حرف مردم 1258

مشکل فوتبال ما آقاي کفاشيان است مديري که نتواند يک مربي (کي روش) را کنترل و از ايران دفاع کند به درد رياست نمي خورد. اما آقاي کارلوس همين مردمي که تا امروز پشت سرت بودند اگر پشت تو را خالي کنند چيزي نيستي. پس يادت باشد مردم ايران قبل از اين که پشت تو باشند پشت کشورشان هستند. مواظب حرف هايت باش!

اگر جزئيات توافق لوزان منتشر نشده جناب کريمي از کجا اين قدر دقيق از ريز آن اطلاع دارد؟ اين بنده خدا انگار در بين مردم نيست! اين همه بي خبر با کلي ادعا! آقاي قدوسي زمان شعار دادن ها تمام شده شما نمي خواهد کاسه داغ تر از آش باشيد. مردم به بلوغ ذهني رسيده اند قيم نمي خواهند. هاي و هوي کردن ديگر خريدار ندارد.

سلام آقاي حسن زاده، بابت يادداشت عدالت کاريکاتوري نفستان از جاي گرم درمي آيد. با کدام آمار و اطلاعات دقيق بايد يارانه ثروتمندان قطع شود؟ کساني که با حساب هاي ميليوني و خانه و خودرو چند مرحله سبد کالا گرفتند و بقيه هاج و واج ماندند! اول آمار و ارقام درست بايد ارائه شود.

با گران کردن ۲ برابري حق انشعاب آب و فاضلاب، عملاً دولت به گراني و تورم کشور مي افزايد و اين برخلاف شعارها و تبليغات دولت است که به دنبال پايين آوردن تورم و گراني است.

در تهران کيفيت نان خوب است اما در مشهد به کيفيت نان توجهي نمي شود! مشکل آن بي نظارتي است يا مواد اوليه؟ چون بخش قابل توجهي از نان تازه قابل خوردن نيست و سريع به ضايعات تبديل مي شود. واقعاً مشکل کار کجاست؟ چون قوت اصلي مردم نان است.

کميته امداد چرا کمک هزينه جهيزيه را واريز نمي کند؟ دخترم دو ماه است کلاسش را هم گذرانده اما هنوز خبري نيست. زير قرض کمرمان دارد مي شکند!

جناب کريمي قدوسي، اگر مطلبي هست که احياناً آمريکا يادش رفته در مذاکرات هسته اي از ايران امتياز بگيرد، شما و شريعتمداري کيهان به آن ها يادآوري کنيد!

من از اقشار مرفه زير خط فقر هستم! به چه کسي گله کنم که مسکن مهر برايم شده مسکن دق! ماهيانه ۴۰۰ هزار تومان اقساط آن هم با هزار نوع مشکلات به دليل سود مشارکت بانک وام ۲۵ ميليون شده ۶۰ ميليون. کاش مي شد گفت مستأجري بهتر است ولي آن هم دردي است بي درمان!

روز ارتش جمهوري اسلامي ايران بر دلاورمردان ارتش سرفراز ايران مبارک باد. درود و رحمت خدا بر شهداي عزيز ارتش اسلام.

بگذاريد از راه برسد بعد ببريدش به حاشيه! با يک بازي که نمي شود فهميد در سر برانکو چه مي گذرد!

چرا عکس نکبت و عجوزه معاون صدام را گذاشتيد؟ سر صبح واقعاً حالمان خراب شد.

جريمه چند ميلياردي اپراتور و تعطيلي چند دفتر امور مشترکين و واريز جرايم به جيب دولت چه فرقي به حال مردم مالباخته دارد؟

متأسفم براي روزنامه شما به خاطر چاپ حرف هاي کريمي قدوسي! حناي اين ها در محضر مردم رنگي ندارد!

هر کس بخواهد وحدت مردم را مخدوش کند نمي تواند مدعي دلسوزي براي مردم، کشور، انقلاب و نظام باشد.

