دانشگاه آزاداسلامی، بدپوششی را رسما آزاد کرد! +سند

دانشگاه آزاداسلامی، بدپوششی را رسما آزاد کرد! +سند   رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد در نامه ای به مدیران و روسای دفاتر حراست واحدهای دانشگاه آزاد، دستورالعمل تعجب برانگیزی را ابلاغ کرد.   دانشگاه آزاد، بدپوششی را رسما آزاد کرد! +سند  به گزارش افکارنیوز ، خبرنامه دانشجویان نوشت: در این نامه از حراست واحدهای دانشگاه آزاد خواسته شده است از هرگونه مداخله در موضوع حجاب و عفاف (حتی در صورت مشاهده تخلفات) خودداری کنند.


علت این درخواست تامل برانگیز رئیس حراست دانشگاه آزاد این است که مقوله حجاب و عفاف موضوع فرهنگی بوده و نیاز به برنامه ها و راهکارهای خاص و تخصصی فرهنگی دارد!

این نامه می افزاید: در صورت مشاهده هرگونه دخالت بی مورد دفاتر حراست در موضوع صدرالاشاره طبق مقررات با افراد خاطی برخورد انضباطی خواهد شد.

جالب اینکه در این دستورالعمل تامل برانگیز خطاب به حراست واحدهای دانشگاهی آمده است در صورت تمایل ریاست واحد یا شورای فرهنگی جهت مداخله و یا مشارکت حراست در اجرای برنامه های مرتبط با مسئله حجاب و عفاف، می بایست موضوع به صورت مکتوب با ذکر حدود اختیارات و شرح وظایف خاص به حراست واحد ابلاغ و حراست نیز پس از انجام هرگونه اقدامی گزارش عملکرد خود را برای این مرکز ارسال نماید.

متن این نامه به شرح ذیل است:

نظر به اینکه مقوله حجاب و عفاف موضوع فرهنگی بوده و نیاز به برنامه ها و راهکارهای خاص و تخصصی فرهنگی دارد لذا مقتضی است حراست واحدهای دانشگاهی از هرگونه مداخله در اجرای برنامه های مرتبط با موضوع مطروحه خودداری نموده و صرفا برابر شرح وظایف ذاتی ضمن رصد روند اجرای برنامه های معاونتهای فرهنگی در صورت مشاهده تخلفات احتمالی اشخاص نسبت به تهیه و ارسال گزارش موارد، به متولی فرهنگی واحد اقدام نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه دخالت بی مورد دفاتر حراست در موضوع صدرالاشاره طبق مقررات با افراد خاطی برخورد انضباطی خواهد شد.

تذکر۱: در صورت تمایل ریاست واحد با شورای فرهنگی جهت مداخله و یا مشارکت حراست در اجرای برنامه های مرتبط با مسئله حجاب و عفاف می بایست موضوع به صورت مکتوب با ذکر حدود اختیارات و شرح وظایف خاص به حراست واحد ابلاغ و حراست نیز پس از انجام هرگونه اقدامی گزارش عملکرد خود را برای این مرکز ارسال نماید.

تذکر۲: در صورتیکه مسئولین فرهنگی واحد در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و انضباطی در موضوع حجاب و عفاف و همچنین برخورد با افراد خاطی اقدامی نمودند گزارش خود را به همراه مستندات به این مرکز ارسال تا جهت سلسله مراتب سازمانی ارسال گردد.در این باره اما سوالاتی که در اذهان باقی می ماند این است که آیا با این دستور العمل عجیب دانشگاه آزاد، پروژه شکست خورده ضدانقلاب در چند روزگذشته (که به صورت زنجیره ای از شهروندان خواسته بودند در روز ۱ تیر کشف حجاب نمایند) در ۱ مهر ماه سال جاری از سوی حراست دانشگاه آزاد به ثمر خواهد نشست؟! آیا این دستورالعمل به نوعی شانه خالی کردن مسئولان انضباطی از مسئولیت ذاتی خود مبنی بر حراست از ارزش های اسلامی در دانشگاه ها نیست؟! آیا محول کردن وظایف حراستی به مسئولین فرهنگی دانشگاه و الزام شورای فرهنگی به درخواست مکتوب جهت مداخله حراست، گامی در جهت جنجال سازی در دانشگاه ها محسوب نمی شود؟! آیا چنین دستور العملی قابل تعمیم به سایر وظایف ذاتی حراست نیست؟! به این معنی که اگر سارقی در حال دزدی از منابع مالی اداری دانشگاه بود، حراست دانشگاه می تواند، با این عنوان که این منابع مربوط به بخش اداری مالی دانشگاه است، از این سرقت چشم پوشی کند؟!

