایت می‌توان مجله حال حاضر و هم‌چنین آرشیو مؤسسه را در دسترس داشت. LINK‌هایی به مراجع اطلاعاتی و خبری فیزیک، نحوه اشتراک مجله، امکانات جستجو در مطالب سایت و آرشیو مجله و آشنایی با مؤلفان آن از سایر مطالبی هستند که در این سایت مشاهده می‌شوند. 

23- http://www.quantum.univie.ac.at/

در این سایت امکان آشنایی و کسب اطلاع از خبرها و تحقیقات به عمل آمده در رابطه با فیزیک کوانتوم توسط دکتر ANTON ZEILENGER فراهم آمده است. در سایت امکان بررسی مقالات و تحقیق‌های به عمل آمده، انتشارات مؤسسه، آموزش فیزیک، خبرها و رویدادها، LINK به سایت‌های مرتبط با فیزیک کوانتوم و نحوه برقراری ارتباط با مؤسس سایت قرار داده شده است. 

24- http://arxiv.org/archive/hep-th

این سایت به ارائه مطالب مفیدی در ارتباط با تئوری‌های مطرح شده در زمینه فیزیک انرژی می‌پردازد. مقاله‌ها و تحقیقات به عمل آمده در این زمینه از سال‌های گذشته تا کنون را می‌توان در این سایت مورد مطالعه قرار داد. هم‌چنین به وسیله استفاده از LINK‌های قرار داده شده در سایت می‌توان به منابع اطلاعاتی دیگر در همین زمینه مرتبط شده و اطلاعات مورد نظر را از آن‌ها تأمین نمود. 

25- http://phys.educ.ksu.edu/vqm

این سایت متعلق به مرکز تحقیقات و آموزش فیزیک دانشگاه کانزاس امریکا می‌باشد. در این سایت می‌توان مطالبی از قبیل پروژه‌های مرکز، شبیه‌سازی‌های به عمل آمده، تحقیق‌های انجام شده، مباحث فیزیکی چون کوانتوم، امواج، انرژی و مطالب بسیار دیگری را مورد مطالعه قرار داد.

26- http://www.magiqtech.com/

این سایت یک مرکز اطلاع‌رسانی به نام MAGIQ را معرفی می‌کند که خود به عنوان یک مرکز خبری در زمینه معرفی آخرین محصولات متکی بر تکنولوژی کوانتوم فعالیت می‌کند. کاربردهای این تکنولوژی جدید و سیستم‌هایی که با اتکا بر آن کار می‌کنند را می‌توان در این سایت مشاهده نموده و در مورد آن‌ها به کسب اطلاعات پرداخت. در سایت امکانات جستجوی مطالب فراهم آمده است. هم‌چنین می‌توان مطالبی چون تحقیقات به عمل آمده، مقالات و نشریات چاپ شده و ابزارآلات عمل کننده تحت این تکنولوژی را در سایت مشاهده نمود.

27- http://www.enyo.de/libquantum

این سایت به یک کتابخانه الکترونیکی که در زمینه فیزیک کوانتوم فعالیت می‌کند تعلق دارد. در سایت می‌توان به آرشیو کتابخانه دسترسی داشت و از آن بهره برد. هم‌چنین اخبار و رویدادها و بخش مقاله‌ها نیز در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

28- http://www.plasmacoalition.org/

این سایت به ارائه اطلاعات و مطالبی در رابطه با پلاسما می‌پردازد. در سایت امکان برخورداری از امکاناتی از قبیل امکانات جستجو در مطالب سایت، آگاهی از اخبار و رویدادهای مرتبط با فیزیک پلاسما، اطلاعات و آموزش‌هایی در ارتباط با پلاسما، ابزارآلات و امکانات مورد نیاز برای کار و تحقیق بر روی حالت پلاسمای مواد و LINK به سایت‌ها و منابع اطلاعاتی در رابطه با موضوع سایت برای علاقمندان و مراجعان به سایت فراهم آمده است. 

29- http://www.plasmas.org/index.html

این سایت با نام دورنمایی از پلاسما معرفی کننده زمینه فعالیت خود که همان تحقیق و بررسی بر روی پلاسما می‌باشد. در سایت می‌توان به مطالب پایه‌ای در زمینه پلاسما، آموزش مطالب تئوری در زمینه پلاسما، امکانات و ابزارآلات مورد استفاده در این بخش از علم فیزیک، منابع تحقیقاتی و علمی مرتبط با این رشته و تحقیقات به عمل آمده و هم‌چنین مقاله‌های منتشر شده در زمینه پلاسما دسترسی پیدا کرده و از آن‌ها بهره برد.

