از سرویس تخت خواب و کمد کودک و قالی شکرستان رونمایی شد.

چه تعداد شکرستان به مدرسه‌ها رفت؟

در جشن یک سالگی حوزه هنری کودک و نوجوان که ششم اسفند ماه به همت سازمان تبلیغات در تماشاخانه مهر حوزه هنری برگزار شد محمدرضا سرشار رییس حوزه هنری کودکان اعلام کرد تعداد دفترهای فروخته شده محصولات شکرستان از سال گذشته تا کنون یک میلیون و 371 هزار و 474 دفتر بوده است.

هم چنین در این مراسم از از سرویس تخت خواب و کمد کودک و قالی شکرستان رونمایی شد. 
شکرستان نام پویانمایی (انیمیشن) است که توسط سازمان تبلیغات اسلامی تولید و به علت فضای ایرانی و شاد آن مورد استقبال خانواده ها و کودکان ایرانی واقع شده است. از سال تحصیلی گذشته که نوشت افزارهای ایرانی به بازار آمد، شخصیتهای شکرستان نیز یکی از طرحهایی بود که به نوشت افزارهای ایرانی نقش بست و در مدت کمتر از یک سال با استقبال خوب خانواده های ایرانی مواجه شده است. این در حالی است که علاوه بر کم بودن ایام عرضه این محصول تبلیغات چندانی هم بایت آن صورت نگرفته است و این نشان از این دارد مردم کشورمان به طرحهای بومی و ایرانی اقبال بهتری نشان می دهند و اگر تبلیغ و حمایتهای فرهنگی بیشتری از این محصولات صورت گیرد می توان شاهد حذف نوشت افزارهای مبتذل خارجی از بازار آن هم توسط خود مردم شد. 
برای مشاهده فهرست نوشت افزارهای ایرانی می توانید به سایت irannevesht.ir مراجعه نمایید.

 


مطالب مشابه :


(هفته بیست و سوم) تخت و کمد قند عسل

مدل هایی که هست یعنی تخت و کمد و رف و دراورش اگه تخت کودک باشه حدود 800 و اگه ... بالای تخت تبدیل به میز تحریر میشه و همچنین کشو و کمد پایین تخت کودک از هم
آدرس مراکز تهیه سیسمونی در تهران

برای خرید تخت و کمد نوزاد می تونید به این محلهای مراجعه کنید: چهارراه حسن آباد زیر پل حافظ (از 200 ... آوای کودک پایین تر از توانیر. بازار ولیعصر چهار راه امیر اکرم
مدل های سرویس خواب نوزاد 2013

دکوراسیون داخلی اتاق کودک و سیمونی نوزاد - مدل های سرویس خواب نوزاد 2013 - انواع دکوراسیون داخلی اتاق کودک و نوزاد و لوازم سیسمونی و تخت و کمد نوزاد دختر و پسر.
مدل تخت نوزاد

دکوراسیون داخلی اتاق کودک و سیمونی نوزاد - مدل تخت نوزاد - انواع دکوراسیون داخلی اتاق کودک و نوزاد و لوازم سیسمونی و تخت و کمد نوزاد دختر و پسر.
از سرویس تخت خواب و کمد کودک و قالی شکرستان رونمایی شد.

مابچه های مادر پهلو شکسته ایم - از سرویس تخت خواب و کمد کودک و قالی شکرستان رونمایی شد. -
برچسب :