ایرانی ها قربانی تبلیغات مسموم

سلام دوستان

امروز میخوام در مورد تجربه سفر خود به کشور عراق و عربستان مطلب بنویسم.

سفر یکی از راههایی است که انسان می تواند به وسیله آن دید جدیدی نسبت به زندگی پیدا کند،در سفر اولی که به عراق داشتم دقیقا یک سال پیش(یادم هست پارسال مثل امروز نجف بودم)،در عراق شرایط خیلی جالب بود،همه بعد از چندین سال که صدام آنها را در یک قفسه وحشتناک قرار داده بود و هیچ کس حق صحبت کردن نداشت،ناگهان از این قفس آزاد شده و هر فرقه ای ساز خودش رو میزنه،سنی از یک طرف شیعه کشی میکنه،نیروهای مقتدا صدر با پشتیبانی یک کشوری(اصلا منظورم... نیست11.gif) سنی کشی میکنه،از طرفی کردها برای خودشون حکومت تشکیل دادن و.....

در کل در این کشور با وجود امنیت نسبی انسان اصلا احساس امنیت نمی کنه،به همین علت وقتی از کربلا به سمت مرز مهران حرکت می کردیم از یک طرف دلم پیش امام حسین(ع) بود از طرفی دوست داشتم به ایران برسم تا از دل شوره ای که از اول سفر داشتم فرار کنم.

وقتی به ایران رسیدم امنیتی را که در ایران داریم را بیشتر لمس کردم.

سفر به عربستان خیلی شرایط متفاوت بود،عربستان کشوری است با ۲طرز فکر متفاوت،آل سعود که حکومت را بدست دارد و آل نمیدونم چی03.gif فکر کنم وهاب بود که فرهنگ و دین را به دست دارند.آل سعود بیشتر به دنبال پول هست و سازش با دیگر کشور ها در مقابل آل وهاب که دین و فرهنگ را بدست دارند،بسیار آدمهای(حیف آدم که به اینها میگم23.gif) تند رویی بودند،اینها بیشتر در اطراف مسجد النبی بودند و شیعیان را بسیار اذیت و آزار می دادند،در عربستان به یک نتیجه ای رسیدم،مردها اصلا کار نمی کنند مگر اینکه فقیر باشند،بیشتر کارها به دست جوانان زیر ۲۲ سال بود،کار اکثر مردها این بود که برای نماز صبح به مسجد می آمدند و بعد از نماز در همان مکان میخوابیدند تا دمه ظهر،قبل از ظهر به صورت خوابیده قرآنها را بر می داشتند و کمی میخواندند(گویی کتاب داستان می خوانند07.gif)،بعد نماز ظهر میخواندند،دوباره میخوابیدند تا نماز عصر،خلاصه اینجوری زندگی رو میگذراندند.

اونجا فهمیدم ما ایرانیها چقدر کار میکنیم14.gif،با شیعیان مانند یک گوسفند رفتار می کردند و هیچ شخصیتی برای ایرانیها قائل نبودند،در بقیع هر حرفی دوست داشتند به ائمه نا می زدند و.....

از عربستان وقتی آمدم فهمیدم برای ما شیعیان زندگی در ایران بسیار خوب هست،زیرا حداقل همه برای اهل بیت احترام قائل هستند و کسی به اعتقادات ما را مسخره نمی کند.

اما با این اتفاقاتی هم که در ایران افتاده در این چند ساله به یک نتیجه ای رسیدم،ایران جمهوری اسلامی هست،اما نه شیعه بلکه یک دولت شافعی خوب،زیرا:

۱- شافعی ها اعتقاد دارند نماز را می توان دست باز خواند

۲- امامان ما را قبول دارند،اما می گویند نباید به خلیفه ها بی احترامی کرد(مثل ما که می گوییم انسجام اسلامی و قبر ابولولو را می بندیم)

۳- شعائر حسینی را محدود میدانند(البته شاید بعضی از شافعی ها در این زمینه از ما جلوتر باشند)

و چندین مسئله دیگر،ما ادعا داریم شیعه هستیم،اگر واقعا شیعه هستیم چرا از دشمن اهل بیت دفاع می کنیم،مگر زیارت عاشورا نمی خوانیم،مگر در آن خلیفه ها را لعن نمی کنیم؟،مگر نمی گوییم با دوستانت دوست و با دشمنانت دشمن هستم،فکر می کنید این حرفها اگر به عمل نرسد فایده دارد،همین مسئله غزه که اتفاقا در دهه اول محرم واقع شد،فکر می کنید چرا در این دهه این مسئله پیش آمد،به نظر من چوب خدا صدا نداره،اما اگر کسی گوش دلش را باز می کرد،این صدا را با تمام وجود احساس می کرد.