30- http://pprco.tripod.com/

این سایت به نام PPRC که اختصار مرکز تحقیقات فیزیک پلاسما می‌باشد به معرفی آن واحد تحقیقاتی می‌پردازد. موارد و موضوعات تحقیقاتی مرکز تحقیقات پلاسما، منابع اطلاعاتی مورد استفاده و منتخب برای تحقیق درزمینه پلاسما و امکانات جستجو در مطالب سایت را می‌توان در این پایگاه اطلاعاتی مشاهده کرده و از آن‌ها استفاده نمود. 

31- http://www.myphysicslab.com/

این سایت با نام آزمایشگاه فیزیک من، در برگیرنده شبیه‌سازی‌هایی در زمینه فیزیک می‌باشد که می‌توان این شبیه‌سازی‌ها را در زمینه‌های مختلف این رشته در سایت مشاهده نمود. فنرها، پاندول‌ها، مکانیک و حرکت، سیستم‌های فنر و گوی، مولکول‌ها و عناوین دیگر را می‌توان در این سایت مشاهده نموده و شبیه‌سازی آزمایشی آن‌ها را در سایت مشاهده نمود. 

32- http://physics.about.com/od/mechanics

سایت About در این‌جا به بررسی فیزیک مکانیک پرداخته است. مسائل و راه‌حل‌های فیزیک، آموزش فیزیک مکانیک، منابع و کتابخانه‌های دیجیتالی درباره فیزیک مکانیک، امکانات ثبت نام در قسمت فیزیک سایت، سؤالات رایج در فیزیک و پاسخ به آن‌ها، منابع اطلاعاتی برای محققان در زمینه فیزیک مکانیک، کوانتوم، مغناطیس، فیزیک در گذشته، سرگرمی‌های فیزیک و نیز معرفی و توضیح درباره مطالب دیگر فیزیکی را می‌توان از عناوین مطرح شده در این سایت نام برد.

33- http://www.dxcicdd.com/

این سایت به بررسی نتایج همایشی در زمینه اشعه X می‌پردازد که در شهر Denver برگزار شد. عناوین مقاله‌ها، تحقیقات و نیز رساله‌هایی که در این همایش مطرح شده‌اند را می‌توان در سایت مشاهده کرد.

34- http://www.interactivephysics.com/

این سایت به بررسی اثرات (کنش و واکنش در فیزیک) می‌پردازد. در سایت می‌توان به عناوین زیادی در این زمینه دست پیدا کرد. هم‌چنین تصاویری برای توضیح هرچه بهتر و بیش‌تر این مطالب در سایت قرار داده شده اند. در ضمن امکان دریافت فایل‌های توضیحات در این سایت به صورت فرمت PDF نیز ممکن می‌باشد. 

35- http://webassign.net/pasnew

آکادمی نرم‌افزارهای فیزیک در این سایت به معرفی و ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان به این سایت می‌پردازد. در سایت می‌توان نرم‌افزارهای زیادی را در زمینه گرایش‌های مختلف فیزیک در دسترس داشت. هم‌چنین می‌توان هر کدام از این نرم‌افزارها را از طریق سایت خریداری نمود. 

36- http://bearedu.com/

این سایت به ارائه نرم‌افزارهای آموزش فیزیک در سطح عالی می‌پردازد. در سایت می‌توان انواع محصولات مؤسسه، نگاهی کلی و معرفی نرم‌افزارها به صورت اجمالی، امکان Download نرم‌افزار، خبرهای جدید از محصولات مؤسسه،Link به سایت‌های مرتبط، آموزش‌ها و نحوه آموزش توسط این نرم‌افزارها را مشاهده نمود. 

37- http://www.fable.co.uk/

مؤسسه Fable multimedia در این سایت به معرفی خود و محصولاتش می‌پردازد. سایت به تولیدات شرکت در زمینه نرم‌افزارهای کمک آموزشی فیزیک تعلق دارد. امکان دریافت لیست محصولات و ارتباط با مدیران سایت جهت خریداری محصولات میسر می‌باشد. 