يارانه ام با دو بچه، حقوق اداره کار، خانه اجاره اي، قطع شده. دو ماهي است که پيگيري مي کنم. استانداري هم جوابي نمي دهد. چه کنم؟

آقاي نيکجو موسسه مربوط و امثالهم غده هاي سرطاني هستند که با سرمايه هاي اين مردم بدبخت به همه جا رسيده اند حتي به عنوان نمونه براي ايجاد يک کارگاه يا يک مزرعه کوچک اقدامي نکردند و درآمدهاي هنگفت با کلاه شرعي معروف به دست آوردند. گزارش بدهند که براي اقتصاد اين مردم و کشور چه کاري کردند؟

آمريکا و هم پيمانانش غلط کرده اند که گزينه نظامي را روي ميز بگذارند. ما اهل کوفه نيستيم علي تنها بماند!

کاش يکي به فکر کارگران بود! حقوقشان کفاف ۱۰ روز از برج را هم نمي دهد. نمي دانند با افزايش ۱۴ درصد حقوقشان چه کار بکنند!

به خاطر صفحه پلاک عزت و زندگي نامه برادران شهيد دوستدار سپاسگزارم. از چاپ عکس زيبايشان ممنونم. برادر شهيدم راهت ادامه دارد.

کسي نتوانسته بود اين طور مردم را از ته دل شاد و خندان کند. از صميم دل درود به مهران مديري و تيمش! ۸-۷ سالي بود که اين گروه جاي شان خالي بود.

باور کنيد از وقتي برنامه طنز جذاب و شاد «در حاشيه» را تلويزيون پخش مي کند علاوه بر اين که ديگر ماهواره را کنار گذاشتيم از نظر روحي واقعاً همگي حال ديگري داريم. واقعاً تأثيرگذار بوده. آقاي مديري سپاس!

درباره پيشنهاد دوستمان مبني بر نمايش سازها در تلويزيون، همان برنامه شاد جمعه ايراني راديو هم حذف شد! اين گونه با ماهواره رقابت مي کنيم؟!

جناب آقاي روحاني حضرت عالي به نوع سفر رئيس جمهور قبلي انتقاد داشتيد شما هم که پا جاي پاي آقاي احمدي نژاد گذاشتيد! يا ايشان درست عمل مي کرد و شما و همفکران تان انتقاد نابه جا مي کرديد؟

بايد بر کارمزد کارگري تا سود فروشنده يا صادر کننده يا سازنده نظارت بيشتري باشد تا نيروي کار به جاي دلالي افزايش يابد. خصوصي سازي بدون نظارت و اعمال قدرت اشتباه است.

مي خواستم به دولتمردان بگويم چرا کسي به فکر ما کارگران ساختماني نيست؟ چند ماه است که بيکاريم!

فرماندار، نماينده سياسي دولت مرکزي است. مگر دولت اصول گراي احمدي نژاد حتي يک فرماندار دولت اصلاحات را باقي گذاشت که روحاني باقي بگذارد؟ تغيير متناسب با سياست دولت، حق هر دولتي است.

چرا دولت به گراني و تورم دامن مي زند؟ حق انشعاب آب و فاضلاب چرا ۲ برابر شد؟ چرا قيمت نان بايد آزاد شود؟

يارانه مرحله ۴۹ و ۵۰ اين جانب (۲ نفر) که قبلاً ۹۱ هزار تومان واريز مي شد بدون هيچ علتي به مقدار ۴۵۵۰۰ تومان (۱ نفر) تقليل يافته است. به پليس +۱۰ و فرمانداري مراجعه کردم مي گويند به ما مربوط نمي شود. لطفاً پيگيري بفرماييد.

کاش تيم هاي خراساني هم مثل ساير شهرها براي قهرماني بجنگند نه اين که اگر در ليگ هم باشند به فکر سقوط نکردن باشند! مگر ما چه چيز از آن ها کم داريم. اين را به عنوان دلسوزي و از روي تعصب مي گويم.