daneshga-azad-ius.jpg

2db4999fb5747516aba1d3d1db394578 عکس های دختران بی حجاب دانشگاه آزاد

        6a03be03f390e5e15ce318453edcb311 عکس های دختران بی حجاب دانشگاه آزاد

 

708eb5394860a3992a3167baf2a00ed6 عکس های دختران بی حجاب دانشگاه آزاد

 

81cfe519f23c95f647c3b288b6679341 عکس های دختران بی حجاب دانشگاه آزاد

 

3102fb3fd6e8fa07944ed77cd6c8039e عکس های دختران بی حجاب دانشگاه آزاد

 

eddc58cdbd50ea2e795a3faffb0dae47 عکس های دختران بی حجاب دانشگاه آزاد

 

2768141d0690da677dfacf4804484215 عکس های دختران بی حجاب دانشگاه آزاد

 

f975b6cc2cb407203f4c5278fcf45689 عکس های دختران بی حجاب دانشگاه آزاد

 

708eb5394860a3992a3167baf2a00ed6 عکس های دختران بی حجاب دانشگاه آزاد

 

fad0bc2ae3386b94890077bad64fcda0 عکس های دختران بی حجاب دانشگاه آزاد

 

j2fd3ak0666dosbha51.jpg


مطالب مشابه :


ضرورت تاسیس رشته پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد کاووس

20 جولای 2013 ... مهمترین مولفه رشد و توسعه در جای جای میهن اسلامی ، رشدو توسعه هدفمند آموزش عالی و توجه به قابلیت ها و ظرفیت های موجود است تا با به فعلیت درآوردن
سرفصل دروس تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بصورت فایلهای PDF

9 سپتامبر 2011 ... ( یک معلم ) - سرفصل دروس تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بصورت فایلهای PDF - - ( یک ... =دبیربازنشسته و مدرس دانشگاه هستم . ... سامانه آموزشی دانشگاه گنبدکاووس .... سرفصل دروس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی.
سامانه جامع آموزشی دانشگاه علمی کاربردی 2 گنبدکاووس WWW.GUAST.IR

GUAST.IR مرکز آموزش علمی کاربردی گنبدکاووس 2 ... ادرس: گنبدکاووس - بلواردانشجو-انتهای خیابان شهدای شرقی -بعدازخیابان پیام ... دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرگان
تاسیس ۶ رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر

22 آگوست 2013 ... سامانه آموزشی دانشگاه گنبدکاووس · دانشگاه آزاد اسلامی- ... تاسیس ۶ رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر.
ثبت نام بدون آزمون داوطلبان کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد آغاز شد.

28 جولای 2013 ... مرکز آموزش عالی شهید بهشتی گنبد کاووس .... پایگاه اینترنتی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org از صبح ... دوم شهریورماه ۹۲ برای ثبت نام قطعی به واحد دانشگاهی ثبت نام شده خود مراجعه کنند که در صورت مازاد
انتصابات جدید در دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر

6 جولای 2014 ... پیش بینی وضع هوای گنبدکاووس .... طی حکمی از سوی دکتر کاظم شریعت نیا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر- دکتر نعیمی بعنوان معاونت اداری
چارت کارشناسی ناپیوسته حسابداری

... دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز · دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد · دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزاد شهر · دانشگاه آزاد اسلامی مینودشت · دانشگاه آزاد اسلامی سما .... تاریخ اسلام 2.
نسیم رایانه (نمایندگی رسمی مادیران مرکزتخصصی تعمیرات وفروش پرینتر -موادمصرفی- فروش کامپیوترولپ تاپ -

پس پیش بسوی نسیم رایانه. آدرس :گلستان گنبدکاووس /خیابان امام خمینی جنوبی / نبش چهارراه امامزاده شرقی ... دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرگان · دانشگاه پيام نور گنبد
رزومه دکتر رحیم سلامت آذر

... نزاري قهستاني»، فصلنامهي علمي پژوهشي انديشههاي ادبي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اراک، .... در همایش قابوس نامه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد کاووس، فروردین ماه 1391.
کارگاه طراحی صفحات وب دانلود فایل PDF نمونه سوال استاد خانم میری

دانشگاه علمی کاربردی 2 گنبد کاووس. ########## ... نویسنده :کارگزارict شهرستان گنبد کاووس ،روستای سارلی سفلی هادی سارلی ... دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرگان
برچسب :