در ناصبی بودن فلسطینی ها شک نکنید زیرا،بنده از زبان یکی از مستبصرین (شیعه شدگان)فلسطین شنیدم که می گفت در آنجا روز عاشورا جشن می گیرند،یکی دیگر از فلسطینی ها می گفت پدر و مادر من وقتی در عراق شیعیان کشته می شوند،جشن می گیرند و شیرینی پخش می کنند.

حکم علمای شیعه نسبت به ناصبی ها قتل هست،یعنی ما اگر قدرت داشته باشیم باید کسانی به اهل بیت ما دشنام می دهند را بکشیم،حال در مجالس امام حسین برای پیروزی آنها دعا می کنیم12.gif،در حرامزاده بودن یهودیان شکی نیست،اما نباید برای رسیدن به بعضی از منافع از دشمن خود دفاع کنیم،ما شیعه هستیم و خون امام حسین در رگهای ما جریان دارد،شما که ادعا می کنید اگر ما در روز عاشورا بودیم در لشکر امام حسین(ع) بودیم چرا تحت تاثیر رادیو و تلوزیون قرار گرفتید.

شما که چند شب در فرودگاه مهرآباد برای کمک به مردم غزه خوابیدید تا بحال اسم پاراچنار به گوشتان خورده،میدونید در چند روز اخیر وهابیان در اقدامی نا جوان مردانه دستان کودکان شیر خوار این منطقه را از تنشان جدا کردند،میدونید چرا این چیزها را تا بحال نشنیده اید،زیرا تلوزیون چیزی نگفته،شما فقط از کسانی دفاع می کنید که در تلوزیون حمایت شوند،حال اگر ۶۰۰ شیعه در یک شب به دست وهابیها در منطقه پاراچنار کشته شوند هیچ کس در ایران حتی خم به ابرو هم نمی آورند،فکر می کنید امام زمان از کارهای ما راضی هست.

در مورد ارث زن از زمین و دیه هم که حتما خودتان اطلاع دارید که چه اتفاقی افتاده،قضیه آنقدر جدی شده که آیت الله سبحانی از مراجعه تقلید به مجلس اعتراض کرده.

تمامی این موارد نشانه هایی است از نزدیک شدن ظهور امام زمان

اللهم عجل لولیک الفرج


مطالب مشابه :


فراماسون و ارتباطش با مهران مدیری

فراماسون و ارتباطش با مهران را قربانی کند شیطان بارها عقل حکم میکند
احکام قربانی کردن درعید قربان

دریافت حکم وفیش بازنشسته های آ.پ بر اشخاصی که قربانی سرکی به زندگی مهران مدیری مرد
با حضور محمد نوحی؛ طی مراسمی احکام مربیان تیم های ملی فدراسیون ورزشهای رزمی اعطا شد

در ادامه حکم سرمربی و مربیان تیم های ملی به شرح مهران غفاری حمیدرضا نجفی – محمد قربانی.
ایرانی ها قربانی تبلیغات مسموم

ایرانی ها قربانی کربلا به سمت مرز مهران حرکت می حکم علمای شیعه نسبت به
نامه جمعی از فعالان محیط زیست به سران قوای سه گانه درباره حکم قصاص یک محیطبان:

و شگفتا که آن وقت شاهد صدور حکم قصاص برای ، کوشان مهران فریده قربانی، محسن
برگزاری جلسه هیئت ورزشهای رزمی

مهران گلوانی عضو شورای اسلامی شهرستان و نیز ریاست هیئت و آقایان جلیل خوشدل،حاتم قربانی
اعدام قاتلان سنگسار دختر کرد عراقی

اولین تصاویر از سریال «ویلای من» مهران را تأیید نمود و حکم اعدام قربانی آداب و سنن
فرماندار بوکان تغییر می کند

رحیم قربانی سازندگی و اصلاحات در حوزه بودجه و برنامه ریزی بود به ناچاربا حکم مهران حکیم
برچسب :