تجربه نشان داده هر گاه تعرفه واردات محصولي که در ايران توليد مي شود صفر شود محصولات توليد داخل با کيفيت تر حتي بهتر از وارداتي ها مي شود. مانند تلويزيون، يخچال، گاز و فرش. پس چرا درباره خودرو اين کار را انجام نمي دهند؟ اين گونه حمايت کردن ها «دوستي خاله خرسه» است تا صد سال ديگر هم با اين حمايت هاي دولت همين آش و کاسه است.

دولت همان وقتي که به اين موسسات به ظاهر اعتباري ولي در واقع سودخوار مجوز داد اشتباه کرد. ضمناً موقعي که مشتريان سودي بيش از مقررات نظام بانکي مي گرفتند چرا از خوشحالي راه بندان ايجادنمي کردند؟ امروز به خاطر راه بندان خيابان هزاران نفر حقشان ضايع مي شود.

۲۹ فروردين روز ارتش بود و برنامه ها و مطالب فراواني در رسانه ها ديديم. از شما خواهش مي کنم پيگير حقوق پايين پرسنل ارتش باشيد.

آقاي زنگنه و آقاي نوبخت از له شدن زير بار يارانه سخن مي گويند. آيا تا به حال از حقوق چند ده ميليوني و پاداش هايي با ارقام نجومي پرسنل بعضي وزارتخانه ها هم سخن گفته اند يا فقط چشم ديدن چند هزار تومان يارانه را که به مردم ضعيف تعلق مي گيرد ندارند؟

معلوم نيست چه قدرتي پشت خودروسازان قرار دارد که نه نارضايتي مردم، نه شفاف سازي رسانه ها و نه تلنگر نمايندگان مجلس و هيچ اهرم فشاري نمي تواند تکان شان بدهد. تازه روز به روز بر قدرت گران فروشي و کم فروشي شان افزوده مي شود!

***

سرعت اينترنت پرسرعت همچنان در بجنورد کم است.

چرا مسئولان براي کاهش قيمت ميوه اقدام مناسبي انجام نمي دهند؟ بخشي از ميوه اي که براي تنظيم بازار عيد به مردم عرضه شد، خوب نبود و اکنون در بعضي از مغازه ها همان ها را هم با قيمت هاي زياد عرضه مي کنند.

در خبر ديروز روزنامه يکي از مسئولان گفته بود محروميت ما به اين زودي رفع نمي شود و تاريخي است اما مي توان به رفع آن سرعت بخشيد و يکي از راهکارها اجرا نکردن پروژه هايي است که تاريخ مصرف آن ها به علت کندي اجراي شان گذشته است.   

چرا به راه هاي روستايي گيفان رسيدگي نمي شود؟

چاله هاي کوچه شهيد کلاته امان ما ساکنان اين کوچه را بريده است. چرا فردي به اين امور توجه نمي کند؟ شهرداري بجنورد از اين کوچه ها بازديد کند تا از وضعيت آن ها مطلع شود و براي رفع آن اقدام کند.

چرا در گرمه تعداد بوستان هاي محله را افزايش نمي دهند؟ چند سال است که مردم در انتظار يک بوستان جديد در اين شهر هستند.

اجاره تابلوهاي بيلبورد شهرداري که به پيمانکار سپرده شده است، 60 ميليون تومان است. آيا مسئولان نظارتي و تعزيرات که براي يک 500 ريالي از بهاي پفک بقالي ها را جريمه مي کنند بر قيمت اين بيلبوردها هم نظارت دارند؟

  کوچه گل نسترن در طالقاني شرقي بجنورد آسفالت مناسبي ندارد. هنگامي که با خودرو از اين کوچه عبور مي کنيم مانند اين است که سوار تراکتور شده ايم. چرا شهرداري براي آسفالت اين کوچه و کوچه هايي مانند آن که در اين محدوده زياد هستند، اقدام نمي کند؟ اين کوچه ها در ورودي شهر قرار دارند و رسيدگي به آن ها چهره شهر را زيبا مي کند.