38- http://www.physicslab.co.uk/

این سایت را می‌توان به عنوان یکی از جالب‌ترین و آموزشی‌ترین سایت‌های آموزشی فیزیک در سطوح ابتدایی و برای دانش‌آموزان دانست. در این سایت عناوین مطرح شده از قبیل آزمایشگاه فیزیک و آزمایشاتی که می‌توان برای سنین دبستان و بالاتر از آن انجام داد به صورت نمایشی و بسیار جالب عنوان شده است. تمامی آزمایشات به صورت متحرک بوده و می‌توان از این سایت برای آموزش فیزیک به نوآموزان استفاده شایانی برد.

39- http://www.pacifier.com/~bukara

در سایت فوق که به شرکت Twiligt Softwares تعلق دارد می‌توان نرم‌افزارهای کمک آموزشی و شبیه ساز آن‌ها را در زمینه فیزیک مشاهده نمود. نرم‌افزارهای 3 بعدی و شبیه سازهای نجوم و کهکشان شناسی را می‌توان از محصولات این شرکت نام برد. 

40- http://www.uranisoft.com/gravity

عنوان Gravity برای افرادی که با فیزیک سر و کار دارند نام آشنایی محسوب می‌شود. در این سایت می‌توان با نرم‌افزاری آشنا شد که Gravity را در فضا، کهکشان و ستارگان و نیز در مواد شبیه‌سازی می‌کند. استفاده از این نرم‌افزار امکان آشنایی با مفهوم Gravuty را برای علاقمندان آسان تر می‌کند. 

41- http://software.ceressoft.org/

این سایت تحت عنوان نرم‌افزار آموزش فیزیک برای دبیرستان سایتی بسیار جالب و کاملاً آموزشی جهت دانش‌آموزان دبیرستانی و علاقمندان به فیزیک در آن سطح می‌باشد. سایت به مسائل و سرفصل‌های فیزیک در سطوح دبیرستان اشاره دارد و به صورت تصاویر متحرک و انیمیشن به آموزش مطالب می‌پردازد . فیزیک الکتریسیته، مکانیک، حرکت در سطوح شیب دار، فیزیک نور، استاتیک، سینماتیک را می‌توان از عناوین مطرح شده در این سایت نام برد. هر کدام از این عناوین را می‌توان به همراه فرمول‌ها و مطالب آموزشی آن‌ها در سایت مشاهده نمود. 

42- http://www.slac.stanford.edu/library

بخش فیزیک کتابخانه دیجیتالی دانشگاه Stanford را می‌توان در این سایت مشاهده نمود.در سایت کتابخانه امکان دریافت و مشاهده لیست کتب، کاتالوگ‌ها و هم‌چنین منابع اطلاعاتی این کتابخانه در زمینه فیزیک میسر می‌باشد. علاقمندان با ثبت نام در این سایت می‌توانند از کتب و منابع اطلاعاتی آن در زمینه فیزیک بهره‌مند گردند. 

43- http://www.pppl.gov/library

این سایت متعلق به کتابخانه دانشگاه Furth می‌باشد که در زمینه فیزیک پلاسما به جمع آوری و نگهداری کتاب می‌پردازد. در سایت می‌توان کاتالوگ کتابخانه، مقالات و تحقیقات به عمل آمده در زمینه فیزیک پلاسما، منابع اطلاعاتی و اطلاعات مفید در زمینه فیزیک، رفرنس‌ها و بانک‌های اطلاعاتی در زمینه پلاسما و خبرها و تازه‌های گردآوری شده در این کتابخانه را مشاهده کرده و از این امکانات بهره برد. 

44- http://chemistry.library.nd.edu/

سایت فوق به معرفی کتابخانه مربوط به بخش فیزیک و شیمی دانشگاه Notrh Dame تعلق دارد. در این سایت امکان دسترسی به کتاب‌های این کتابخانه توسط اعضای سایت میسر می‌باشد. 

45- http://www.library.cornell.edu/psl

این سایت شما را با کتابخانه علوم فیزیک آشنا می‌کند. این کتابخانه دیجیتالی فراهم کننده یکی از گسترده‌ترین منابع و بانک‌های اطلاعاتی در زمینه فیزیک می‌باشد. عناوینی چون کاتالوگ کتابخانه، مجله‌های الکترونیکی، بانک‌های اطلاعاتی و آموزش‌های مجازی فیزیک را نام برد. 

