تأثيرات رنگ بنفش را جدی بگیرید

برترین مجله اینترنتی ایرانملاقاتي دوستانه در نشيمني به رنگ بنفش

انتخاب رنگ بنفش براي ديوارها و دكوراسيون خانه يك انتخاب جسورانه است. بسياري از كارشناسان بر اين باورند كه انتخاب رنگ بنفش براي طراحي اتاق‌نشيمن به ايجاد فضايي صميمانه و دوستانه كمك مي‌كند. اين رنگ علاوه بر اين‌كه مي‌تواند نشان‌دهنده شجاعت، مديريت و قاطعيت ميزبان باشد، مي‌تواند مهرباني و صميميت او را نيز به مهمانان نشان دهد. اگر چه افراد كمي از رنگ بنفش به‌تنهايي براي رنگ‌آميزي ديوارهاي خانه خود استفاده مي‌كنند اما اين رنگ قابليت بسيار زيادي براي هماهنگ‌شدن با رنگ‌هايي نظير سفيد، انواع مختلف طيف بنفش، مشكي، طوسي و لوازم استيل را دارد.

بلورها را فراموش نكنيد

 اگر از رنگ آميزي بنفش براي ديوارها، پرده‌ها و كف پوش خانه خود به‌ويژه اتاق غذاخوري يا نشيمن استفاده مي‌كنيد و مبلمان خود را به رنگ سفيد انتخاب كرده‌ايد بهتر است از لوازم دكوري بنفش رنگ نيز در اين فضا استفاده كنيد. اين كار كمك مي‌كند تا هارموني و تناسب بيشتري ميان لوازم خانه و رنگ بنفش به‌وجود‌ آيد كه به افزايش آرامش شما در فضاي خانه كمك مي‌كند. در اين صورت شما بيش از قبل از خانه خود لذت خواهيد برد. مي‌توانيد براي اين منظور از لوستر با حباب‌هاي بنفش استفاده كنيد يا از ظروفي كه در آنها از طيف‌هاي مختلف رنگ بنفش استفاده شده روي ميز، در كتابخانه، قفسه و ويترين خود استفاده كنيد.

مبلمان بنفش را تجربه كنيد

اگر قصد داريد از مبلمان يا ميز غذاخوري با رنگ بنفش در خانه خود استفاده كنيد، بهتر است رنگ ديوارهاي خانه را سفيد يا پوست پيازي بسيار روشن انتخاب كنيد. در اين صورت با خيالي آسوده مي‌توانيد از مبلمان، صندلي‌هايي با روكش‌هاي بنفش رنگ استفاده كنيد. حتي مي‌توانيد رنگ بنفش را براي رنگ تخت‌خواب خود انتخاب كنيد و به اين ترتيب اتاق خوابي رويايي براي خود بسازيد. در اين صورت به ياد داشته باشيد كه حتما از پارچه‌هاي تك رنگ و تا حد امكان سفيد رنگ براي كاور‌كردن بالش، تشك و ملحفه‌ها استفاده كنيد.

آشپزخانه‌اي رويايي براي زوج‌هاي جوان

آشپزخانه بنفش رنگ محيطي رويايي و بسيار مناسب براي صرف غذا و جمع شدن اعضاي خانواده در كنار هم است. اين رنگ شايد بيشتر توسط زوج‌هاي جوان مورد توجه قرار بگيرد. كارشناسان بيش از هر چيز استفاده از رنگ بنفش را براي كابينت‌ها و پرده آشپزخانه پيشنهاد مي‌كنند و معتقدند بهتر است كفپوش و لوازم خانگي مورد استفاده در آشپزخانه از قبيل ميز و صندلي، سفيد رنگ باشند. بهترين گزينه براي انتخاب رنگ سينك، هود و شير آب و ساير وسايل رنگ نقره‌اي يا استيل است كه جلوه‌اي خاص به فضاي آشپزخانه مي‌دهد. با استفاده از طيف رنگ‌هاي بنفش و هماهنگ كردن آن در كنار رنگ‌هاي نقره‌اي، سياه و سفيد مي‌توانيد جلوه‌اي بي‌نظير به اتاق‌هاي خانه‌تان دهيد.

اتاق خوابي آرام با گل‌هاي لاوندر

استفاده از بنفش كم رنگ براي ديوارهاي اتاق خواب يك انتخاب مناسب است. اين رنگ يكي از مناسب‌ترين رنگ‌ها براي اتاق خواب است چرا كه موجب آرامش و عميق شدن خواب فرد مي‌شود. بهترين دكوراسيوني كه مي‌توان براي يك اتاق خواب به رنگ بنفش درنظر گرفت مبلمان و تخت‌خوابي سفيد رنگ است كه با روكش‌هايي از طيف رنگ بنفش زينت يافته است. براي جلوه بيشتر اتاق‌تان مي‌توانيد از پارچه‌هايي با طرح گل‌هاي بنفش رنگ لاوندر استفاده كنيد و ملحفه، روتختي، كوسن‌ها يا پرده اتاق را با اين گل‌ها زينت دهيد اما دقت داشته باشيد با اين پارچه‌هاي نقش‌دار اتاق‌تان را شلوغ نكنيد.


مطالب مشابه :


روتختي

روتختي. آموزش بافت روتختی » كاور چرخ
لاندري خشك شويي هتل (1)

«روتختي » در انتخاب با سليقه با سيليفون مارك دار بسته بندي كرده جهت كت و شلوار از كاور و
خرید پتو و لحاف

نوع يك نفره برق لامع 9900 تومان است و يك نوع ممتاز با كاور خوب 11600 تومان قيمت 2 نفره روتختي.
سيسموني پسرم

اينم ست روتختي 70*130. اين بالششه: اين سه تا دور تختي هاشن: كاور شيردهي اين
لاندري خشك شويي هتل (1)

«روتختي » در انتخاب را با سليقه با سيليفون مارك دار بسته بندي كرده جهت كت و شلوار از كاور و
لاندری (3)

۱۳-ماشين كاور قفسه در اندازه هاي مختلف - حوله - ملحفه - روميزي - دستمال سفره - پتو - روتختي
لاندری(3)

۱۳-ماشين كاور قفسه در اندازه هاي مختلف - حوله - ملحفه - روميزي - دستمال سفره - پتو - روتختي
تأثيرات رنگ بنفش را جدی بگیرید

باشيد كه حتما از پارچه‌هاي تك رنگ و تا حد امكان سفيد رنگ براي كاور روتختي ، كوسن‌ها
رمان واهمه باتو نبودن11

دوباره روتختي تكون خورد و كمي مبلهاي سلطنتي كه روش نشسته بودم با كاور كرم رنگي پوشيده
رمان واهمه ي با تو نبودن13

دوباره روتختي تكون خورد و كمي مبلهاي سلطنتي كه روش نشسته بودم با كاور كرم رنگي پوشيده
برچسب :