زمانی که "کن جیاو" تنها 9 سال سن داشت متوجه شد

زیباترین دانش آموز چینی +عکس "هی کن جیاو" دختر بچه 13 ساله است که در منطقه "هونان" در چین زندگی می کند و از او می توانیم به عنوان یک مثال درست از انسان پاک و درست یاد کنیم و دوستی را به معنای کامل تمام کرده است تا حالا مردم چین به او لقب"زیباترین د...

تعریف زیبایی بسیار گسترده است و شاید اولین معنی که به ذهن ما می رسد معنای ظاهری آن باشد. همه با دیدن این کلمه زیبایی را تنها در چهره می بینیم اما گاهی این درون و اعمال انسان است که زیبایی یک فرد را می سازد و این زیبایی هیچگاه از بین نمی رود. 

"هی کن جیاو" دختر بچه 13 ساله است که در منطقه "هونان" در چین زندگی می کند و از او می توانیم به عنوان یک مثال درست از انسان پاک و درست یاد کنیم و دوستی را به معنای کامل تمام کرده است تا حالا مردم چین به او لقب"زیباترین دانش آموز چین" را بدهند. داستان از این قرار است که سه سال پیش و زمانی که "کن جیاو" تنها 9 سال سن داشت متوجه شد که بهترین دوستش بر اثر یک بیماری قدرت حرکت را از دست داده است و دیگر نمی تواند راه برود به همین خاطر توانایی حضور در مدرسه را ندارد و از آنجایی که خانواده اش بضاعت مالی خوبی ندارند قادر به گرفتن سرویس مدرسه یا کلا حمل و نقل او به مدرسه نیستند.

این دختر اما رفیق صمیمی خود را رها نکرد و از سه سال پیش تا به حال هر روز او را پشت خود حمل می کند و به مدرسه می برد. او در تمام این سه سال مسیر 6 کیلومتری تا مدرسه را پیموده است و همکلاسی و دوست صمیمی خود را به کلاس ها رسانده.این دختر باعث شد تا رسانه های چینی به او لقب "زیباترین دانش آموز چین" را بدهند و حالا مسئولین برای آن ها یک صندلی چرخ دار تهیه کرده اند و "کن جیاو" هر روز او را با صندلی چرخ دار به مدرسه می برد سپس دوستش را بغل می کند به طبقه دوم می برد. 

او در مورد کار خود می گوید:" من به دوستم علاقه دارم و به هیچ عنوان برای دیده شدن این کار را انجام نداده ام. من دوست ندارم کلاس را بدون او ببینم و برای اینکه روز خوبی داشته باشم حتما باید همراه او باشم."


 


مطالب مشابه :


استخدام تامین اجتماعی

جوانان امروز - استخدام تامین اجتماعی - نسل ۱۰ کاردان علوم
سوالات تاریخ سوم متوسطه اول

علوم اجتماعی - سوالات تاریخ سوم متوسطه اول - کدام کشورها مخالف استخدام مستشاران
استخدام

در رسته امور اجتماعی: گروه امور اجتماعی. جمعیت شناسی ، مردم شناسی ، پژوهشگری علوم اجتماعی
استخدام دفتر خدمات نوسازی شهر ری

آگهی استخدام با مدرک کارشناسی علوم اجتماعی،با سابقه در استخدام کارشناس علوم
نمونه سوالات مطالعات اجتماعی هشتم

علوم اجتماعی - نمونه سوالات مطالعات اجتماعی هشتم - وبلاگ اسماعیل نجف زاده - علوم اجتماعی
دلایل طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش‌ اعلام شد

علوم اجتماعی - دلایل طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش‌ اعلام شد - تقدیم به قلب شما - علوم اجتماعی
آگهی استخدام مددکار اجتماعی در بهزیستی

سوشیال نیوز - آگهی استخدام مددکار اجتماعی در بهزیستی بررسی های علـوم اجتمـاعی.
زمانی که "کن جیاو" تنها 9 سال سن داشت متوجه شد

علوم اجتماعی - زمانی که "کن جیاو" تنها 9 سال سن داشت متوجه شد - تقدیم به قلب شما - علوم اجتماعی
برچسب :