بهار آمده و ماه رجب که بهار عبادت است نيز فردا آغاز مي شود و اميدواريم مردم از اين ايام بيشترين بهره معنوي را ببرند.

رانندگان تاکسي هاي تلفني بجنورد هميشه با کمبود پول خرد مواجه و مسافران ملزم به تأمين آن هستند. اين مشکل سال هاست وجود دارد اما متوليان براي رفع آن اقدام نمي کنند.

بارها در مورد خاموش بودن تاکسي مترهاي برخي تاکسي ها و دريافت کرايه اضافه در ستون حرف مردم پيام داده ايم اما سازمان تاکسي راني بجنورد نسبت به پيام هايي که روزنامه چاپ مي کند، عکس العملي نشان نمي دهد و  در مورد برخورد با متخلفان اطلاع رساني نکرده است.

کرايه تاکسي هاي تلفني در بجنورد، با توجه به نرخ تورم و گراني هاي موجود کم است.

شوراي شهر بجنورد مي تواند با نصب تابلوهايي در مورد محله هاي قديمي شهر و تاريخچه اين محلات اطلاع رساني کند تا نسل جوان با سابقه بجنورد و ميراث قديمي شهر آشنا شوند.

مراکز بهداشت و درمان بجنورد برنامه هاي خود را به روز کنند. به ويژه در هفته سلامت انجام اين کار لازم است.

هزينه هاي محضر ازدواج و طلاق بسيار زياد شده است.

در کوي گلستان و بهارستان بجنورد هميشه تعداد زيادي خودروي سنگين پارک شده است

تاریخ ثبت دروبلاگ به دوماه قبل تغییرکرده است


مطالب مشابه :


آخرين خبرهاي هدفمندي يارانه ها

واريز يارانه در جايگاه هاي استان تهران دچار مشكل شده اند مي توانند براي پيگيري اين
چگونگي اصلاح اطلاعات اقتصادي خانوارها براي دريافت يارانه نقدي

چگونگي اصلاح اطلاعات اقتصادي خانوارها براي دريافت يارانه پيگيري اين موضوع واريز نمي
يارانه سوخت جانبازان و معلولان پرداخت مي شود

يارانه سوخت جانبازان و معلولان پرداخت مي شود. فاش نيوز - آخرين خبرها از پيگيري سوخت ويژه
اطلاعات درخصوص پرداخت یارانه ها و طبقه بندی خانوارها در خوشه ها

نکته مهم اين است که دسترسي به وبگاه ويژه طرح هدفمند کردن يارانه پيگيري کنند. 9 واريز
شماره پيامک 5000799 براي اطلاع از سبد کالا اعلام شد

در اين خصوص دقت شود که شماره کارت بانکي که واريز يارانه نقدي را براي پيگيري وضعيت سبد
باور كنيد زنده ام!!

امسال به هنگام ثبت نام يارانه دوره جديد پس از چند بار پيگيري كار به مجدداً واريز
هدفمند نمودن يارانه‌ها و آثار آن برمديريت شهري

يارانه را مي توزيع درآمد، از محل خزانه دولت و هرآنچه مي‌تواند به خزانه دولت واريز شود
پاسخ همكارن 90/02/14

يارانه مرحله سوم ثبت شماره حساب گرديده و در سامانه رفاه به پست بانك واريز پيگيري ميباشد
حرف مردم 1258

با کدام آمار و اطلاعات دقيق بايد يارانه مشترکين و واريز جرايم به که پيگيري
بهره .... مالکانه یا ...!!؟

مطابق بند و ماده 13 لايحه برنامه چهارم توسعه پيگيري اهداف واريز مي يارانه ‌هاي
برچسب :