دردسر مدرک تحصیلی جعلی دبیر کل اتاق تعاون+اسناد

به گزارش الف، «داریوش پاک بین» که اخیراً با حمایت دولت به دبیرکلی اتاق تعاون رسیده، روز هشتم شهریورماه ۹۰ به هنگام ثبت نام برای هیات مدیره اتاق تعاون مدرک تحصیلی خود را لیسانس در رشته‌های اقتصاد و بازرگانی و زیست شناسی اعلام و یک کپی از گواهی‌نامه موقت تحصیلات دوره کارشناسی به شماره ۱۱۸۹-۷۸ مورخ ۲۶ فروردین ۷۸ از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرکز ورامین را به پیوست فرم دستنویس ثبت نام خود تحویل مسوولان وقت اتاق تعاون داده است.

دردسر مدرک تحصیلی جعلی دبیر کل اتاق تعاون+اسناد

دردسر مدرک تحصیلی جعلی دبیر کل اتاق تعاون+اسناد

 

دردسر مدرک تحصیلی جعلی دبیر کل اتاق تعاون+اسناد

با توجه به اینکه رشته‌ای با عنوان «اقتصاد و بازرگانی» در نظام آموزش عالی ایران وجود ندارد، مسوولان سابق اتاق تعاون و نیز دکتر علی عباسپور نماینده تهران در مجلس، در مکاتبه با دانشگاه آزاد واحد ورامین، صحت مدرک تحصیلی ارایه شده توسط داریوش پاک بین را استعلام کردند که در نتیجه روشن شد مدرک ارایه شده جعلی است و داریوش پاک بین در دانشگاه آزاد واحد ورامین تحصیل نکرده است.
لازم به یادآوریست دبیرکل اتاق تعاون در نهادهای مهم تصمیم‌گیری و مراکز اصلی رانت اطلاعاتی از جمله شورای پول و اعتبار، شورای عالی بورس، هیات عالی واگذاری(سازمان خصوصی سازی) و صندوق توسعه ملی (توزیع منابع ذخیره ارزی) عضویت دارد. داریوش پاکبین مدیر عامل اتحادیه های تعاونی سهام عدالت و یکی از نامزدهای انتخابات آتی هیات مدیره اتاق تعاون نیز هست.

این انتخابات پس از اعتراض شمار زیادی از اتحادیه های تعاونی درباره دخالت دولت در انتخابات شهریورماه اتاق تعاون قرار است روز چهارشنبه مجددا برگزار شود. در انتخابات شهریورماه، حسین رحمانی نیا با رای اتحادیه های تعاونی کشور به دبیرکلی برگزیده شد اما دولت نتیجه این انتخابات را نپذیرفت و با حکم دیوان ادالت اداری، داریوش پاکبین جایگزین رحمانی نیا شد. پس از اعتراض اتحادیه های تعاونی به این رفتار دولت و استمداد آنها از مجلس شورای اسلامی، با دخالت نمایندگان مجلس، قرار شد انتخابات اتاق تعاون مجددا در ۱۴دیماه برگزار شود. حسین رحمانی نیا برای دوری از حاشیه ها و ندادن بهانه به دست دولت، در این دوره انتخابات نامزد نشده است وی در دوره دبیرکلی خود بر اتاق تعاون از دخالتهای وزارت تعاون در امور اتاق تعاون جلوگیری می کرد و به همین دلیل رابطه دولت با اتاق تعاون در دوره وی سرد بوده است.

با توجه به حضور دبیرکل اتاق تعاون در مراکز اصلی رانت‌های اطلاعاتی و ضرورت حضورت فردی امین و پاکدست در این سمت، خبرنگاران الف ضمن تماس تلفنی با داریوش پاک بین، درباره این مدارک توضیح خواست وی در پاسخ، فرم ثبت نام خود و نیز مدرک ارائه شده به اتاق تعاون برای ثبت نام خود در انتخابات شهریورماه گذشته را مخدوش دانست و اعلام کرد هیچگاه در دانشگاه آزاد درس نخوانده و مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد را دیگران برای وی جعل کرده‌اند تا او را بدنام کنند. خبرنگار الف پرسید ایشان از چه دانشگاهی و در چه سالی «لیسانس اقتصاد و بازرگانی» دریافت کرده است؟ وی ضمن تکذیب داشتن مدرک لیسانس اقتصادوبازرگانی یا تحصیل در دانشگاه آزاد، از خبرنگار الف با تهدید و تطمیع درخواست کرد در شعبه ۱۴ دادسرای کارکنان دولت حاضر شود و اعلام کند این مدارک را چگونه بدست آورده است. وی همچنین در تماس امروز صبح خبرنگار الف اعلام کرد پاسخ دانشگاه آزاد به استعلام صورت گرفته نیز جعلی است و این پرونده جنبه امنیتی(!) پیدا کرده است.