46- http://web.phys.ksu.edu/

گروه تحقیقاتی آموزشی فیزیک را می‌توان در این سایت مشاهده کرده و با فعالیت‌های آن گروه آشنا شد. در سایت می‌توان به عناوینی از قبیل اخبار و رویدادهای جدید، تحقیقات به عمل آمده در مؤسسه، آموزش تصویری فیزیک کوانتوم، انتشارات و تألیفات مؤسسه و بسیاری مطالب آموزشی دیگر برخورد کرده و از آن‌ها بهره برد. 

47- http://www.phys.washington.edu

دانشگاه واشینگتون در امریکا در این سایت به معرفی دپارتمان فیزیک خود می‌پردازد. در سایت می‌توان مطالبی از قبیل تحقیقات، توضیحات و مطالب آموزشی، انتشارات و تألیفات دپارتمان و سمینارها و همایش‌های برپا شده در این مؤسسه را مشاهده کرد و در رابطه با آن‌ها به کسب اطلاعات پرداخت. 

48- http://umperg.physics.umass.edu/

این سایت به مؤسسه تحقیقاتی و آموزشی UMPERG تعلق دارد که در زمینه فیزیک به فعالیت مشغول است. در سایت می‌توان امکان جستجوی مطالب را در اختیار داشت، هم‌چنین مطالب آموزشی در زمینه فیزیک و عناوین مختلف مطرح شده در زمینه این علم را می‌توان در سایت جستجو کرده و از آن‌ها بهره برد. 

49- http://phys.udallas.edu/

از این سایت می‌توان به عنوان یکی از سایت‌ها و منابع اطلاعاتی و تحقیقاتی در زمینه فیزیک برای دانش‌آموزان دبیرستانی نام برد. در سایت به مقالات و تحقیق‌های انجام شده در سطح دبیرستان می‌توان دسترسی پیدا کرد و از آن‌ها به عنوان آموزه‌های جدید برای دانش‌آموزان بهره برد. امکان عضویت در این سایت فراهم آمده است و اعضا می‌توانند CDمربوط به برنامه‌های مؤسسه را نیز دریافت نمایند. 

50- http://modeling.la.asu.edu/

برنامه‌های شبیه‌سازی و مدل در فیزیک را می‌توان در این سایت مشاهده کرد. این سایت که به دانشکده فیزیک دانشگاه آریزونا تعلق دارد به بررسی و آموزش مطالب برای دانش‌آموزان از سطح دبیرستان تا دانشگاه و بالاتر مشغول می‌باشد.

 


مطالب مشابه :


جدول دروس پایه دوم و سوم رشته های ادبیات و علوم انسانی ، علوم تجربی و ریاضی فیزیک

که بعضی سئوالات پاسخ های متفاوتی برای دختران و سرفصل کلیه رشته های دوم تجربی. ردیف
سرفصل های جلسات آزمایش فیزیک

سرفصل های جلسات آزمایش فیزیک آزمایش های فیزیک سال اول دبیرستان ü جلسه دوم
فیزیک سال اول دبیرستان

پاسخ تمرينات و فعاليت هاي فصل دوم تازه های فیزیک دبیرستان و
سرفصل جلسات آزمايش فيزيك سه ساله دبيرستان

آزمایش های فیزیک سال اول دبیرستان. آزمایش های فیزیک سال دوم . آزمایش های فیزیک سال سوم .
سرفصل های جلسات آزمایش فیزیک-زیست -شیمی

سرفصل های جلسات آزمایش های فیزیک سال اول دبیرستان آزمایش های شیمی سال دوم
سرفصل و مواد امتحانی مرحله ی شهرستانی لیگ بین المللی پایا – دوره ی ششم

سرفصل و مواد امتحانی مرحله ی اول دبیرستان. فیزیک. 1- فصل های 1و2و3 دوم دبیرستان. فیزیک.
معرفی سایت های تخصصی فیزیک

مسائل و راه‌حل‌های فیزیک فیزیک برای دبیرستان و سرفصلهای فیزیک در
نکاتی که در مقاله نویسی باید رعایت شود

تازه های فیزیک دبیرستان و به شرطی که بندهای دوم به بعد با جمله از نخستین سرفصل
سرفصل های معادلات دیفرانسیل

سرفصل های معادلات دیفرانسیل مرتبه دوم در حالت های فیزیک، و ریاضی دبیرستان، و پیش
نقش مغفول مانده آزمایشگاه فیزیک در آموزش فیزیک

کتاب‌های فیزیک دوره دبیرستان به کتاب محور دوم عدم رعایت سرفصل این دوره ها و
برچسب :