در حالی که سال ۲۰۱۲ از سوی سازمان ملل بنام سال جهانی تعاون نامگذاری شده، بخش مهم فعالیت اتحادیه های تعاونی، اتاق تعاون و وزارت تعاون در ۶ ماه گذشته صرف جنجال بر سر انتخابات شهریور ماه اتاق تعاون و برکناری دبیرکل منتخب اتحادیه های تعاونی و تصدی فرد مورد حمایت دولت بر اتاق تعاون شده است.
با توجه به حساسیت جایگاه دبیر اتاق تعاون در نهادهای اصلی رانت اطلاعاتی و لزوم حضور افراد پاکدست و امین در این جایگاه ها، انتظار می رود مسئولان نظارت بر انتخابات اتاق تعاون، اتهامات وارده بر نامزد این انتخابات و دبیرکل فعلی اتاق تعاون را بررسی و تکلیف مدرک جعلی ارائه شده برای ثبت نام وی در شهریورماه۹۰ و ادعای ایشان درباره جعل دستخط و این مدرک را روشن کنند.

توضیح سردبیری الف: خبر فوق پس از مشورت با حقوقدانهای مجرب تدوین و با هدف ادای تکلیف ملی و رسانه ای در پیشگیری از انتصاب افراد فاقد صلاحیت در جایگاه های حاوی رانت اطلاعاتی منتشر شده است. از آنجا که نظرات حاوی توهین و کنایه ذیل کلیه مطالب الف می تواند ضمن عقوبت اخروی برای مسئولان سایت، مستند شکایت علیه الف در مراجع قضایی شود، از بینندگان محترم تقاضا می شود در نگارش نظرات خود ذیل همه مطالب الف، نکات اشاره شده در کنار قوطی ارسال نظرات را کاملا رعایت بفرمایند. از مسئولان بازبینی نظرات بینندگان الف خواسته شده در موارد حساستر با دقت مضاعفی نظرات حاوی هرگونه توهین و کنایه به اشخاص را منتشر نکنند.


مطالب مشابه :


حراج لیسانس و فوق لیسانس در خیابان‌های شهر/ نرخ مدرک با استعلام و بی استعلام!

مدرک لیسانس هر رشته‌ای با دریافت استعلام، مبلغی در حدود 5 میلیون تومان و برای مدرک فوق
قیمت دیپلم و لیسانس و دکترا در بازار آزاد

بازار فروش مدرک تحصیلی باشد، قابل‌استعلام باشد یا خیر مدرک لیسانس ۳ هزار دلار
دردسر مدرک تحصیلی جعلی دبیر کل اتاق تعاون+اسناد

وی ضمن تکذیب داشتن مدرک لیسانس اقتصادوبازرگانی یا دانشگاه آزاد به استعلام صورت گرفته
ابطال مدارک دانشگاهی دانشجوی مقطع دکتری/ مدرک دیپلم جعلی بود

اخبارآموزش وپرورش - ابطال مدارک دانشگاهی دانشجوی مقطع دکتری/ مدرک دیپلم جعلی بود - گوناگون
آمادگی و دبستان غیر دولتی صبا(طرح کار آفرینی)

(نیروهای رسمی شاغل آموزش و پرورش نیاز به استعلام آخرین مدرک . تحصیلی:لیسانس آموزش
نحوه ورود به حرفه وکالت

متقاضی باید حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت این استعلام را که از آن مدرک لیسانس خود را اخذ
استخدام در ادارات آذربایجان شرقی

از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد و تطبیق مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های
معلمان فوق‌لیسانس، حقوق لیسانس می‌گیرند

پایگاه خبری آذرنیوز - معلمان فوق‌لیسانس، حقوق لیسانس می‌گیرند - اخبار و مطالب متنوع و جالب
مدارک لازم برای فارغ التحصیلی

5- تصویر مدرک دیپلم سه ساله + مدرک پیش آموزش و پرورش محل تحصیلتان استعلام و به دانشگاه
مدارک تحصیلی

مدرک تحصیلی لیسانس دانشگاه‌های خارجی که کمتر مورد استعلام قرار می‌گیرد صورت می
برچسب :